ГоловнаАстрологіяПартнер по знаку зодіаку, зважаючи на ваш характер: що шукати в партнері?

Знайомлячись з людьми, ми намагаємося знайти щось спільне, що буде нас об’єднувати. Але інколи відмінність – чудово може підсилювати особистість. Астрологи розповіли, який партнер по знаку зодіаку вам найбільше підходить, зважаючи на ваш знак зодіаку.  Які риси характеру другої половинки будуть доповнювати вас? Які знаки зодіаку підсилять вашу особистість? Це не про ідеальні пари, а про підтримку й порозуміння

Що шукати в партнері, зважаючи на ваш знак зодіаку?  Хто потрібен знаку Овен, Телець, Близнюки?

Щось об’єднує, а щось виглядає протилежним. Але в поєднанні ці протилежності можуть утворювати неймовірні мозаїки людських стосунків.

Овен

Для знаку зодіаку Овен потрібен партнер, який зможе приборкати його вогняну енергію

Зазвичай представники Овна харизматичні, сильні, з потужною внутрішньою енергію. І зрозуміло, що «спокійним» знакам буде  ними складно. Інші ж представники вогняної стихії, будуть відчувати спорідненість.

Знаки зодіаку, які можуть скласти партнерство Овну

Лев такий же запальний та енергійний, ідеально підходить для того, щоб не відставати від нестримного прагнення Овна та його періодичних нападів гніву. Це, мабуть, єдиний знак зодіаку, який може змагатися з Овном, коли доходить до управління. Овен і Лев — в найкращих стосунках між собою, поки вони не змагаються за одне й теж саме.

Овну також потрібен партнер, який чинитиме опір ідеям спокою та розсудливості, тому волелюбний Стрілець добре підпадає під ці критерії. Стрільці люблять шукати пригоди, і вони справді заспокоюють запальний характер Овна. Відносини Овна і Стрільця ніколи не бувають нудними, оскільки вони обидва розуміють потреби одне одного в незалежності та свободі.

Телець

Представникам Тельця підходить працьовитий партнер, який любить бути вдома та йому подобаються приємні речі

Часто Тельці люблять проводити час у розкоші разом зі своєю коханою людиною. Тому їм підходить партнер – домувальник (домосід) з вишуканим смаком. Як відомо, знак зодіаку Рак – дбайливий, орієнтований на сім’ю знак, в такому сенсі ідеально підходить для Тельця. І Рак, і Телець, як правило, трохи замкнуті, і хоча їм може подобатися ідея спільного життя в ізоляції (звичайно, з невеликою кількістю красивих фільмів та вишуканих страв), вона може стати трохи нездоровою та співзалежною.

Представник земної стихії, знак зодіаку Телець, може лінуватися день або два, але йому притаманна приголомшлива трудова етика. Якщо представник Тельця працьовитий, віддає значну частину свого життя роботі чи власній справі, а не тусовкам, тоді працьовитий характер і організаторські здібності Козерога допоможуть вам досягти мети. Такий союз – Телець і Козеріг, це не просто успішний романтичний союз, але разом ця пара може досягти успіху в досягненні будь-якої мети – від ділових починань до різних видів розваг і не тільки.

Близнюки

Знаку зодіаку Близнюки потрібен соціальний інтелектуал

Багато хто помиляється, вважаючи, що Близнюки задовольняються порожньою балаканиною. Насправді Близнюкам потрібна азарт і розумна розмова. Люди цього знаку можуть легко та невимушено підтримати розмову на безліч тем. Їм легко стає нудно, якщо їх партнер не встигає за дотепністю.

Допитливим Близнюкам, які люблять спілкування, будуть цікаві толерантні Терези, котрі можуть швидко стати партнером на все життя. Терези та Близнюки відносяться до того типу людей, які одночасно відвідують відкриття модних галерей та андеграундні рок-концерти. Це впливові пари, які люблять гуляти містом.

Разом з тим, полярна протилежність Близнюків, Стрілець, також добре підходить цьому знаку зодіаку. Астрологи зазначають, що Стрілець управляє «вищим філософським розумом», а Близнюки – «повсякденним спілкуванням». З цією парою й в самій парі цікаві та насичені розмови нескінченні.

Що шукати в партнері, якщо ваш знак зодіаку Рак, Лев або Діва?

Коли ми закохані, ми всі поводимося по-різному, і ми маємо привабливі риси, абсолютно унікальні для наших знаків Зодіаку.

Рак

Представникам знаку зодіаку Рак потрібна лояльна і ніжна довірена людина

Раки неймовірно повільні повільну підпускають до себе людей, щоб довіряти. Цей представник водної стихії надзвичайно чутливий та відомий тим, що ховається у свою тверду мушлю. Ось чому Раки процвітають із терплячим та вірним партнером, який цінує та розуміє їх вразливість.

Скорпіон і Риби, водні знаки, зазвичай стають найкращими партнерами для цих милих, чутливих Раків. І це можливо тому, що вони добре відчувають сигнали Раку. Сильне почуття відданості, яке притаманне і Скорпіону, і Рибам, допоможе Раку відкритися.

Представник земної стихії знак зодіаку Козеріг – повна протилежність Раку, але при цьому з них виходять чудові партнери. Козероги допомагають збалансувати високі емоції та схильність Рака до затворництва, зберігаючи при цьому безпечну та комфортну домівку.

Лев

Леву потрібний енергійний помічник

Яскраві та харизматичні Леви – природжені артисти, і вони процвітають лише в тому випадку, якщо їм є кого зачаровувати. Ось чому, зважаючи на характер Лева, йому потрібен партнер з сильною енергетикою. Тобто людина, якій не обов’язково бути в центрі уваги, але яка, безумовно, може не відставати.

Протилежний знак Лева – Водолій, чудовий партнер, який не має проблем відійти убік і дозволити Леву очолити атаку. Ці тусовщики чудово справляються з напруженим та виснажливим графіком Лева. Партнер по знаку зодіаку Водолій чудово підсилить особистість Лева.

В складні періоди Лев потребує того, хто зможе підтримати його тендітне его, а Овен — ідеальний емоційний уболівальник (поки Лев і Овен не змагаються за ту саму роль).

Діва

Знак зодіаку Діва потребує безпеки та розуму в партнері

Діва – одні з найрозумніших знаків зодіаку, тому їм потрібна інтелектуальна пара, інакше вони засмутяться. Цей аналітичний знак зодіаку – ґрунтовний і успішний завдяки розуму, тому романтичні знаки зодіаку, наприклад як Рак, можуть спровокувати певний конфлікт в такій парі.

Знак зодіаку Козеріг, розумні та структуровані люди. Вони мислять категоріями даних та ймовірностей і використовують це для досягнення своїх найсміливіших мрій. Якщо Діва відноситься до того типу людей, які склали електронну таблицю, яка допоможе вам вибрати майбутній будинок або навіть просто спланувати вечірку, Козероги – ваш ідеальний вибір. Вони роздрукують ваші дані, помістять їх у рамку та повісять на холодильник. То ж Діва й Козеріг можуть створити гарне партнерство.

Партнер для знаку зодіаку Терези, Скорпіон і Стрілець, зважаючи на їх характер

Це емоційна трійця знаків, з сильними сторонами

Терези

Знаку зодіаку Терези потрібен партнер, який цінує культуру і огортає їх коханням

Символ знаку Терези – ваги (терези), а це означає, що вони процвітають, коли знаходяться в парі і знаходяться в рівновазі. Люди цього знаку повинні почувати себе потрібними партнеру. Їх справедливість, терпіння й дипломатичність роблять їх гарними практично для будь-якого знаку зодіаку, якщо ця людина їх цінує.

Терези цінують культуру, їх захоплюють витвори мистецтва, театральні постановки, їм подобається смакувати прекрасне вино в компанії інтелігентних людей. Це робить знак соціального метелика Близнюки чудовою парою для Терезів — у них завжди буде хтось, хто зможе перевірити нові музейні експонати, відкриття ресторанів та багатообіцяючі групи.

Скорпіон

Знаку зодіаку Скорпіон потрібен лояльний емпат

Цей знак зодіаку дуже таємничий і пристрасний. Часто цих людей важко зрозуміти, вони відомі своєю обережністю. Ось чому знаку зодіаку Скорпіон потрібен партнер – емпат. Тобто той, хто може читати їхні складні емоції. Рак з і своїм майже психічним емоційним інтелектом, може стати чудовим партнером. Він подарує вірність та відданість, яких так прагнуть Скорпіони.

Люди знаку Скорпіон цінують свою конфіденційність, вони схильні до емоційного самітництва. Саме тому Скорпіон може стати чудовою парою для Тельця, для якого його житло – його фортеця і який наповнює свій життєвий простір приємними речами. Також відомо, що у спальні в цієї пари відбувається вибухова хімія.

Стрілець

Стрільцю потрібен партнер для пригод

Більшість представників Стрільця – шукачі пригод. Ці представники стихії вогню мають яскравий характер, їх життя палає яскраво та безладно, як лісова пожежа. Потрібно багато встигати, тому енергійні й сміливі знаки, такі як Лев та Овен, чудово підходять одне одному. Ці знаки зодіаку мають майже надлюдський рівень енергії, вони безстрашності, тому вони — ідеальний партнер для знаку зодіаку Стрілець.

Крім того, Стрілець може бути пристрасним і творчим, тому йому потрібен хтось, хто готовий підтримати його особисті проекти і прагнення робити все своїми руками. Стрілець та інші знаки Вогню працюють найкраще, коли вони в команді, бо якщо вони змагаються один з одним, це може бути абсолютно ядерним. Водолій також може стати гарним партнером для Стрільця, зважаючи на його характер – вони цінують свою свободу та незалежність.

Який партнер підходить для знаку зодіаку Козеріг, Водолій, Риби?

Коли справа доходить до сумісності рис характеру за знаком зодіаку, іноді протилежності притягуються.

Козеріг

Козерогу потрібний спокійний інтелектуал

Представники Козерога відомі своєю працьовитістю та кар’єрою. Астрологи зазначають, що цьому знаку потрібен хтось, хто сприятиме їх амбіціям і забезпечуватиме безпеку, коли їхні високі цілі здаються неможливими. Знаки земної стихії, такі як Телець, забезпечують чудове спілкування. Такі ж приземлені Тельці знають, як розслабити Козерога. І Телець може створити чудову затишну і безпечну домівку, куди Козеріг зможе повертатися після дня завоювання світу.

Козеріг також знаходить чудову пару серед колег-інтелектуалів. Прагматична Діва, відома як інтелектуальний знак, допоможе Козерогу досягти мети за допомогою своєї організованості та знань. Діви також розуміють потребу Козерога у структурі.

Водолій

Знаку зодіаку Водолій потрібен добросердий бунтар

Представник повітряної стихії, Водолій, відомий своєю гуманністю й бажанням допомагати. Через волелюбний характер Водолію складно підкорятися, важко заспокоїтися. Люди цього знаку постійно ставлять під сумнів правила, що робить їх поганою парою для таких законослухняних знаків, як Діва. Ось чому ідеальна пара для Водолія – це ще один Водолій. Ці мандрівники і шалені вчені разом врятують світ і потурають химерному бунту один одного. Іноді це вірний шлях до катастрофи, але іноді – це може змінити світ.

Водолій також добре поєднується з безтурботними особистостями, які готові потурати прагненню Водолія до пригод. Терези, представлені вагами і балансом, відмінно підходять Водолію, який прагне зробити світ кращим і цінує подорожі та свободу.

Риби

Знак зодіаку Риби потребують того, хто поверне їх на Землю

Мрійливі Риби мають деякі проблеми зі збереженням «заземлення» від своїх мрій та фантазій. Тому їм потрібен партнер, який зможе повернути їх на Землю. Ось чому Діва, аналітичний знак, є чудовою парою для Риб. Діви приділяють велику увагу даним, фактам та статистиці.

Ця зовні дивна пара – Риби та Діва, насправді здатна багато на що. Риби можуть пропонувати цікаві ідеї, а Діва може вигадати, як їх реалізувати. Це корисне партнерство, засноване на підтримці та доброті. Риби також процвітають із емоційними, жалісливими знаками Води, такими як Рак та Скорпіон.

Ви не можете копіювати текст