ГоловнаЕзотерика і магіяЧому не можна спати навпроти дзеркала? В чому полягає магія дзеркал?

Чому не можна спати навпроти дзеркала? В чому полягає магія дзеркал?

Чому не можна спати навпроти дзеркала? В чому полягає магія дзеркал? – езотерики пояснили джерело сили і як правильно поводитися з дзеркаламиДзеркала в домівці не лише важливий побутовий предмет та частину інтер’єру, а ще – це джерело потужної сили. Фахівці розповіли, в чому полягає магія дзеркал та чому не можна спати навпроти дзеркала. Маючи таку інформацію, можна убезпечити себе від негативу

В чому полягає магія дзеркал?

В чому полягає магія дзеркал?

Ми всі звикли до такого елементу декору і потрібної речі в домівці як дзеркало. Як правило, в домах є по декілька дзеркал різного розміру та форми. При цьому не всі люди зважають на те, що в дзеркалах міститься магічна сила. Тому до вибору місця розташування дзеркал слід ставитися дуже відповідально.

Всім відомо, що не можна зберігати вдома тріснуті дзеркала, тому що вони несуть особливу небезпеку. Також слід позбутися тих дзеркал, які розбиті, дзеркала з «історією», які бачили смерть та нещастя. Езотерики вважають, що такі дзеркала здатні вбивати, тому є безліч підтверджень. Історія таких фатальних дзеркал зараз досліджується та аналізується.

Магічна сила дзеркал

Дзеркала мають велику містичну силу – як позитивну, так і негативну. Дзеркало – це двері в інший світ задзеркалля – потойбічний світ, паралельні світи. Ці двері відчиняються дуже складно, тому люди ні про що погане не думають, дивлячись в дзеркало. Але, якщо раптом двері в заздзеркалля відкриються, закрити їх буде надскладно. Знавці кажуть, що перервати зв’язок, який виник через відчинену браму в потойсвіття – з паралельним світом, практично неможливо.

Ще зі старих часів вважалося поганою думкую дивитися в дзеркало, якщо зіпсований настрій чи людина у гніві. Адже дзеркало – це дуже потужне джерело енергії, яке здатне переносити в майбутнє те, що відобразилося в ньому зараз. Наприклад, швидкоплинний поганий настрій або самопочуття людини, коли вони дивиться на своє відображення, може позначитися на самій людні через певний час.

Дзеркало також є енергетичним вампіром, воно грає на слабкостях людини, забирає її енергію, передчасно старить і навіть, як уже було сказано вище, вбиває. Не рекомендується подовгу виглядати у дзеркало дітям, дівчатам, які годують грудьми, вагітним, під час місячних. Справа в тому, що організм ослаблений і в такий період найпростіше нанести йому негатив.

Чому не можна спати навпроти дзеркала?

Чому не можна спати навпроти дзеркала?

Езотерики дають деякі пояснення, що і як може пвливати на сплячу людину, яка магія дзеркал діє в цей час?

Якщо дзеркало розміщено в спальні навпроти ліжка, то крім сплячої людини, в дзеркальні відображається вся обстановка в кімнаті. А кожен відбитий в дзеркалі гострий кут негативно впливає на сплячу людину.

  • З середніх віків фахівці, які тлумачать сни вважають, що дзеркало може бути вампіром. Це пояснюється тим, що у сплячої людини все позитивне і добре, що є в душі, просто забирається протягом ночі, коли людина відпочиває.
  • Прийнято вважати, що відображення сплячої людини в дзеркалі до неприємностей. А якщо одночасно відображаються і чоловік, і жінка (закохані, подружня пара), то кількість партнерів збільшується (пара та її відображення). І тоді невідомі сили непомітно схилятимуть їх до зрад.
  • Дзеркало, яке відбиває двері спальні та подружнє ліжко, подвоює неприємності в домівці.
  • Багато фахівці вважають, що під час сну астральне тіло людини подорожує і, опинившись у задзеркаллі, воно може залишитися там назавжди, тобто не повернутися. Тіло, своєю чергою, вмирає.

Спляча людина беззахисна, при цьому в такому стані перед дзеркалом вона перебуває тривалий час. У нашому світі все настільки взаємопов’язано, що все-таки варто вдатися до порад досвідчених людей: не можна вішати дзеркала в спальні та навпроти дверей у ванну кімнату, не можна, щоб дзеркало відбивало лише частину голови, не можна дивитися в старі дзеркала, що тим більше, якщо вони тріснули.

Дзеркало по фен-шуй: де не можна встановлювати, а які хитрощі встановлення дзеркал.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст