ГоловнаАрхів АстрологіяЗнаки Зодіаку, яким грудень 2021 принесе успіх

Знаки Зодіаку, яким грудень 2021 принесе успіх

В останній місяць року у всіх чимало клопотів і турбот. Адже ми всі підбиваємо підсумки – в тому чи іншому вигляді та плануємо святково зустрічати Новий 2022 рік. Астрологи назвали знаки Зодіаку, яким грудень 2021 принесе успіх в різних сферах життя. І це відбудеться завдяки позитивній енергії планет покровителів. Скористайтеся такою можливістю!

Грудень 2021: які планети несуть успіх знакам зодіаку?

Астрологи назвали 2 планети – Марс і Нептун, покровителями останнього місяця року. Це пов’язано з певними астрологічними подіями, які відбуваються з ними. Завдяки підтримці головних планет покровителів останнього місяця року – Марсу і Нептуну, є знаки зодіаку, в яких справи будуть складатися краще, ніж в інших представників зодіакального кола. Що ж відбувається з Марсом і Нептуном в грудні?

1 грудня – Нептун виходить з ретроградного руху і стає на прямий хід

Прямий рух Нептуна – це позитивна новина для всіх знаків зодіаку, а особливо це вплине на деяких з них.

Проте, астрологи застерігають: в день 1 грудня треба бути обачнішими, тому що, коли  планета розвертається, вона збурює навколо себе фон, що впливає на всіх людей.

Конкретно 1 грудня деякі люди можуть відчути внутрішній неспокій, дисгармонію. В цей день і кілька днів після, може бути дещо складно вірно бачити ситуацію. Але це швидко мине, як тільки згасають «хвилі» від розвороту планети.

13 грудня планета Марс переходить в знак Стрільця

Стрілець – знак стихії Вогню, і тому Марс, який має вогненну природу, почувається тут як удома. Таке поєднання може принести багато хвилювань і високу активність. Марс в знаку Стрільця перебуватиме до 24 січня 2022 року. Але войовничий Марс підтримає своїх підопічних, що вони обов’язково відчують в грудні 2021 року.

Знаки Зодіаку, яким грудень 2021 принесе успіх: Овен, Скорпіон, Стрілець, Козеріг, Водолій

Астрологи зазначають, що названі знаки зодіаку будуть успішними, завдяки підтримці планет-покровителів. Проте, це не означає, що представники інших знаків зодіаку будуть менш успішними. Просто, можливо, їм доведеться докласти дещо більше зусиль. Адже, якщо людина нічого не робить  для свого щастя, навіть підтримка планет і Всесвіту, підказки долі і голос інтуїції, не допоможуть.

Овен –це жінки з самим жорстким характеромЗнак зодіаку Овен буде мотивований Меркурієм у грудні

Завдяки активності планети покровителя Марса, представник вогняної стихії Овен, буде відчувати натхнення і отрим4увати мотивацію буквально звідусіль. Коли Марс зайде в знак Стрільця, з 13 грудня, люди цього знаку відчують вибуховий приплив енергії і сил. Овен стане сильнішим і емоційно, і фізично.

Астрологи наполегливо рекомендують представникам Овна використати такий сприятливий момент з 13 грудня 2021 року по 24 січня 2022 року, коли вони мають таку потужну підтримку Марса. Успіх на вашому боці, тому не можна сидіти склавши року в своїй зоні комфорту. Вже з перших чисел грудня пробувати себе у чомусь новому. Місяць ідеально підходить для покупок, розваг та яскравих емоцій.

Скорпіон жінка має небезпечний характерСкорпіон входить в знаки зодіаку, яким грудень 2021 принесе успіх і ось чому

Астрологи вважають, що знак зодіаку Скорпіон матиме успіх практично у всіх сферах життя. Ви отримаєте щасливу можливість позбутися всього зайвого та розпочати нове життя. Небесні світила будуть сприяти в пошуку нового хобі, у вирішенні термінових питань і нагальних проблем.

Якщо знак зодіаку Скорпіон в останній місяць року збереже оптимізм і позитивний погляд на життя, тоді все вам буде під силу. Настав той момент, коли важливо посміхатися і дарувати людям позитив.

Знак зодіаку Стрілець – найуспішніший знак зодіаку грудняЗнак зодіаку Стрілець – найуспішніший знак грудня

Грудневі Стрільці відзначають 2 нових роки – свій власний Новий рік – День народження і святкує з усіма прихід Нового 2022 року. Крім цього, зірки і планети принесуть людям цього знаку безліч позитивної енергії. Причому це буде дарунок без всіляких умов типу:  «але» та «якщо».

Грудень 2021 буде для Стрільця одним із найпродуктивніших за весь цей рік. Стрільці встигнуть зробити на роботі та у бізнесі більше, ніж за всі одинадцять попередніх місяців. Не виключено, що в головах людей народяться неймовірні ідеї. Краще ними ні з ким не ділитися доти, доки вони не набудуть хоч трохи зрозумілої форми.

Грудень 2021 принесе успіх Козерогу в особистому життіГрудень 2021 принесе успіх Козерогу в особистому житті

Дуже позитивним очікується останній місяць року для знаку зодіаку Козеріг. Люди цього знаку можуть бути (стати) самими собою, не підлаштовуватися ні під кого. Їм пощастить практично у всьому. Найголовніша тема грудня 2021 для Козерога – кохання і особисте життя.

Саме романтичні справи для багатьох представників знаку зодіаку Козеріг виконуватимуть роль лейтмотиву на початку зими. Важливо, що сприятливий період триватиме не просто до 1 січня, а далеко за межі 2021 року. Для Козерога починається час, коли мрії стають дійсністю.

Нептун підтримає свого підопічного знак зодіаку ВодолійНептун підтримає свого підопічного знак зодіаку Водолій

Люди знаку Водолія будуть в грудні улюбленцями долі. А все тому, що їх головна планета покровитель – Нептун, буде допомагати кардинально змінити своє життя. І ці зміни будуть спрямовані туди, куди хоче сам Водолій.

Нептун, позбувшись ретроградності, почне допомагати Водолію в подоланні труднощів, боротьбі із залежностями та шкідливими звичками. І завдяки цьому, у новий 2022 рік люди знаку зодіаку  Водолій зможуть увійти оновленими та сильнішими.

Отже, знаки зодіаку, яким груденнь 2021 принесе успіх – не прогавте свій шанс. іншим знакам зодіаку не треба сумувати – активно готуємося зустрічати Новий 2022 рік.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст