ГоловнаЕзотерика і магіяНебезпечні дні можна вирахувати самостійно за допомогою нумерологів

Небезпечні дні можна вирахувати самостійно за допомогою нумерологів

Нумерологія – це наука, яка вивчає числа, їх енергетику, вплив на людину. Завдяки певним розрахункам, можна самостійно вирахувати небезпечні дні. Згідно коментарям нумерологів, небезпечні дні означають, що це енергетично несприятливий час.

Небезпечні дні можна вирахувати самостійно, як проводити розрахунок

Знання несприятливих днів допоможе краще планувати свої справи, щоб максимально убезпечити себе від негараздів. Їх можна вирахувати по даті народження без урахування року.

Експерти зазначають, що небезпечні дні, які можна з’ясувати самостійно, кожен раз будуть небезпечними кожен місяць або щотижня. Просто несприятливі події, які несе людині доля, планети гороскопу або які з’являться з Вашої вини, можуть посилюватися у небезпечні дні. Астрологи і нумерологи рекомендують бути більш уважними і обережними у такі дні.

Щоб з’ясувати небезпечні дні, потрібно взяти дату народження без року – тільки число і місяць народження. Розрахунок потрібно робити, щоб в кінці кінців сума була у проміжку між 1 і 9.  Наприклад, день народження 16 червня, тобто 16.06. Робимо розрахунок 1+6+0+6=13. Продовжуємо, 1+3=4. Тобто число, яке ми шукали – 4. Ще один приклад розрахунку: день народження 31 грудня – 31.12. Робимо розрахунок 3+1+1+2=7. Потрібне нам число – 7.

З’ясувавши число, потрібно ознайомитися з розшифровкою його значення, яку надали нумерологи.

Небезпечні дні можна вирахувати самостійно: число 1

Якщо в результаті підрахунків вийшло число 1, то Вам необхідно бути особливо обережними по понеділкам. Також, більш уважними потрібно бути у кожен перший день кожного місяця. А особливо це стосується тих років, в які входить число 11.

Прийнято вважати, що проблеми будуть стосуватися важливих справ, які будуть зриватися по незрозумілим причинам. Також, в такі дні, близькі і родичі можуть безпідставно ображатися на Вас.

Небезпечні дні можна вирахувати самостійно: число 2

Число 2 означає, що небезпечні дні будуть кожне 2 і 22 число кожного місяця. Обережними потрібно бути по вівторкам і неділям.

Небезпека може йти від незнайомців, тому в такі дні краще утриматися від нових знайомств.

Небезпечні дні можна вирахувати самостійно: число 3

Отримане при розрахунках число 3 означає, що потрібно бути уважними і обережними по середам та кожного третього числа місяця. В такі дні потрібно все тримати під контролем, не покладаючись, що просто пощастить. Варто планувати всі справи на такі небезпечні дні і слідувати цьому плану.

Негаразди можуть статися через невпевненість у собі. Особливо небезпечним днем для людей, які отримали трійку в розрахунку небезпечних днів, являється п’ятниця 13.

Небезпечні дні можна вирахувати самостійно: число 4

В нумерології прийнято вважати, що число 4 символізує стабільність. Фахівці рекомендують людям, які по розрахунку отримали четвірку, бути обережними 4 і 24 числа кожного місяця. Також, будьте уважними 29 лютого високосного року. До небезпечних відноситься день тижня – четвер.

У Ваші небезпечні дні не можна піддаватися суму, апатії і бути бездіяльними. Інакше може розпочатися смуга невдач і негараздів.

Небезпечні дні можна вирахувати самостійно: число 5

Число 5 символізує рівність всього, схильність до перфекціонізму й ідеалізації. Нумерологи рекомендують не займатися важливими справами у п’ятницю і кожного числа місця, яке містить число 5 (5, 15, 25). В такі дні краще зосереджувати свою увагу на простих і зрозумілих речах. Також, для підтримки енергетики, можна скористатися талісманами.

Небезпечні дні можна вирахувати самостійно: число 6

Згідно порад нумерологів, коли після підрахунку випало число 6, то по суботам не варто робити покупки, знайомитися з новими людьми. Вкрай погано у суботу змінювати свої плани в останню мить. В такі небезпечні дні енергетика дуже нестабільна, що може спровокувати проблеми у різних сферах життя.

Доцільно займатися звичайними справами, створювати затишок у домівці і діяти за планом.

Небезпечні дні можна вирахувати самостійно: число 7

У разі, якщо підрахунки привели до числа 7, то небезпечними будуть день тижня – неділя і кожне сьоме число місяця. Важливі рішення будуть прийматися з ускладненнями.

Щоб зняти напругу дня, експерти рекомендують проводити час з другою половинкою, родичами і друзями. Саме вони допоможуть не потрапити у неприємне становище.

Небезпечні дні можна вирахувати самостійно: число 8

Як зазначають езотерики, число 8 незвичайне матеріальне число Всесвіту. Якщо під час розрахунків Ви отримали число 8, то кожного 8, 18 і 28 числа місяця варто бути уважними з грошима, не витрачати марно кошти. Також, в ці дні потрібно приборкати свій егоїзм, особливо у стосунках з дорогими для Вас людьми.

Небезпечні дні можна вирахувати самостійно: число 9

Тим, хто отримав число 9 після розрахунку, необхідно бути обережними кожного понеділка і кожної середи. Також небезпечні дні випадають на 9 число кожного місяця. Потрібно приділяти більш пильну увагу всім важливим справам.

Щоб зменшити вплив негативної енергетики, не можна сумувати, лінуватися, входити у стан апатії і журби. Ця рекомендація стосується і кожного останнього дня місяця і року.

Числа можуть бути корисними і підкажуть, як краще діяти. Також, вони допоможуть краще розібратися у собі і своїх потребах. Наприклад, нумерологічний гороскоп по даті народження, допоможе краще зрозуміти енергетику. А знання того, що означає число долі, дасть підказки, де і як можна себе реалізувати.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст