ГоловнаЕзотерика і магіяДо чого сниться кров: менструальна, на руках, при кровотечі - тлумачення сну

До чого сниться кров: менструальна, на руках, при кровотечі — тлумачення сну

Кров з давніх часів в народі і в езотериків  вважалася містичною субстанцією. Не можна применшувати її значення і в сучасному світі – як в фізичному (медичному) плані, так і в метафізичному і духовному.  Тлумачення сну від фахівців допоможе зрозуміти до чого сниться кров: менструальна, на руках, при кровотечі. Символіка крові сильна, багата і наполеглива, не дарма ж самі сильні закляття, ритуали і клятви робляться на крові. Це цілюща рідина, справжній

До чого сниться кров?

Тлумачення сну – це вміння до якого треба мати хист і великі знання. Такий фахівець повинен вміти інтерпретувати картинки підсвідомості, екстраполюючи їх на життєві ситуації.

Сон про кров часто вказують на важливу подію, яка хвилює людину, це досить сильний сигнал вашого підсвідомості. Такі сновидіння досить часто пов’язують з подіями реального життя, які дуже особисто стосуються людини.

В залежності від того, у якому вигляді сниться кров — менструальна, на руках, при кровотечі, на стінах, при видаленні зубу, залежить тлумачення цього сну і його інтерпретація на життєву ситуацію.

Тлумачення сну про кров на руках

Якщо сновидіння було в якому ви побачили кров на своїх руках, це може вказувати на придушення відчуття провини. Тепер те, у чому ви себе вважаєте винним, і, скоріше за все, намагаєтеся не думати, ваша підсвідомість транслює у ваш сон. Фахівці рекомендують, коли сняться сни про кров на руках, подумати і проаналізувати: можливо ви когось образили? Повелися несправедливо відносно якоїсь людини і тепер про це шкодуєте.

Можливо, сон про кров на руках, пробуває вам підказати, що необхідно позбутися відчуття провини, щоб це не пригнічувало вас.

До чого сниться менструальна кров

Сон про менструацію – менструальну кров, це суто жіночі сни. Такий сон про регуляр має, як мінім, два тлумачення.

Менструація уві сні, на думку фахівців, говорить про те, що жінка нарешті відчула полегшення. Мається на увазі, що вона відпустила те, що її турбувало, морально пригнічувало. Частіше за все менструальна кров сниться до настання періоду розслаблення і безтурботності.

З іншого боку сон про менструацію може вказувати на внутрішнє пригнічення жінкою або дівчиною свого жіночого єства. Не виключено, що сон говорить вам про те, що ви опинилися в зачарованому колі, коли ніщо не змінюється. Такий висновок фахівці роблять на циклах менструації. В такому випадку слід добре подумати, у чому ви загрузли (ситуація) і спробувати розірвати це циклічне коло, щоб йти далі. Адже ваша підсвідомість не просто так сигналізує про це.

Що означає, коли сниться кімната в крові, криваві стіни, яке тлумачення такого сну?

Іноді люди прокидаються в жаху, коли їм наснилося таке страхіття – закривавлені стіни, вся кімната в крові… і не дивно, що виникає така перша реакція. Фахівці дають таке тлумачення такого сну. Коли уві сні ви бачите важкі криваві сцени, бризки крові, скоєння злочинів і вбивства – це вказує на серйозну емоційну невдоволеність. Підсвідомість вже «кричить» нам, що наближається момент емоційного вибуху. Така ситуація складається тому, що в повсякденному житті ви придушуєте емоції, які нагнітаються негативними думками. Напруження зростає, що призводить до емоційного вибуху, який відбувається в ваших снах. Якщо у вас постійно виникають такі тривожні сни, вам, безумовно, доведеться керувати своїми емоціями в реальному житті.

Трактування сну, в якому є криваві стіни і кімната в крові, може бути й таке – існує небезпека, яку ви не помічаєте, перебуваючи в бадьорому стані. Але ваша підсвідомість помічає різні деталі, недоладності і намагається попередити вас про це.

До чого сниться кров при кровотечі

Сон про кровотечу має кілька тлумачень. Тому, щоб зрозуміти підказки підсвідомості, слід проаналізувати ситуацію в реальному житті.

Сон, в якому ви поранили себе, коли кров покидає ваше тіло, може тлумачитися так: ви втомилися від проблем і свого життя. Такий сон фахівці можуть тлумачити і як фізичне, і як психічне (емоційне) виснаження. Наприклад, можливо є ситуація, яку вам здається неможливо вирішити, і постійні думки про це виснажують, висмоктують сили і життєву енергію. Фахівці рекомендують подумати про своє близьке оточення, їх вчинки і вплив на вас і ваше життя.

Ще одне тлумачення сну про кровотечу – це вказує на те, що в реальному житті на людину здійснюється шалений тиск, що робить цю людину емоційно виснаженою і знесиленою.

Побачене уві сні кровотеча може показувати ваше вороже ставлення до оточуючих, вашої родини, до ваших друзів, партнерів.

Якщо ж уві сні ви здаєте кров, хоча це, як правило, гарний вчинок, зазвичай означає, що ви втрачаєте енергію через стрес.

Якщо вам сниться кривавий кашель, це говорить про те, що ви докладаєте багато зусиль для вирішення безглуздих запитань і даремно витрачаєте свою енергію.

Що таке сон і які фази сну бувають

Тлумачення снів, коли наснився колишній хлопець (чоловік)

Сни, які сняться до щасливих подій

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами