ГоловнаПсихологіяІнтуїція, вправи для її розвитку

Інтуїція, вправи для її розвитку

Інтуїція дуже важлива для людини, оскільки не завжди людина може прийняти рішення за допомогою звичайних методик. В такі моменти  часто на допомогу приходить інтуїція, яку ще називають передчуттям. Езотерики вважають, що передчуття – це вміння відчувати світ на більш глибокому, енергетичному рівні.

Інтуїція, вправи для її розвитку, чому вона так важлива

Багато людей, в яких інтуїція не розвинена, приймають рішення навмання. Дехто вважає, що так само відбувається і з інтуїцією. Але це не так. Коли ми робимо важливий вибір, не покладаючись на логіку і наш попередній досвід, саме інтуїція направляє нас по вірному шляху.

Інтуїція дуже важлива, тому що не завжди у нас є час на обдумування якогось кроку чи дії. Не всі люди і не завжди розуміють, що отримали допомогу від нашого шостого почуття, але воно допомагає нам практично кожен день. Передчуття може бути помилковим, тому його необхідно розвивати.

Інтуїція, вправи для її розвитку, які існують можливості

Емпатія

Деякі люди вміють читати думки. Це відбувається не так лінійно, як нам часто показують у кіно, коли герой просто чує слова з голови іншої людини. Це працює на рівні почуттів, як і інтуїція. Такі здібності базуються на почуттях, вмінню сприймати чужі емоції. Людей з такими здібностями називають емпатами. Їх можливості також можна розвивати і підсилювати. Емпати можуть здогадуватись про думки людини, покладаючись на свої відчуття. Емпатія часто притаманна лідерам. Люди з вмінням сприймати чужі емоції, можуть наврочити, або, навпаки, подарувати іншій людині неймовірну впевненість у собі

Передбачення і зміна майбутнього

Існують люди, які настільки добре вміють втілювати свої думки в реальність, що це можна назвати даром. І як будь-який дар, цей також можна розвивати. Потрібно частіше думати позитивно, вірити в себе навіть у найскладніших ситуаціях. Сила слова і думки неймовірно велика.

Інтуїція, вправи для її розвитку, методики

Щоб розвивати своє внутрішнє передчуття, потрібно працювати над цим, виконувати певні вправи.

  1. Регулярно виконуємо вправу. Потрібно взяти колоду карт і добре перемішати. Пробуйте вгадувати карту одно за одною. Починайте спочатку з вгадування масті карти – чирва, трефа, а потім переходьте до більш складних вправ. Так можна тренувати ту сферу інтуїції, яка базується на відчуттях, а не на знаннях.
  2. Дуже важливо навчитися розуміти інтуїцію, чути її підказки. Можливо, що вона у Вас дуже сильна, але Ви просто не розумієте своє шосте відчуття. Для того, щоб розібратися, Вам необхідно записувати свої думки і відчуття, коли Вам здалося, що у вас спрацювало передчуття. Звертайте увагу, що передувало тим відчуттям – які думки, можливо, образи чи, навіть, запах або звук. Різним людям інтуїція сигналізує по-різному: у когось, ніби лампа над головою засвітилась, а комусь потрібно ніби на терезах, зважити всі «за» та «проти».
  3. Афірмації. Інтуїція і будь-які надзвичайні здібності пов’язані з нашою підсвідомістю. Вони знаходяться всередині нас – нашого «Я», але не завжди знаходять вихід. Саме тому потрібно говорити собі: «Моя інтуїція найсильніша», «Я завжди можу покластися на шосте чуття», «Я вмію читати думки», «Я можуть впливати на події силою думки». Це не просто бажання, а справжнісінька реальність. Ви дійсно можете все це робити. Тобто Афірмації – фраза, яка при повторюванні закріплює в нас образ чи установку на певну подію чи ситуацію.
  4. Медитації. Посилювати свою підсвідомість та розвивати інтуїцію допоможуть медитації. В спокійному стані подумки старайтеся покидати своє тіло та направляйтеся подорожувати безкрайніми просторами Всесвіту. Краще медитувати рано вранці чи пізно ввечері, коли енергетичні потоки найслабші. Вони не будуть заважати заглиблюватися в себе.

Інтуїція, вправи для її розвитку, корисні поради

Записуйте сни

Дуже часто інтуїція чи інші наші особливості відкриваються уві сні. Деякі люди можуть бачити віщі сни частіше, ніж оточуючі. Записуйте все, що пам’ятаєте, кожного ранку. Потім Ви зможете проаналізувати що справдилось, а що – ні.

Талісмани

Для розвитку прихованих здібностей можна використовувати талісмани. Виявити і розвивати приховані здібності допомагає платина. Найкраще для такої мети підходять обручки.  Також добре підсилюють інтуїцію і силу нашої свідомості природні камені: авантюрин, тигрове око, гранат, аметист, бурштин, перли, місячний камінь. Найкращим серед них є авантюрин. Цей камінь ще підсилює творчі здібності. Зазвичай, кожний знак Зодіаку має свій талісман, який йому найкраще підходить.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст