ГоловнаЕзотерика і магіяЕнергетичні вампіри можуть бути в домівці у вигляді речей

Багато речей зберігаються вдома, як пам’ять про дорогих людей чи приємні події. І позбутися їх буває досить важко. Але існують речі, які забирають життєву енергію, позбавляють душевного спокою і пригнічують настрій. Тому такі речі – це енергетичні вампіри, яких необхідно обов’язково позбутися.

Які речі в домівці – енергетичні вампіри

Посуд з відбитими краями і тріщинами відбере у вас позитивну енергетику

Гарний посуд створює хороший настрій і поліпшує апетит. Звичайно, такий посуд несе тільки позитивну енергію. Але найменший зкол, надбитість чи відбита ручка у миски чи чашки здатні руйнувати енергетику. Тому вживати їжу з такого посуду категорично не можна. Побиті кухонні речі здатні руйнувати енергетику страви чи зовсім зробити її негативною.

Навіть, якщо надбита чашка чи склянка має гарний естетичний вигляд і дорога, як пам’ять, все одно – необхідно терміново позбутися її, щоб не накликати негативну енергетику до свого дому.

Фахівці також рекомендують не тримати довго брудний посуд, тому що гори немитих тарілок не лише кажуть про Вас, як про погану господиню, а ще й здатні забирати життєві сили.

Ножі – це енергетичні вампіри

Хоча ножі у різній кількості присутні у кожній домівці, вони також кваліфікуються як енергетичні вампіри. Це пов’язано з тим, що ножі здатні акумулювати негативну енергетику і залучати у домівку проблеми і невдачі.

За народною прикметою, якщо ніж залишити на обідньому столі, то зростає ризик залучити в домівку нечисту силу, яка довго буде порушувати спокій всієї родини.

Як же уникнути негативного впливу ножів? Достатньо просто прибирати їх, коли ними не користуєтеся, у шафку або у шухлядку для зберігання.

Якщо ручка ножа зламалася, треба одразу закопати його подалі від домівки. Таким чином можна відвести неприємності і біду від рідних і близьких.

Речі-вампіри: гіпсові фігурки і статуетки можуть бути небезпечними

Багато господинь використовують маленькі фігурки, щоб прикрасити своє житло, це можуть бути і фігурки балерини, гіпсові рибки, квітки й інші. Але не всі ці предмети такі небезпечні, як може здаватися на перший погляд. Справа в тому, що незважаючи на їх незначний розмір, такі гіпсові фігурки здатні зруйнувати енергетичний фон  домівки і позбавити рідних життєвих сил і впевненості у собі.

Статуетки і гіпсові фігурки мають ще відволікаючий ефект. Тобто вони заважають зосередитися на важливому, збивають фокус і переводять людину у світ ілюзій і вигадок.

Якщо такі фігурки були отримані у подарунок, їх можна загорнути у білу серветку (тканину) і покласти зберігатися у шафу. Якщо ж Вам до вподоби фігурка, як частина інтер’єру, тоді варто її ставити у вітальні. Але не можна їх розміщувати у спальні чи на робочому столі.

Маленькі сільнички можуть стати причиною нещастя

Всім відома прикмета, що розсипана сіль віщує біду. Енергетичні вампіри у домівці можуть бути і у вигляді сільничок. Мова йде про їх розмір – саме маленькі сільнички несуть нещастя. Часто у куточках маленьких сільничок збирається сіль, яка часто потім випадає, коли не треба. Однак така дрібничка солі може нести негатив. Адже сіль розсипалася навмання, а не Ви солили з неї. Цей знак віщує небезпеку для всіх домашніх, а також позбавляє їх здоров’я і життєвої енергії. Щоб не піддавати ризику себе і рідних, краще користатися сільничками великого розміру.

Створюючи затишок у своїй оселі, буде цікаво знати, що штори можуть бути оберегом для всіх членів родини.

Речі в домівці, які несуть негативну енергетику людині

Ви не можете копіювати текст