ГоловнаЕзотерика і магіяПовний Місяць у знаку Зодіаку, які магічні ритуали можна проводити

Повний Місяць у знаку Зодіаку, які магічні ритуали можна проводити

Повний Місяць чи Повня – це магічний період, коли сила і вплив Місяця найбільший. Здавна такі дні вважалися чарівними і найкращими для створення амулетів оберегів, для проведення ритуалів і гадання. Які магічні ритуали можна проводити в залежності від перебування Повні у знаку Зодіаку, поділилися езотерики. Хто їх практикує, варто враховувати цю інформацію, щоб магічній ритуали, проведені на Повний Місяць, мали найбільшу силу.

Ритуали, коли Повня у знаку Зодіаку Овна

Планетою управителем Овна являється активна і сильна планета Марс. Тому, коли Повний Місяць перебуває у знаку Овна, можна проводити магічні ритуали, націлені на швидкий успіх у новій справі чи для залучення грошей. Фахівці застерігають і рекомендують бути обережними під час ворожби в такий період: не можна забувати про права інших людей.

Колір свічок й інших магічних аксесуарів, який краще використовувати для ритуалів на Повню в знаку Овна – червоний.

Повний Місяць у знаку Тільця

Покровитель Тільця – Венера: планета краси і багатства. Коли Повний Місяць перебуває у знаку Тільця, магічні ритуали на багатство можуть мати дивовижний ефект. Це пов’язано з тим, що Тілець найбільше з усіх знаків зодіакального кола, пов’язують з матеріальними статками. На замітку городникам і садівникам: на Повню у Тільці будуть ефективними магічні ритуали для отримання гарного урожаю. Також, магічні ритуали у знаку Тільця допоможуть налагодити особисте життя. Тому в цей період корисно проводити любовні ритуали.

Колір свічок й інших ритуальних предметів: блакитний, синій, зелений, рожевий або помаранчевий.

Які ритуали можна проводити, коли нічне світило у знаку Близнюків

Планета-управитель Близнюків – Меркурій. Враховуючи особливості Меркурія, який сприяє торгівлі, інформації, спілкуванню, будуть ефективними магічні ритуали на зміцнення ділових відносин. Близнюки максимально посприяють, щоб всі угоди і контракти, підписані в цей період, були успішними і приносили зиск. Місяць у Близнюках варто використовувати, якщо є бажання здійснити невелику подорож. Коли Повний Місяць у знаку Зодіаку Близнюків, це допоможе успішно владнити розбіжності і непорозуміння з рідними.

Свічки і предмети для проведення ритуалу потрібно брати синього, жовтого або фіолетового кольору.

Повня Місяць у знаку Зодіаку – Рак

Рак знаходиться під покровительством Місяця. В цей період добре заряджати талісмани, виготовляти амулети і обереги. Коли Місяць перебуває у знаку Рака, можна просити про допомогу і підтримку, якщо є проблеми з дітьми. Магічні ритуали і обряди, проведені під час перебування Повного Місяця у знаку Рака, будуть ефективними для сфери нерухомості (купівля-продаж, оренда).

Колір свічок й інших предметів для ритуалу: білий, сірий або сріблястий.

Повний Місяць у знаку Лева

Планета-управитель знаку Лева – Сонце. Повний Місяць у Леві – це ідеальний час для магічних ритуалів задля чоловічої сили. Дуже сприятливий час для проведення ритуалів на збагачення, завдяки отриманню великої суми грошей, але за умови: щоб ворожба мала результат, потреба у грошах повинна бути дійсно великою.

Для проведення ритуалів на Повний Місяць у знаку Лева потрібно використовувати жовтий, золотистий, яскраво-помаранчевий колір для свічок і ритуальних речей.

Повня у знаку Зодіаку Діви

Покровитель для Діви – Меркурій. Фахівці вважають, що цей час – найкращий для магії, яка пов’язана зі здоров’ям. Коли Повний Місяць перебуває у знаку Діви потрібно проводити наговори і обряди для зцілення. Також, ефективними в цей час будуть магічні ритуали на отримання гарного урожаю.

Колір для свічок і ритуальних предметів: зелений, сірий, чорний.

Повний Місяць у знаку Терезів

Знаком Терези опікається планета Венера. Коли Повний Місяць у знаку Зодіаку Терези, потрібно ворожити на партнера, вірного супутника. Цей час добре підходить для проведення магічних ритуалів на привнесення гармонії у стосунки з коханою людиною. Також, час сприятливий для обрядів на укріплення соціального статусу, покращення місця у суспільстві.

Для проведення магічних ритуалів в знаку Терезів, будуть підходящими кольори: рожевий, ніжно-зелений, рожево-фіолетовий, блакитний з відтінком зеленого.

Повний Місяць у знаку Скорпіона

Знак Зодіаку Скорпіон перебуває під управленням планети Плутон (подвійне управління з Марсом). Коли Повний Місяць знаходиться у знаку Скорпіона, потрібно проводити магічні ритуали на зцілення нервових захворювань. Скорпіон вважається знаком Зодіаку, який допомагає у коханні, тому не варто втрачати можливість покращити любовні відносини. Існує застереження астрологів: при Скорпіоні стосунки можуть трансформуватися, в не завжди в потрібному напрямку.

Колір для свічок й інших предметів проведення ритуалу: темно-червоний.

Повня у знаку Стрільця

Планета-управитель Стрільця – Юпітер. Цей час слушний для проведення ритуалів для захисту під час дальніх подорожей. Також, Повний Місяць у сузір’ї Стрільця сприяє людям творчих професій. Особливо – для літераторів і фахівців, пов’язаних з літературною діяльністю.

Для свічок і предметів, які використовуються під час магічних ритуалів потрібно віддавати перевагу пурпурному і яскраво-синьому кольорам.

Повний Місяць у знаку Козерога

Козерогом опікується планета Сатурн. Коли наш нічний супутник у знаку Козерога варто проводити магічні ритуали на просування по кар’єрі. Якщо людина не впевнена у своїх силах і їй часто не щастить, слід в ці дні спробувати провести відповідні обряди. Це дасть змогу покращити складну ситуацію.

Колір свічок і предметів: темно-зелений, темно-синій, індиго, чорний.

Повний Місяць у знаку Водолія

Планета-покровитель – Уран (подвійне управління з Сатурном). Сприятливий час для проведення магічних ритуалів, які стосуються навчання, науки. Коли повний місяць у знаку зодіаку Водолія, легше встановлюються товариські і дружні стосунки. Енергія Водолія сприяє розвитку інтуїції.

Для проведення ритуалів у Водолії, потрібно використовувати колір – електрик.

Повня у знаку Зодіаку Риб

Риби перебувають під опікою планети Нептун з подвійним управлінням Юпітера. Перебування повного нічного світила у знаку Риб – чудовий час для молитов і медитацій. Риби сприяють творчості. Завдяки Нептуну, енергія сузір’я Риб сприяє розвитку всіх надприродних здібностей, особливо ясновидіння.

Колір свічок і ритуальних предметів на цей час: сіруватий відтінок, рожево-фіолетовий з перламутровим відтінком. Також – синій, колір морської хвилі.

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст