Головна Астрологія Небезпечні дні у червні 2021: точні дати несприятливих днів

Небезпечні дні у червні 2021: точні дати несприятливих днів

Кожного місяця є дні сили – найбільш сприятливі періоди для справ у різних сферах життя. Також є небезпечні дні у червні 2021 року, точні дати цих несприятливих днів підкажуть, коли потрібно бути найбільш обачними і чому.

Небезпечні дні червня 2021: сонячне затемнення 10 червня

День сонячного затемнення вважається непередбачуваним періодом через збурення енергетичних потоків. В такі дні сонячного затемнення сприятливі дні можуть обернутися величезною катастрофою і багатьма проблемами у майбутньому.

Сонячне затемнення 10 червня відбувається у знаку Близнюків і впливатиме на спілкування, дружбу і кохання. Астрологи не рекомендують в цей день заводити нові знайомства і намагатися знайти порозуміння з близькими, друзями і колегами. Фахівці вказують, що небезпечні дні червня всі несуть певний негатив, але 10 число – це самий небезпечний день першого літнього місяця.

Небезпечні дні у червні 2021: початок ретроградного руху великої планети Юпітера 20 червня

Період ретрограду Юпітера з 20 червня по 18 жовтня 2021 року. За цей час планета створить чимало прикростей, проте 20 червня треба бути особливо обережними.

Момент розвороту Юпітера може навіяти людям різні думки, які з плином часу і під час ретроградного Юпітера, можуть перерости у сильні страхи і невпевненість у собі. В цей день астрологи рекомендують виконувати ментальні вправи, щоб очистити свою свідомість. Женіть від себе погані думки і спирайтеся на реальні факти.

Небезпечні дні червня 2021: Суперлуння 24 червня входить у перелік несприятливих днів

24 червня 2021 року проходить суперлуння у сузір’ї Стрільця. Це вже третій раз підряд звичайна Повня перетворюється на суперлуння, тому що Місяць максимально близько стане до Землі. Червневе суперлуння буде останнім в цьому році.

Місяць знову перебуває в знаку Стрільця, тому фахівці прогнозують повторення подій минулого повного місяця – травня. Астрологи кажуть, що 24 червня виявляться найголовніші негативні наслідки прийнятих в період затемнення рішень.

Небезпечні дні червня 2021: ретроградний Нептун 25 червня

Ще одна планета – Нептун розвертається у ретроградний напрямок руху. Ця подія починається 25 червня і триватиме до 1 грудня. 25 червня астрологи внесли в небезпечні дні, тому що Нептун навіє неприємні думки багатьом людям. Треба стримувати свою агресію і байдужість. Астрологи застерігають: треба бути уважними і пильними під час керування і слід намагатися виконувати дані раніше обіцянки. Якщо буде така потреба, не бійтеся просити у близьких про підтримку.

Небезпечні дні у червні 2021: Венера переходить у вогняну стихію – у знак Лева

Планета водної стихії Венера, погано реагує на вогняну стихію, до якої належить Лев. Перехід Венери у знак Лева негативно позначиться на енергетиці багатьох людей. Також, це погано позначиться на здатності приймати вірні рішення. Астрологи рекомендують 27 червня відмовитися від роботи, це легше зробити, адже цей день випадає на неділю – вихідний. Якщо ж хтось змушений багато працювати в цей день, на них можуть очікувати різні негаразди. Тому слід бути дуже обережними.

Дні сили в червні 2021

Гороскоп на літо 2021: як залучити багатство кожному знаку Зодіаку

Повний Місяць у знаку Зодіаку, які магічні ритуали можна проводити

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами