ГоловнаАрхів АстрологіяСерпень 2022 має дні сили з потужною позитивною енергетикою

Прийнято вважати, що днями сили називають ті дні, в які відбуваються якісь важливі та сприятливі події, які приваблюють позитивну енергію. І серпень 2022 року має такі дні сили з потужною позитивною енергетикою. Таких днів астрологи назвали п’ять і пояснили в чому їх потужність.

Порада від астрологів, на що зважати в дні сили

Астрологи зазначають, що в дні сили важливо пам’ятати закон тяжіння. Якщо людина хоче досягнути поставленої мети, отримати бажане, вирішити проблеми та негаразди, то доведеться повірити в себе та навчитися візуалізувати свої цілі, наприклад, через карту бажань або, як її ще називають – дошку візуалізації мрій. Нічні світила допомагають людям, але не можуть зробити за нас всю нашу роботу.

Дні сили тільки додають потужності і енергії в справах, але не вирішують їх за нас. Якщо нічого не робити, то не важливо – це день сили, чи звичайний день – нічого не зміниться на краще. Тому віримо в себе і йдемо до мети, а дні сили використовуємо для надважливих справ.

Перехід Меркурія в знак зодіаку Діва 4 серпня відкриває дні сили серпня 2022

Ця астрологічна подія започаткує період на наступні три тижні, які будуть найкращим часом для роботи. Астрологи радять не прогаяти нових можливостей, які можуть з високою ймовірністю з’явитися вже 4 серпня.

Це буде дуже сприятливий день для початку нових справ, пошуків сенсу життя, призначення, підвищення мотивації, здобуття нових знань. Планета Меркурій в Діві зробить нас більш відкритими та комунікабельними.

Дзеркальна дата 08.08. – 8 серпня продовжує дні сили серпня

Дзеркальна дата серпня – 08.08. здебільшого пов’язана з матеріальними цінностями, адже саме таке найвище призначення числа 8. Це дуже яскравий і гарний день для роботи день. Варто зазначити, що в цей час буде дуже сильним Меркурій, а ця планета чудово поєднується з числом 8 за своєю енергетикою.

9 серпня – Венера в опозиції з Плутоном

Опозиція, яка ще має значення – протистояння, є гармонійним аспектом, який робить два об’єкти рівноцінними та творчими. Планети Венера та Плутон чудово поєднуються одна з одною. Астрологи вважають, що це буде той самий день, коли сил та часу вистачить на спілкування з будь-якою кількістю людей. Можна зустрічатися з друзями, ходити на побачення, відвідувати близьких, а також ходити на ділові зустрічі.

13 серпня – максимум потоку Персеїди

Потік Персеїди буде максимально активним ще й 12 числа. Але 12 серпня – день супермісяця, тому він повністю дестабілізує ситуацію.

13 серпня – ідеальний день, коли добре піклуватися про своє здоров’я. Цього дня легше кинути плати, почати боротися зі шкідливими звичками. Тобто це чудовий день, коли можна спробувати змінити себе на краще. Також Персеїди допоможуть отримати нові знання.

14 серпня – Сонце в опозиції з Сатурном завершує дня сили серпня

Другий сприятливий аспект чекає на нас 14 числа. Сонце цього разу виявиться з іншого боку Землі прямо навпроти Сатурна. Це буде дуже сприятливий день, коли ці два космічні об’єкти допоможуть нам виправити прикрі промахи і проблеми, що йдуть з минулого. Швидше за все, багатьом з нас вдасться забути про минулі помилки, налаштуватися на краще і здобути віру в себе. Це яскравий і оптимістичний день, коли не варто сумувати або шкодувати про прийняті раніше рішення.

Ось такі п’ять днів сили в серпні 2022 року. Як бачимо, всі вони припадають на першу половину серпня 2022 року. Але не варто засмучуватися, адже інші дні матимуть також багато позитиву, якщо оптимістично ставитися до життя. Проте є застереження від астрологів – слід бути більш обачними в небезпечні дні серпня.

Ви не можете копіювати текст