ГоловнаАстрологія18 березня гороскоп Риб, які народилися в цей день

18 березня гороскоп Риб, які народилися в цей день

Кожен знак зодіаку має риси характеру, які притаманні більшості представників знаку. Але є особливості, які характерні людям, які народилися в один день – 18 березня і гороскоп для цих Риб, розповідає, який в них характер, які сильні і слабкі сторони. Також він інформує, яке здоров’я має знак зодіаку Риби, народжені в день 18 березня

Гороскоп для Риб, народжених 18 березня, вказує на особливості характеру

Знак зодіаку Риби, народжені цього дня, можуть привертати увагу оточуючих, вести за собою, проявляючи явні здібності лідера. Це цілеспрямовані люди; досягнувши однієї мети, вони продовжують рух уперед. Вони не люблять стояти на місці і за бажанням – можуть багато чого досягти в житті.

Тема повернення часто виходить на перший план у житті людей, народжених 18 березня, приймаючи різні форми, але переважно вона стосується внутрішнього самовдосконалення. Найуспішніші з Риб, які народилися в цей день, здатні зробити повне коло змін у системі цінностей.

Ті ж Риби, які мають слабкий характер, схильні нескінченно повторюватися і постійно дотримуватися якоїсь абсолютно недосяжної схеми, що, на жаль, не дозволяє їм просуватися і рости як особистості.

Риби, народжені 18 березня часто мають потужну інтуїцію. Вони наполегливо втілюють свої мрії в реальність. Хоча іноді може здатися, що вони готові відступити від заявлених раніше принципів, народжені в цей день, рідко змінюють свої плани. Вони вважаючи за краще повністю втілювати в життя ретельно продумані проекти.

Визначальні слова для Риб, народжений 18 березня, – “Повний”, “Доступний”, “Простий”. Зазвичай ці Риби мають цілком певні уявлення про свою долю. Вони можуть виявити найбільше терпіння, коли чекають на можливість проявити себе.

Менш освічені особи, народжені в цей день, зустрічаючи на своєму шляху труднощі, іноді впадають у прострацію, втрачаючи здатність рухатися далі — і тоді терпіння виглядає як вибачення за їх бездіяльність. Таким чином, баланс між дією та бездіяльністю стає для цих людей дуже значущим.

Риби, народжені 18 березня, зазвичай зосереджують увагу на картині загалом. Найдрібніші деталі та нюанси, як правило, не викликають у них інтересу. Така неувага до деталей може зіграти у житті фатальну роль. Крім того, народженим у цей день слід побоюватися мати справу з невизначеністю. Коли суспільство, сім’я або робота вимагають від них чогось особливого, вони повинні навчитися виконувати ці вимоги негайно.

Риби, народжені, 18 березня: гороскоп вказує на сильні і слабкі сторони

Знак зодіаку Риби, які народилися в цей день, можуть подолати всі перешкоди та досягти успіху. Вони мають чудові можливості, які дозволять їм втілити в життя найсміливіші мрії, виконати заповітні бажання. Проте, як і в усіх людей, в ниє риси характеру, які допоможуть в цьому, а є ті, які стануть на заваді в досягненні успіху.

Позитивні риси людей знаку Риб, які народилися в цей день:

 • творчі;
 • чуйні;
 • талановиті;
 • щедрі;
 • мрійливі;
 • романтичні.

День народження 18 березня – знак зодіаку Риби мають негативні риси:

 • надмірна емоційність;
 • легко довіряють іншим та піддаються впливу сторонніх людей;
 • іноді нечесні;
 • поринають в ілюзії;
 • мають нереалістичні очікування

Знак зодіаку Риби, які народилися 18 березня – діти і професія

Риби, народжені в цей день, часто мають проблеми з дітьми. Вони часто відсторонюються, щойно діти починають виявляти прагнення самостійності. Можливо, вони роблять це з добрими намірами, бажаючи дати повну свободу для своєї дитини. Інколи Риби, народжені в цей день вважають батьківські обов’язки, як жахливу необхідність, яка ніби змушує їх забути про себе.

Риби, народжені 18 березня щасливі в сімейному колі – тут вони почуваються набагато краще, ніж коли залишаються самі.

З Риб, народжених 18 березня, виходять чудові маклери, торгові агенти, юристи. Маючи дипломатичність, вони не тільки здатні розглядати ситуацію з різних точок зору, але й можуть запропонувати шляхи примирення двох конфліктуючих сторін.

18 березня гороскоп Риб: здоров’я

Люди, які народилися в цей день, свідомо прагнуть притягати до себе всі види енергії – як корисні, так і шкідливі. Однак їм необхідно відокремити негативний вплив від сприятливого. Особливу небезпеку для Риб, народжених в цей день, становлять енергетичні вампіри, які можуть присмоктатися до них, наче паразити.

Крім того, у народжених 18 березня Риб, часто спливають на поверхню власні психологічні вади — наприклад, крайній егоїзм або жорстокість, що викликає антагонізм з боку оточуючих. Згодом ці люди стають менш егоїстичними.

Знак зодіаку Риби, народжені цього дня, звертаються до фізичної активності щоб позбутися напруги і стресів повсякденного життя. Хоча вони можуть віддавати перевагу регулярним тренуванням, їм також подобається займатися змагальними видами спорту. Вони розуміють необхідність урізати калорії щоразу, коли набирають зайву вагу.

Дієта та різноманітні фізичні вправи можуть бути дуже корисними для них.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст