ГоловнаЕзотерика і магіяМагічний дар залежить від дати народження

Магічний дар залежить від дати народження

Езотерики вважають, що у кожної людини є магічний дар. Деякі його відчувають, деякі – ні. На їхню думку, магічний дар залежить від Вашої дати народження. Якщо ви навчитеся використовувати сильні сторони свого магічного дару, це може стати в пригоді.

Як з’ясувати число народження, щоб визначити свій магічний дар?

Щоб взнати Ваш магічний дар, потрібно просто скласти цифри Вашої дати народження. Наприклад, дата народження 1 травня 1990 року. Складаємо суму цифр 1+5+1+9+9+0=25=2+5=7. Ваше магічне число по даті народження 7.

Знання свого магічного числа, допоможе Вам зрозуміти свої приховані можливості. Знаючи магічне число за датою народження, Ви можете опинитися ближче до мети свого життя.

Магічний дар залежить від дати народження, тлумачення чисел, які вказу.ть ваші сильні сторони

Проаналізуйте ці тлумачення та спробуйте пошукати в собі ці риси, на які вказуює число вашого народження

Число 1. Маг

Число 1 символізує кількість створень. Езотерики вважають, що люди, які народилися під числом 1 – це великі відьми. Вони мають право відстоювати свою волю в цьому світі. І у Вас є ця сильна воля. Однак, Вам заборонено навіть намагатися маніпулювати або контролювати оточуючих.

Ваші сильні сторони: мужність і сильна воля.

Число 2. Емпат

Емпати найчутливіші люди до всього оточуючого і в першу чергу – до енергетики навколо Вас. Такі люди на підсвідомому рівні відчувають болі і страхи оточуючих, їх радощі і надії. Емпати надзвичайно співчутливі люди. Ваш магічний дар знаходиться у вашому серці і в вашому третьому оці. Саме завдяки їм Ви постійно відчуваєте енергетичні потоки навколо вас і через них до Вас звертається Всесвіт. Ви повинні використовувати свої магічні властивості, щоб полегшити біль інших, але не забувайте відновлювати свою енергію. Для цього потрібно бути завжди на зв’язку з природою, саме вона буде надавати Вам нові сили.

Ваші сильні сторони: інтуїція і близькість до природи.

Число 3. Потрійний Місяць

Кому випало магічне число 3 повинні знати, що воно уособлює три фази Місяця. Саме тому відьми вважають людей з магічним числом 3 —  «інструментом» «потрійного Бога і / або потрійний Богині». Ви наділені великою силою творення і руйнування. Для Вас діє старе правило: «будьте обережні з вашими бажаннями». Ваш магічний дар полягає в тому, що Ваші думки і бажання можуть швидко стати реальністю.

Ваша сильні сторони: можливість створювати і руйнувати.

Число 4. Елементаліст

Магічний дар залежить від дати народження
Елементаліст з магічним числом народження 4 тримає рівновагу Стихій: вогонь, воду, повітря і землю

Цей термін означає, що число 4 пов’язане з 4 елементами Стихій: вогнем, водою, повітрям і землею. Ваше внутрішнє «Я» знаходиться у рівновазі з усіма чотирма елементами Всесвіту і тому Ви врівноважені і раціональні. Оскільки ви постійно набираєте енергію з Елементів Всесвіту, будь-кому буде важко наслати на вас прокляття. Вогонь, вода, повітря і земля створюють навколо вас магічне силове поле, яке відштовхує будь-який негатив.

Ваша сильна сторона: стихійна магія.

Число 5. Спіритуаліст

Оскільки число 4 символізує чотири Елементи Всесвіту – вогонь, воду, повітря і землю, то число 5 символізує п’ятий Елемент – Дух (у древньогрецькій магії – ефір). Люди, які народилися під магічним числом 5, можуть бути у контакті з духовним царством і можуть легко викликати сили з-за грані світів. Це робить з людей досконалих спіритуалістів.

Ваша сильна сторона: спілкування з духами.

Число 6. Сонячний учень

Це число символізує наше Сонце і все світло, що йде від нього – як в прямому значенні, так і в езотеричному. У людей з числом 6 по даті народження, сильний потік енергії всередині. Ваш магічний дар йде від Сонця,  він втілює все благословення життя і могутність. Ви цілитель і лідер. Але з великою силою приходить велика відповідальність. Людям з магічним число 6 важливо розуміти і пам’ятати, як використовувати свою чудову силу самим етичним чином.

Ваша сильна сторона: вміння зцілювати.

Число 7. Місячний учень

Число 7 символізує Місяць і всю магічну силу від нього. Люди, які отримали при народженні число 7, мають чистий магічний дар, як і сам Місяць. Ви не можете слідувати ритуальній магії, адже Ви інстинктивно знаєте, що робити. І, як правило, Ви не робите те ж саме двічі. Ви імпровізуєте завдяки своїй потужній інтуїції. У людей з 7 від народження є ще один дар  — бачити пророчі сни. Якщо Ви будете правильно їх інтерпретувати і довіряти їм, ви можете досягти неймовірного!

Ваші сильні сторони: бачення та пророчі сни.

Число 8. Класична відьма

Це число вважається одним з найбільш магічних. Номер 8 відповідає: 8 шабаш відьом, 8 кутів Світу. Якщо Ваше магічне число народження 8, тоді у Вас потужна магічна сила, але вона буде активована, тільки якщо Вам вдасться відвідати і відсвяткувати відьомський шабаш. У Вас дуже точний внутрішній компас, тому Ви завжди знайдете шлях туди, куди захочете.

Ваша сильна сторона: маніпуляція енергією.

Число 9. Шаман

Останнє магічне число по даті народження символізує поєднання всіх попередніх чисел. Це ворота, де все починається і все закінчується. Саме тому люди, яким від народження випало число 9, бачать багато речей такими, якими ніхто інший побачити не в змозі. Ваш магічний дар — художній і творчий характер, і Ви часто бачите різні ситуації в дуже цікавій перспективі і незвичному ракурсі. Саме це надає Вам дар зцілювати. Оскільки число відповідає відродженню і смерті, у Вас навіть є природний хист відчувати навколо привидів і духів.

Ваша сильна сторона: магія тотемів.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

error: Контент захищений авторським правом!