ГоловнаЕзотерика і магіяТалісман за знаком Зодіаку необхідно завжди мати при собі

Багато людей вірять у магічну силу талісманів і амулетів. Для кожного знаку Зодіаку існує свій талісман.  Але потрібно знати, що талісман за знаком Зодіаку працює тільки для свого хазяїна – його не можна нікому позичати і необхідно завжди мати його при собі.

Талісмани для знаків Зодіаку: різниця між магічними амулетами і талісманами

Амулет

Амулет – це магічний символ, який може працювати сам по собі, незалежно в чиїх руках він знаходиться. Під час своєї роботи Амулет не «звертає» уваги на особу власника, просто здійснює захист від пристріту (сглаз –рос.), приманює грошові потоки, приносить удачу і причаровує, не зважаючи на те, хто отримує від цього вигоду.

Талісман

Талісман працює зовсім по іншому принципу. Між талісманом і його власником існує тісний зв’язок. Талісман може безпосередньо на нього впливати: підсилюючи сильні сторони і зменшуючи недоліки. Талісман не буде працювати, якщо не признає свого хазяїна як особистість, не встановить з ним магічний зв’язок. Йому треба спочатку зарядитися енергією особистості або навіть стати її частиною.

Оскільки Талісман – захисник індивідуальний, то логічно, якщо люди в якості його будуть використовувати різні предмети. Зірки впливають на нашу індивідуальність, а тому вона залежить від знака Зодіаку

Талісмани для знаків Зодіаку Овен, Тілець і Близнюки

Овен

Талісмани для знаків Зодіаку
Талісман для знаку Зодіаку Овен – золото, яке направляє Овна на вірний путь

Золото для Овна і  не важливо у якому вигляді: як самородка, злитка, монети або кільця.

Якщо у Овна виникла важка ситуація, достатньо доторкнутися до талісмана, і фізичні та душевні сили сконцентруються в складний момент.

Якщо не виходить знайти вихід з непростої ситуації, то слід прилягти на спину, помістивши талісман між брів. Після чого поставити запитання і повністю розслабитися. Незабаром Овен побачить світло і зрозуміє як правильно діяти.

Тілець

Талісмани для знаків Зодіаку
Талісман для знаку Зодіаку Тілець – Слоник, який надасть розсудливості

Слоник. Завдяки фігурці Слоника, власник цього талісману буде мудрим і розсудливим. Талісман допомагатиме Тільцю в прийнятті виваженого рішення. Статуетка слоника може бути з будь-якого матеріалу – навіть м’яка іграшка.

Якщо передбачаються важливі справи, то езотерики радять Тільцю на новий Місяць прошепотіти прохання своєму талісману і залишити його в спокої до ранку. Це можна також проводити, якщо «на носі» іспити або конкурс.

Близнюки

Талісмани для знаків Зодіаку
Талісман для знаку Зодіаку Близнюки – Ключ, який допоможе Близнюкам відкривати чи закривати будь-які двері

Ключик. Перед правильно підібраним ключем, не встоять жодні двері. Причому їм можна як відкрити, так і закрити, щоб залишити за порогом докучливі клопоти і метушню. Близнюкам потрібно тримати талісман поруч – хай до слушного моменту лежить у кармані або сумці.

При виникненні проблем, Близнюкам потрібно взяти талісман у праву руку. Щоб здійснити мобілізацію своїх талантів, слід терти ключик між долонями до відчуття теплоти.

Талісмани для знаків Зодіаку Рак, Лев і Діва

Рак

Талісмани для знаків Зодіаку
Талісман для знаку Зодіаку Рак – це Місяць, який стане джерелом любові і натхнення для Рака

Місяць – джерело любові, натхнення і гарантія загострення почуттів. В якості талісмана для Рака, можна взяти круглу монетку з жовтого металу (вона символізує повний місяць) або срібний кулон у вигляді півмісяця.

Якщо давно немає вісточки від дорогої серцю людини, то талісман слід покласти в ніч на п’ятницю під подушку. Незабаром звістка прибуде. Почекати доведеться кілька днів, вірніше їх кількість дорівнює кількості літер в імені (звісточка може дійти і раніше, але не пізніше цього терміну).

Лев

Талісмани для знаків Зодіаку
Талісман для знаку Зодіаку Лев – Зірка, вона допоможе Леву бачити правильний шлях до своєї мети

Зірка. Зірка – це уособлення шляху до успіху і порядку. Цей талісман допоможе Леву в загостренні інтуїції, наділить даром передбачення свого майбутнього і взагалі направить долю свого власника.

У переддень серйозного рішення не заважає у нього запитати поради. Для цього, як настане ніч, на окремих листках Леву слід написати такі відповіді: так, ні, може бути. Потім листочки перевернути написаним текстом вниз і перемішати на столі. Після треба задати талісману питання і кинути його на стіл. Якою виявився відповідь поблизу талісмана, токою і буде підказка від талісману.

Діва

Талісмани для знаків Зодіаку
Талісман для знаку Зодіаку Діва – це Сова, яка принесе стабільність у життя Діви

Сова. Цей талісман – символ стабільності. Той, кому пощастило побачити її політ, незабаром отримає дуже гарну звістку. В якості талісмана Діва може обрати пташине перо або глиняну статуетку.

Коли щось турбує, треба цю річ стиснути в руці і незабаром з’явиться світло в кінці тунелю. Якщо у Діви виникають сумніви в почуттях людини, то для їх перевірки слід перемішати три карти: сімку пік, туза і сімку черви. Торкнувшись рукою талісмана, слід у нього попросити: «Сова, хай засяє над моє серце, як місяць висвітлює твої ночі». Знову перемішати карти і витягнути навмання одну. Якщо це буде туз, то почуття людини сильні, сімка пік – говорить про приховану неприязнь, а сімка черви свідчить про байдужість.

Талісмани для знаків Зодіаку Терези, Скорпіон і Стрілець

Терези

Талісмани для знаків Зодіаку
Талісман для знаку Зодіаку Терези – Серце, від якого Терези беруть життєву силу

Серце. З цим талісманом Терези зможуть знайти вихід з будь-якої ситуації, незважаючи на її складність і заплутаність. Серце символізує прагнення до пізнання і життєву силу.

Якщо близькій людині Терезів лежить далека дорога, то нехай він доторкнеться до Вашого талісману. Для цього талісман слід покласти в руку від’їжджаючого, прикрити своєю долонею і так потримати кілька хвилин. Шлях буде чистим від бід і неприємностей.

Скорпіон

Талісмани для знаків Зодіаку
Талісман для знаку Зодіаку Терези – Жаба, яка символізує оновлення і розум

Жаба. Жаба символізує оновлення, розум і родючість. Цей талісман захищає в першу чергу жінок, які очікують на дитину.

Якщо Скорпіона охопило сильне хвилювання або виник небезпечний момент, то слід доторкнутися до талісману. Холоднокровність жаби без проблем остудить бурхливі емоції. У разі заплутаної ситуації слід голову талісмана потерти мокрою рукою, попросивши, щоб він захистив і допоміг.

Стрілець

Талісмани для знаків Зодіаку
Талісман для знаку Зодіаку Стрілець – Скарабей, який символізує вірність

Скарабей – це символ воскресіння, вірності, довголіття і зародження нового життя. З ним власник стає більш впевненим. Скарабей буде допомагати Стрільцю швидше знайти примирення після сварки.

Якщо в планах Стрільця є нова справа, то обов’язково слід звернутися до працьовитого жука-талісмана за допомогою, щоб він сприяв подолати труднощі. Скарабей не стане дороговказом, який осяває шлях до перемоги, але при чіткому визначенні планів, точно буде сприяти Стрільцю.

Талісмани для знаків Зодіаку Козеріг, Водолій, Риби

Козеріг

Талісмани для знаків Зодіаку
Талісман для знаку Зодіаку Козеріг – це Черепаха, яка являється символом безмежності часу

Черепаха. Цей талісман символ довголіття, який не обмежений в часі. Її світло перебуває всередині панцира, який є символом небосхилу.

Як тільки Козеріг відчує, що втрачає самовладання, потрібно одразу доторкнутися до свого талісману – черепахи.

Водолій

Талісмани для знаків Зодіаку
Талісман для знаку Зодіаку Водолій – Ангел, який завжди допоможе

Ангел. Цей талісман буде допомагати Водолію знаходити вихід із складних та заплутаних стосунків. Езотерики радять Водолію часто розмовляти зі своїм талісманом.

Якщо Водолій очікує на важливу звістку, рекомендується поставити на стіл фігурку ангела і попросити у нього допомоги. Після чого запалити свічку і рахувати крапельки, що скотилися з неї протягом п’яти хвилин. Кількість крапель вказує, через скільки днів прийде звістка.

Риби

Талісмани для знаків Зодіаку
Талісман для знаку Зодіаку Риб – Мушля, яка символізує спокій і радість

Мушля. Талісман мушлі (ракушка – рос.) символізує материнство і сексуальність. Цей талісман стане для Риби джерелом радості і спокою.

Якщо до Риби прийде смуток, Вам слід притиснути мушлю до живота і неодмінно настане полегшення.

Ви не можете копіювати текст