ГоловнаАстрологіяФінансовий гороскоп 2024 – головні тенденції року, що блокує ваш канал надходження...

Фінансовий гороскоп 2024 – головні тенденції року, що блокує ваш канал надходження грошей?

Фінансовий гороскоп на 2024 рік окреслює головні тенденції прийдешнього року. Астролог пояснює, які причини стають на заваді вашому добробуту, тому що блокується канал надходження грошей. Ці прості, але корисні поради допоможуть вам досягти бажаного фінансового статусу.

Фінансовий гороскоп 2024 розповідає про головні тенденції року

Астролог Д.Шимко вказує, що 2024 – це восьмий рік із дев’ятирічного циклу. Для нього характерні наполеглива праця та матеріальний результат, саме тому навчання, робота та дисципліна будуть вкрай важливі для створення основи на найближчі роки.

У 2024 році закладається підґрунтя на наступні 9 років, пам’ятаєте про це.

Що ж можна очікувати у сфері фінансів у 2024 році?

Для того, щоб спрогнозувати ймовірні ситуації (події), на які можна очікувати, фінансовий гороскоп 2024 рекомендує згадати те, що відбувалося у вас у 2015 році. Тобто, якщо у 2015 році було зростання, тоді велика ймовірність аналогічної ситуації й цього року.

Акцентувати увагу рекомендується на ті сфери, які у вас у 2015 році «просіли».

І починати роботу в цих сферах життя слід з коригування, активно використовувати всі можливі інструменти: на залучення потрібних енергій, закручувати вирви удачі, грошей, здоров’я та всього необхідного. Можна використовувати афірмації – як загальні, так і з акцентом на певні сфери життя. Також, в пригоді може стати дошка візуалізації мрій – це дієвий інструмент в формулюванні та досягненню важливих для вас цілей.

Звертаємо увагу, що для того, щоб ці езотеричні та психологічні інструменти та духовні практики спрацювали, слід докладати зусиль. Всесвіт не допомагає тим, хто нічого не робить для отримання бажаного!

Астролог вказує, що у багатьох є грошові проблеми, у 2024 цю ситуацію можна кардинально змінити.

Які причини можуть заважати фінансовому зростанню? Що може заблокувати ваш канал надходження грошей?

Якщо ви наполегливо працюєте, але матеріальна ситуації не покращується чи не відповідає вашим сподіванням, це може говорити про блокування вашого каналу надходження фінансів. Тобто ваші фінансові питання все ніяк не вирішуються, борги збираються, а ви живете в постійній нестачі коштів – ваш грошовий канал знаходиться в мінусі. Щоб виправити ситуації, слід скористатися порадами, які підкажуть, як налаштувати свій канал покращення матеріальної ситуації.

Що заборонено робити, щоб не заблокувати свій грошовий канал?

Бути у позиції жертви

  • якщо постійно повторювати, що грошей немає, їх і не буде.

Не вірити у більше

  • не можна думати, що ви не заслуговуєте на великі гроші.

Жити без мети

  • гроші ніколи не накопичаться, якщо ви хочете їх просто “багато” і навіть не знаєте, для чого.

Заощаджувати на собі

  • найцінніше, на що в першу чергу потрібно витрачати гроші — це ви самі. Ігноруючи себе, ви ігноруєте суть свого фінансового потоку.

Всі ці та інші блоки заважають вашому грошовому каналу працювати правильно, тому слід намагатися уникати вищенаведених пунктів. Якщо ж певні з них присутні у вашому житті, слід якомога швидше усунути їх.

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст