ГоловнаАрхів АстрологіяСічень 2022: небезпечні дні вказують астрологи і пояснюють в чому небезпека таких...

Січень 2022: небезпечні дні вказують астрологи і пояснюють в чому небезпека таких днів

Перший місяць 2022 року – січень, прогнозується досить складним з астрологічної точки зору, тому що, наприклад, Меркурій і Венера перебувають у ретрограді. Крім цього є й інші небезпечні дні, спричинені певними астрологічними подіями, причини і наслідки яких пояснюють астрологи і рекомендують, як краще поводитися, щоб убезпечити себе і близьких від негараздів.

Небезпечні дні січня 2022: 9 січня — аспект Сонця та Венери

Вже на початку місяця, 9 січня, з’єднуються Сонце та Венера і цей аспект вважається дуже напружений. В цей день і кілька наступних, багато людей відчують втому, різкий спад сил, нестачу енергії. Через це продуктивність практично у всіх сферах життя буде низькою. В професійній сфері рятує те, що цей небезпечний день припадає на неділю, вихідний. А в домашніх справах краще не планувати нічого серйозного, а просто відпочити.

Січень 2022: небезпечні дні — 14 січня розворот Меркурія в ретроградний напрямок руху

Швидка планета Меркурій кілька разів на рік стає на ретроградний (в зворотну сторону) напрямок руху. І тому ми повинні нібито звикнути. Проте саме 14 січня Меркурій призупиняє свій рух і розвертається, тому цей день особливо складний і неприємний. В цей день багато хто відчує сумніви, невпевненість у правильності  свого вибору. Ретроградний Меркурій може спровокувати цілий вир спотвореної та брехливої ​​інформації. Тому астрологи наполегливо рекомендують перевіряти всю інформацію, всі новини, які ви отримуєте. В ці дні не можна нікому вірити просто так.

Небезпечні дні січня 2022: 16 січня — з’єднання Сонця та Плутона

Вже друге з’єднання Сонця в січні, тепер з Плутоном відбувається 16 січня 2022 року. Астрологи прогнозують на цей день надзвичайно високу емоційну напругу, відчуття вразливості і навіть страху. Багато людей подумають, що Всесвіт постав проти них, том вони можуть негативно реагувати на будь-які слова або вчинки. Астрологи попереджають, що можуть відновитися старі комплекси і страхи. Щоб знизити тиск негативу, фахівці рекомендують займатися улюбленими справами, хоча б подивіться фільм, який заспокоює і створює позитивний настрій.

Січень 2022: небезпечні дні — 23 січня — з’єднання Сонця та Меркурія

Наступне, вже третє, з’єднання Сонця і Меркурія (нагадаємо, що Меркурій зараз ретроградний аж до 3 лютого) принесуть чимало проблем. Складнощі передбачаються в першу чергу в діловій та фінансовій сферах. Тому, все, що стосується бізнесу і грошей, повинно бути під пильним контролем. Крім цього емоційний фон буде негативний, люди будуть проявляти емоції, і, скоріше за все – негативні. Тому тим, хто працює в сфері обслуговування потрібно особливо набратися терпіння і витримки.

Січень 2022: небезпечні дні — 26 січня ретроградний Меркурій переходить в знак зодіаку Козеріг

Наприкінці місяця, 26 січня Меркурій повернеться в знак Козерога. З цього дня і на найближчі пару тижнів ця події сколихне в людях жадібність і неготовність йти на компроміси. Астрологи вважають, що в цей період не варто розраховувати на добрі вчинки і нормальне ставлення оточуючих. Що робити? – Вірити в себе і діяти за планом. А на 26 січня 2022 року астрологи рекомендують остерігатися шахраїв і не робити вартісні придбання.

Деякі особисті небезпечні дні можна вирахувати самостійно за допомогою нумерологів

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

error: Контент захищений авторським правом!