ГоловнаАстрологіяЗнаки зодіаку, які добре управляються з грошима й тому мають гарні статки

Будь-який представник з 12 знаків зодіакального кола може добре розпоряджатися грошима. Проте є 4 знак зодіаку, які найкраще вміють працювати з грошима, примножуючи свої статки. І це знаки зодіаку Козеріг, Телець, Скорпіон, Діва й Терези, астрологи пояснили, чому вони найбільш здібні до ведення фінансових справ

Знаки зодіаку, які добре управляються з грошима й тому мають гарні статки

Козеріг

Символ знаку Козеріг представлений небесним морським козлом, це останній знак земної стихії в зодіакальному колі. Отже, він отримав всі сили земних знаків. Козеріг відомий своєю працездатністю та дисциплінованістю. Їм управляє планета правил і порядку Сатурн, а Козероги, такі як, наприклад, засновник Amazon Джефф Безос, входять в ТОП найбагатших людей у світі. Знак зодіаку Козеріг є одним із найбільш орієнтованих на кар’єру та рідко відхиляється від довгострокових професійних планів. Тобто Козеріг будує кар’єру й не любить часто змінювати місце роботи. Астрологи вважають, що серед представників Козерога найбільше людей, здатних розбагатіти.

Телець

Символ знаку зодіаку Телець – биком. Тельцем опікується планета кохання, краси та грошей – Венера. Хоча часто Тельці надзвичайно поблажливі та люблять витрачати гроші на статусні предмети та розкішні враження, вони також відомі своєю цілеспрямованістю у прагненні до грошей та багатства. Телець цінує якість, а не кількість; тому їм нелегко витратити велику суму. Але коли Телець надумає щось купувати чи якось інакше витратити кошти, це буде добре продумане рішення. Ці люди люблять витрачати гроші на щось вишукане.

Стійкі, рішучі та морально сильні, представники знаку зодіаку Телець дуже стабільні у фінансовому відношенні та вважаються успішним знаком зодіаку.

Скорпіон

Відомо, що Скорпіон, якого символізує скорпіон, має спокійний розум і ясність щодо своїх фінансів, дарма що він є представником водної стихії. Як правило, водні знаки рухливі у своєму підході та глибоко емоційні. Скорпіон має погану репутацію серед знаків зодіаку через те, що він сильний, похмурий і трохи мстивий. Але, коли справа доходить до економії грошей, цей знак зодіаку досить стабільний. Під домінуванням планети руйнування, відродження, трансформації та прогресу –Плутона, Скорпіони мають фіксовану модальність. Багато представників знаку зодіаку Скорпіон стають видатними особистостями, мислителями, що позначається на всіх фінансових рішеннях, які вони приймають.

Діва

Знак зодіаку Діва, належить до земних знаків, які добре управляються з грошима. Символ цього знаку – діва. Діва відома як перфекціоністка за свою вибагливість, увагу до деталей та високу концентрацію. Цей знак зодіаку перебуває під управлінням Меркурія. Діви рішучі й дуже цілеспрямовані, як й інші знаки земної стихії. Вони є експертами в розважливому ставленні до життя, вони ніколи не займаються марнотратством.

Ще однією важливою рисою особистості представників Діви є те, що вони ненавидять будь-яку імпульсивність і утримуються від непотрібних і спонтанних витрат. Знак зодіаку Діва чудовий аналітик та планувальник, зазвичай вони готові до будь-яких негараздів, оскільки мають кошти на чорний день.

Терези

Представник повітряної стихії знак зодіаку Терези управляється планетою грошей та краси Венерою і символізується вагами. Основна характеристика цього сьомого астрологічного знака — потреба в балансі та в рівновазі – чи то особисте та професійне життя, чи привілеї, чи заощадження. Терези розумні та винахідливі, і їм легко розбагатіти протягом життя. Завдяки добре продуманому та зрілому підходу до грошей вони також чудово зберігають їх у безпеці. Отже, Терези — один із найбагатших знаків зодіаку.

Чотири елементи (стихії) в астрології

Вогняна стихія: характеристика, які знаки зодіаку належать до вогняної стихії

Стихія Повітря: знаки зодіаку Близнюки, Терези та Водолій, характеристика

Водна стихія: знаки зодіаку Рак, Скорпіон і Риби

Стихія Землі: знаки зодіаку Телець, Діва та Козеріг належать до земної стихії

Ви не можете копіювати текст