ГоловнаЕзотерика і магіяСни, які сняться до щасливих подій

Сни, які сняться до щасливих подій

Багато існує людей, які вірять у те, що віщують сни. Вчені вважають, що наші сни – це робота підсвідомості. Езотерики вважають, що сон – це сигнали Всесвіту, які попереджають нас про можливі події. Існують сни, які сняться до щасливих і їх правильне тлумачення заспокоїть і додасть гарного настрою. Тобто важливо правильно зрозуміти, які сни наснилися і про які події вони попереджають.

Тлумачення снів, якщо наснилися яскраві сонячні промені

Вони снять до наближення радості у житті. Яскравий промінь, який вказує вперед, говорить про нові можливості. Сяюче сонце на тлі голубого неба – радісна новина, звістка про швидке збагачення. Якщо промені торкаються людини у сні – до фінансового благополуччя.

Сни, які сняться про красивий сад, тлумачення

Якщо наснилися красиві квітучі сади – це сновидіння, які сняться на щастя. Добре доглянута земля і велика кількість розсади – до прогресу в ділових відносинах і розширенню бізнесу. Багато фруктів на деревах – щастя в особистому житті, благополуччя сім’ї і дому. Якщо наснився будинок в кінці саду и щасливий міх, можливе вирішення конфліктів і до щастя, а також до поповнення у сім’ї.

Сни, які сняться про гризунів і комах, можуть бути до щасливих подій

Як не дивно, але коли снять гризуни та комахи – це до зцілення від хвороб, перемозі над недоброзичливцями і наклепами. Щасливий сон, який віщує удачу в будь-якій справі и відсутність перешкод до заповітної статті.

Що означає, якщо наснилися сни про мед

Багато меду сниться до удачі і до щастя. Якщо наснився мед в сотах, це віщує вдачі в особистому житті, а якщо мед ллється в склянку – обіцяє удачу в домашніх клопотах.

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст