ГоловнаАстрологіяЮпітер в знаку Тельця з 16 травня 2023 по травень 2024: гороскоп...

Юпітер в знаку Тельця з 16 травня 2023 по травень 2024: гороскоп Анжели Перл

Велика планета щастя Юпітер 16 травня 20234 року змінює знак на Тельці, де й буде перебувати цілий рік. Вплив Юпітера дуже суттєвий, тому варто прислухатися до порад, які дає гороскоп Анжели Перл кожному знаку зодіаку. Ці підказки допоможуть зрозуміти, на чому важливо зосередити увагу в наступні місяці.

Гороскоп Анжели Перл з 16 травня 2023 по кінець травня 2024, коли Юпітер в знаку Тельця для знаків зодіаку Овен, Телець, Близнюки та Рак

Юпітер внесе зміни у ваше життя. Й ці зміни, як передбачає популярний астролог, будуть на краще

Овен

В представників Овна Юпітер завітає в 2 Дім гороскопу – майно, гроші, фінансові операції. Завдяки впливу цієї великої планети, представники Овна отримають шанс звільнитися від проблем та сумнівів. Багато Овнів зможуть розпочати шлях до щастя, матимуть змогу розвиватися, у тому числі – в міжнародній сфері. Не виключено, що деякі представники Овна в цей період Юпітера в Тельці, змінять місце проживання на іншу країну, щоб почати свій бізнес або поїдуть на навчання за кордон. Інші ж Овни матимуть міжнародні контакти в сфері розвитку власної справи.

Порада Анжели Перл для Овна: сміливо дивіться в майбутнє, займайтеся саморозвитком, щоб не згаяти перспективи, які відриватимуться для вас. Також, Овнам слід приділяти увагу своєму здоров’ю.

Телець

Для представників знаку зодіаку Телець це значуща подія – перебування Юпітера в їх знаку. і вона відбувається раз на 12 років, коли Юпітер заходить в 1 астрологічний Дім. Телець зможе змінити своє життя на краще. Це стосується різних сфер життя – особистого, ділового, здоров’я. рік, коли Юпітер буде в Тельці, для людей цього знаку зодіаку буде позитивним, коли відкриватимуться багато гарних перспектив. Гороскоп Анжели Перл зазначає, що Тельці, зможуть розширити горизонти та з легкістю здобути успіх. Дуже важливо для людей цього знаку зодіаку й вони мають всі шанси отримати це – завоювати популярність, підвищити самооцінку та здобути незалежність.

Порада астролога для знаку зодіаку Телець: треба брати від життя все та не боятися нових пропозицій.

Близнюки

В Близнюків Юпітер заходить в останній Дім гороскопу – 12, який відповідає за підбиття підсумків та підготовку до змін. Згідного прогнозу, який дає гороскоп Анжели Перл на період перебування Юпітера в Тельці, Близнюки можуть очікувати на подарунки долі. В представників цього знаку зодіаку очікується багато життєвих змін: хтось переїде на нове місце проживання, інші Близнюки можуть змінити статус, а хтось з Близнюків може кардинально змінити спосіб життя. Для Близнюків важливо пам’ятати, що цей рік буде часом підготовки, коли з’явиться можливість спробувати себе в чомусь новому та отримати необхідні знання.

Порада Анжели Перл для Близнюків: в період знаходження Юпітера в Тельці слід почати готуватися, щоб набути впевненості й легко залучити до життя позитивні зміни.

Рак

Перебування Юпітера в 11 Домі гороскопу дає можливість представникам Рака змінити майбутнє, здобути незалежність, змінити роботу, відкрити чи розширити бізнес. Важливо, щоб люди цього знаку зодіаку були готові до розширення та нововведень, які допоможуть отримати щастя та надійну допомогу. На багатьох Раків очікують доленосні зустрічі, коли завдяки новим знайомствам вдасться знайти щастя і впоратися з будь-якими труднощами. А для самотніх Раків, які давно чекали на зміни в особистому житті, гороскоп Анжели Перл не

Що рекомендує Анжела Перл представникам Рака? – не бійтеся змін, впевненість в собі допоможе змінити життя на краще.

Юпітер в знаку Тельця з 16 травня 2023 по травень 2024 року: гороскоп Анжели Перл дає поради для знаку зодіаку Лев, Діва, Терези та Скорпіон

Юпітер змінює енергетику, обіцяючи всім представникам зодіакального кола. На що звернути увагу знакам зодіаку?

Лев

Юпітер, перебуваючи в 10 Домі гороскопу, може подарувати знаку Лев шанс на позитивні зміни в особистому житті. На багатьох Левів очікують чудові зміни в житті, і це стосується різних сфер: це і бізнес, і кар’єра, і можливість перетворити хобі на додаткове джерело прибутку. Відкриті Юпітером можливості можуть стати початком нового етапу. На інших представників знаку зодіаку Лев очікують зміна статусу, завдяки чому вдасться кардинально змінити життя.

Поради астролога для Лева: не втратити наданих можливостей, підвищувати свою кваліфікацію та не нехтувати навчанням.

Діва

Юпітер входить у 9 Дім гороскопу Діви. 9 Дім це подорожі, вища освіта, філософія життя. Гороскоп Анжели Перл з 16 травня 2023 по кінець травня 2024 передбачає, що в Діви це буде період змін, який пов’язаний зі зміною місця проживання. Найближчим часом Діви зможуть здобути незалежність та стабільність, здійснити мрію та здобути особистий комфорт. Не виключено, що представники цього знаку зодіаку зможуть переїхати в іншу країну або на якийсь час змінити місце проживання.

Поради Анжели Перл для Діви: не відмовлятися від нових можливостей, щоб пізніше не шкодувати про втрачені перспективи.

Терези

Юпітер у 8 Домі будинку гороскопу Терезів. Цей астрологічний Дім відповідає за фінанси – чужі гроші (кредити, позики, державні кошти). Якщо Терези будуть пильними та уважними, то вони, зможуть змінити фінансове становище на краще. Наприклад, хтось із Терезів отримає спадщину. В когось полегшиться фінансова ситуація завдяки спільному бюджету. Юпітер – це планета всього великого, розширення. Його енергетика дає можливість все розширювати. Але Терези, обережно! – розпоряджатися несподіваним багатством треба розумно.

Порада Анжели Перл для знаку зодіаку Терези: слід бути обережними, щоб унеможливити неприємності через кредити, які можуть стати непідйомними.

Скорпіон

Юпітер у 7 будинку гороскопа відповідає за шлюб, кохання та оточення. Це означає, що протягом року самотні серця Скорпіони можуть зустріти другу половинку. В сімейних Скорпіонів все може скластися по-різному: в когось в парі покращиться взаєморозуміння. Па деякі Скорпіони розлучитися, тому що стосунки вже зжили себе. 7 Дім гороскопу ще відповідає за професійну сферу. Анжела Перл прогнозує людям цього знаку зодіаку можливості розширити бізнес або розпочати карколомну кар’єру. Цього року доля надаватиме безліч перспективних можливостей для Скорпіона, які не можна упускати.

Головна порада Анжели Перл для Скорпіона: нести відповідальність за свої слова та справи, щоб унеможливити проблеми.

Гороскоп Анжели Перл з 16 травня 2023 по травень 2024, коли Юпітер в знаку Тельця для знаків зодіаку Стрілець, Козеріг, Водолій та Риби

Гороскоп радить прислухатися до порад Анжели Перл, щоб не втратити нові можливості та гарні перспективи.

Стрілець

Як і для Тельця, для знаку зодіаку Стрілець цей рік буде дуже важливим. Адже це планета-покровитель Стрільця – Юпітер, входить до 6 Дому гороскопу, який опікується роботою та здоров’ям. Стрільці зможуть здобути впевненість, почати шлях кар’єрними сходами або розвивати свій бізнес. Енергетика Юпітера позитивна, отже, приємні зміни вже чекають на Стрільця. Разом з тим, людям цього знаку зодіаку в цей період (15 травня 2023 – кінець травня 2024) слід уважно ставитися до свого здоров’я, важливо дбати про своє самопочуття. Стрілець повинен дотримуватись розпорядку дня. Інакше доведеться витрачати сили та час на лікарняні чи інші проблеми через що можна втратити можливості розвиватися у сфері бізнесу.

Козеріг

Завдяки Юпітеру в 5 Домі гороскопу, Козеріг може сподіватися на приємні зміни в особистому житті. В першу чергу самотні Козероги нарешті знайдуть свою другу половинку. Крім цього, 5 Дім – це ще й творчість. Тому для Козерога важливо розвивати свої таланти й не боятися заявити про себе. Зараз настає час для активної роботи, щоб показати себе на все, що здатні, зарекомендувати себе. Також це вдалий час, щоб завдяки хобі відкрити для себе нові можливості. А деякі Козероги мають бути готовими до поповнення в сім’ї.

Водолій

Юпітер в 4 Домі гороскопу (нерухомість, наше коріння – батьки, рід, сім’я) починає розширювати можливості в цих сферах. Відповідно, хтось з Водоліїв зможуть змінити місце проживання, покращити умови проживання. Інші ж Водолії можуть переїхати в інше місто або в іншу країну. Гороскоп Анжели Перл на період Юпітера в Тельці вважає, що зміни чекатимуть представників Водолія на кожному кроці, і тут важливо не проґавити нових перспектив.

Поради Анжели Перл для Водолія: не ігноруйте нових можливостей та не витрачайте всі гроші, щоб у певний момент їх вистачило на довгоочікувані зміни.

Риби

Перебування Юпітера в 3 Домі гороскопу Риб сфокусує увагу на спілкуванні. Представники Риб отримають можливість розвиватися в діловій сфері, освоїти нову професію. Також в Риб буде можливість розширювати знайомства до співпраці з іншими країнами. Цей рік буде активним і перспективним, а отже доведеться багато спілкуватися, а також не забувати про свій розвиток.

Порада астролог Анжели Перл для Риб: не ігноруйте навчання, не бійтеся нових можливостей, які не лише розширять обрії, а й допоможуть вирости у фінансах.

Що принесе ретроградний Плутон в 2023 році кожному знаку зодіаку?

Знаки Зодіаку: символи і планети-покровителі всіх знаків

Дома гороскопу і їх значення – короткий огляд

Юпітер в знаку зодіаку Телець означає матеріальні блага, удачу та позитивні втілення.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст