ГоловнаАстрологіяПоради для Козерога, як зберегти подарунки Всесвіту, які вони отримали при народженні

Поради для Козерога, як зберегти подарунки Всесвіту, які вони отримали при народженні

Кожен знак зодіаку при народженні отримує певний набір характеристик, які підсилюють його. Підопічні Сатурна, так склалося, повинні всього досягати в житті самі. Тому поради для Козерога, як зберегти подарунки Всесвіту, які вони отримали при народженні, будуть корисними для представників цього знаку зодіаку. Адже такі дарунки допомагають робити життя кращим, а Козеріг, безумовно це заслужив.

Поради для знаку зодіаку Козеріг, як зберегти подарунки Всесвіту?

Чим же наділили вищі сили Козерога і як це не втратити?

Працьовитість

Представники земної стихії знак зодіаку Козеріг – надзвичайно працьовиті люди. І астрологи вважають, що це дар, а не набута якість. Козерогам притаманна впертість і тому вони можуть довго і наполегливо працювати, якщо запланували собі щось. Через це Козеріг частіше, ніж інші знаки, «вигорає» — їм нічого не хочеться, нічого не бажається.

Як залишити цей дарунок собі і повернути його для власної користі Козерога?

Порада проста, хоч її непросто реалізувати: потрібно знайти справу до душі і не підлаштовуватися під суспільство. Нехай заняття буде немодним і не престижним, зате улюбленим та цікавим. Як тільки Козеріг знайде справу життя, він відразу стане щасливішим.

Чуйність

Холоднокровність Козерога – це лише маска. Насправді люди знаку зодіаку Козеріг дуже часто душевні, чуйні, готові підтримати кожного, хто потребує. Тільки підопічні Сатурна надто горді, щоб пропонувати допомогу, тому що бояться виглядати нав’язливими. Саме через це дуже часто представники Козерога виглядають незворушливо, часто мають зарозумілий вигляд.

Але щоб зберегти такі подарунки Всесвіту, Козеріг повинен набратися сміливості і прочинити свою мушлю сором’язливості: треба пропонувати допомогу тим, хто потребує. Відмова – це просто відмова і не треба через неї ховатися від світу!

Терпіння

Козероги – дуже терплячі люди. Багато хто спостерігав, що Козерога лають — він мовчить, його  ображають — він жартує. Але не варто зловживати, тому що одного разу чаша терпіння переповниться і одного, для когось не чудового дня, Козеріг вибухне!

Ви запитаєте, а де ж терпіння, про яке вказано  вище? Все просто, воно зникає в Козерога, тому що дар вищих сил використовувався неправильно. Терпіння давалося знаку зодіаку Козеріг для того, щоб він оцінив ті блага, які неодмінно отримає, як винагороду за свою працю. Представники козерога повинні навчитися спрямовувати терпіння у правильне русло

Скромність

Цей подарунок Всесвіту знак зодіаку Козеріг сприймає як прокляття. Багато представників Козерога  бісяться через те, що їх називають сором’язливими. І починають «дивувати», щоб люди зрозуміли: Козероги не скромні, а зухвалі, розбещені, нахабні та безсовісні. Так можна втратити не лише дар, а й себе. Потрібно бути природними і не думати про те, що люди скажуть — скромність цінна саме тому, що це рідкісне явище.

Цікаві факти про подарунки, якими Козерога наділили вищі сили та корисні поради астрологів, як зберегти ці дарунки Всесвіту і не втратити їх, можуть стати в пригоді представникам знаку зодіаку Козеріг.

Козеріг жінка, її характер, сильні та слабкі сторони, особисте життя і здоров’я

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст