ГоловнаЕзотерика і магіяВорожіння у Святвечір напередодні Різдва з воском і на кавову гущу

Ворожіння у Святвечір напередодні Різдва з воском і на кавову гущу

Існує давня народна традиція проводити гадання у Святвечір напередодні Різдва. Вважається, що ворожіння саме в ніч з 6 на 7 січня, найбільш правдиве. В цей час можна дізнатися про своє майбутнє, що віщує доля і залучити у своє життя щасливі зміни. Потрібно знати, як гадати у Святвечір і як правильно трактувати отриману інформацію. Наприклад, коли ворожіння з воском або на кавову гущу. Хтось може не вірити у дієвість такого ворожіння, але багато речей, які робили наші предки, мали під собою підґрунтя і тому заслуговують на увагу.

Різдвяне ворожіння у Святвечір з воском на долю

Щоб провести ворожіння у Святвечір на долю за народними традиціями, потрібна певна підготовка.

Підготовка до ворожіння у Святвечір на долю з воском і які необхідно мати атрибути

Це Різдвяне гадання на долю проводиться відливанням воску. Традиційно це гадання проводилося у бані в повній тиші і на самоті. У сучасному життя можна ворожити і вдома. Головна умова – бути на самоті і у приміщенні повинна панувати повна тиша.

Приготуйте заздалегідь всі необхідні атрибути:

  • воскову свічку;
  • сірники;
  • очищену воду (намолену самостійно, освячену у церкві або набрану з відкритих джерел – струмка, озера, джерела);
  • чашу або блюдце.

Перед початком гадання, потрібно продумати, що Ви хочете дізнатися, що хвилює Вас найбільше. Потім необхідно чітко і впевнено озвучити своє питання, запалити свічку і плавити віск. Виливайте його в ємність з водою, бажано в одне і теж саме місце, руки в цей час не повинні тремтіти чи переміщуватися. Зачекайте, поки віск прийме остаточну форму, і вдивіться в отриманий візерунок.

Значення деяких воскових фігур, які утворилися під час гадання з воском

Один візерунок може мати декілька тлумачень. Коли ви гадаєте собі, фахівці радять прислухатися до інтуїції.

Дитина може віщувати вагітність, якщо Ви давно цього бажаєте. Якщо народження дитини не планується, така воскова фігурка може означати початок нового шляху. Якщо силует чіткий, то воскова фігурка дитини по цьому гаданні має позитивне значення, якщо розпливчасте – можливі деякі труднощі.

Квітка. Якщо фігурка квітки розкрита, то найчастіше це символізує щасливе життя в гармонії з собою і навколишнім світом. Також він символізує початок нових відносин, закоханість і нові знайомства. Бутон вказує на те, що вам потрібно попрацювати, щоб ваше життя змінилася в кращу сторону.

Птах вказує, що Ви знайдете відповідь на своє питання і попереду буде багато приємних подій. Якщо птах буде ніби у польоті, то ймовірні подорожі, зміна місця проживання, робота далеко від дому.

Дерево з піднятиси гілками вгору означає, що на Вас очікують приємні новини. Якщо гілки дерева похилилися вниз, ймовірно неприємності і обман.

Серце завжди символізує кохання. Якщо форма серця з воску чітка, то до Вас скоро прийде кохання, одруження. Якщо навколо фігурки серця утворилися кілька краплин з воску, то чекайте на гарні фінансові зміни.

Собака вказує на друга, який прийде на допомогу у скрутну хвилину. Також, фігурка собаки з воску може символізувати починання, розвиток бізнесу.

Риба може вказувати на проблеми, які потрібно вирішувати з людьми, яким Ви довіряєте. Також, риба може означати неочікувану вагітність, як у Вас, так і у когось з близького оточення. Риба символізує неочікувану, приголомшливу звістку.

Ведмідь означає ускладнення у житті, коли ситуація зайшла у глухий кут. Це сигнал, що потрібно діяти, щоб уникнути неприємностей. Зазвичай ведмідь попереджає про можливі обмані і зраду з боку партнерів по бізнесу. Для дівчат ведмідь може стати символом нових відносин, в яких буде головувати чоловік.

Кішка. Цей символ означає зраду з того боку, з який і не чекаєш. Кішка може позначати нову пасію Вашого коханого, а також конкурента на роботі.

Змія. Цей символ означає мудрість того, хто ворожить, і можливість знайти вихід з важкої ситуації. Також ця фігура застерігає про небезпеку.

Кинджал або ніж. Це значення завжди говорить про небезпеку. Уважно придивіться до свого найближчого оточення. Швидше за все, серед ваших друзів є зрадник, здатний заподіяти вам біль і страждання.

Як гадати у Святвечір на кавову гущу напередодні Різдва

Це гадання на кавову гущу дуже приємне, адже перед його початком потрібно приготувати і випити філіжанку запашної кави. Цікавіше гадати разом з подругою. Важливо розуміти, як правильно гадати, щоб трактування значень, допомогло зрозуміти підказки долі.

Отже, заварюємо каву, випиваємо. Як тільки кава закінчиться, філіжанку потрібно накрити блюдцем і перевернути. Потім блюдце відставляємо і дивимося на сліди, які залишила кава на стінках філіжанки (краще брати білого кольору – так легше розглядати сліди).  Ось деякі трактування можливих майбутніх подій:

  • тінь людини передрікає романтичне побачення, яке станеться найближчим часом;
  • обриси будівель натякають на приємні зміни в житті;
  • дерева з голими гілками свідчать про труднощів на шляху, а якщо здається, що на гілках багато листя, то рік буде легким і щасливим;
  • обриси тварин пророкують міцну дружбу, якщо це собака, а якщо кішка – зраду;
  • кінь обіцяє успіх, але для того, щоб його досягти, доведеться потрудитися;
  • ведмідь – це застереженням: у новому році потрібно остерігатися необачних вчинків і не відкладати справ на потім.

Ось таке просте гадання на кавову гущу. Якщо ви не зовсім впевненні у цьому ворожінні, принаймні, ви цікаво проведете час за філіжанкою кави.

Ворожіння у Святвечір – це давня традиція, яка прийшла до нас ще з дохристиянських часів. В давнину гадання було більше прив’язано до природних явищ. Вже пізніше з’явились інструкції, як гадати з воском і на кавову гущу. Це більш сучасний варіант ворожіння у Святвечір.

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст