ГоловнаЕзотерика і магіяМагічні здібності по знаку Зодіаку

Магічні здібності по знаку Зодіаку

Магічні здібності по знаку Зодіаку охарактеризували астрологи. Зрозуміти свій власний магічний талан не надто складно, адже він часто залежить від знаку Зодіаку, під яким народилась людина.

На думку астрологів, кожна людина має ті чи інші магічні здібності, просто не всі про них знають. Якщо такі магічні здібності проявляються в різних життєвих обставинах, то частіше за все, люди списують це на збіг обставин.

Магічні здібності Овна

Овни мають властивість заряджати все навколо своєю кипучею енергією. Вони легко можуть піднімати настрій оточуючим людям, чи навпаки – зіпсувати його, практично не роблячи ніяких вчинків.

Астрологи відмічають, що часто думки Овна матеріалізуються. Варто про щось подумати, як все збувається. Тому Овну потрібно бути обережним зі своїми бажаннями.

Магічні здібності Тільця

Тільці мають успіх завдяки великому бажанню збагатитися. Вони настільки жадають цього, що все відбувається ніби само собою. Згідно викладкам астрологів, ще більшу матеріальну винагороду будуть отримувати Тільці, якщо будуть щиро радіти фінансовим успіхам оточуючих людей і будуть зичити їм процвітання.

Магічні здібності Близнюків

Близнюки володіють потужною магічною зброєю – голосом. Їм добре вдаються перемовини, вони здатні заговорити будь-яку людину і мати з цього свій зиск. Астрологи вражають, що голос Близнюків має особливі вібрації, які впливають на інших людей. Представники цього знаку можуть наврочити чи приворожити людину однією сказаною фразою.

Магічні здібності Рака

Беззаперечна сильна магічна сторона Раків – надзвичайно розвинена інтуїція. Згідно місячного гороскопу, Раки здатні бачити людину наскрізь і вже буквально за хвилину знайомства, вони будуть знати все про неї – про її гарні риси характеру та вади.

Магічні здібності Лева

Леви майстерно можуть впливати на людей завдяки особливостям свого характеру, відкритості та щедрості. Однак, даруючи людям свою любов та прихильність, Леви підсвідомо приворожують тих, хто їм дорогий. Астрологи вважають, що Левів можна сміливо назвати майстрами любовної магії.

Магічні здібності Діви

Дівам притаманне вміння правдиво гадати. Всі їх передбачення завжди точні і зрозумілі. Представники цього зодіакального знаку будуть чіплятися за найменші дрібнички, вибудовувати логічні ланцюжки і, звичайно ж, будуть дослухатися до свого серця. Їх магічні здібності особливо сильно проявляються, коли це стосується цифр і комбінацій.

Магічні здібності Терезів

Терези мають неймовірну магічну здатність повелівати природними явищами та стихіями. Удачу Терезам приносять Повний Місяць, затемнення – місячне та сонячне, грози та бурі. Крім того, Терези особливо чутливі до талісманів.  Будь-яка магічна річ буде приносити Терезам тільки користь більше, ніж представникам інших сузір’ям зодіакального кола.

Які магічні здібності знаку зодіаку Скорпіон?

Скорпіони – це люди-обереги. Своєю енергією вони захищають те місце, де знаходяться. Крім того, вони сильні у привороті. Якщо Скорпіони включать свою чарівність та харизму, то протистояти йому буде досить складно.

Магічні здібності Стрільців

Здатність Стрільця ставити перед собою цілі і добиватися їх – приносить цьому зодіакальному знаку удачу у всіх сферах життя. Варто тільки щось запланувати і почати реалізовувати, як доля одразу буде сприяти всім справам Стрільця. Ще один магічний дар Стрільця – лікування людей, їх дотики можуть зменшувати біль та страждання.

Магічні здібності Козерогів

Козероги, згідно астрологічним гороскопом, мають добре розвинену інтуїцію. Правда, вони не так часто до неї прислухаються. Для того, щоб посилити своє шосте відчуття, Козерогам слід частіше бувати на природі. Там вони зможуть отримати необхідну енергію і знайти відповіді на багато важливих питань, які їх хвилюють.

Магічні здібності Водолія

Водолії можуть втілювати свої думки в життя – так вважають астрологи. Водолії люблять мріяти та фантазувати, іноді навіть не очікуючи на те, що їх бажання здійсняться. Думки і слова Водоліїв мають таку особливу силу, що їм варто бути обережними і уважними, коли мріють.

Магічні здібності Риб

Магічними способами Риби можуть приворожити і зарядити свою домівку позитивною енергетикою. Магія представників Риб завжди нешкідлива для оточуючих людей, але не для них самих. Часом Риби можуть створювати неймовірні речі, про які потім будуть шкодувати. Тому астрологи радять Рибам бути обережними і завжди мати при собі талісман чи оберіг.

Магічні здібності підсилюють талісмани, тому важливо ними користатися. Талісман за знаком Зодіаку необхідно завжди мати при собі

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

error: Контент захищений авторським правом!