ГоловнаАрхів АстрологіяРетроградний Меркурій лютий-березень 2020 року, поради астрологів

Найшвидша планета сонячної системи – Меркурій, 17 лютого 2020 року зупиняється і потім розвертається у ретроградний рух. В зворотному напрямку Меркурій буде рухатися до 10 березня 2020 року, що несе з собою певні застереження. Поради астрологів допоможуть представникам всіх знаків Зодіаку враховувати особливості періоду, коли справи ідуть інакше, ніж зазвичай. Ті, хто відслідковує важливі астрологічні події, можуть стежити за ними завдяки календарю астрологічних подій на 2020 рік від Анжели Перл.

Ретроградний Меркурій і особливості його руху лютий-березень 2020 року

Перший період ретроградності Меркурія з 17 лютого по 10 березня 2020 року, пройде достатньо швидко і досить непомітно. Проте астрологи радять користуватися талісманами на 2020 рік. Вони допоможуть володарю знизити ймовірність проблем. Важливо також не опускати руки і не сумніватися у собі.

Меркурій у період ретроградності з 17 лютого по 10 березня перебуває у сузір’ї Водолія в 11 Домі гороскопу. 11 Дом – це Дом творчості, інтуїції і кмітливості. Це означає, що ретроградний рух Меркурія негативно вплине на ці сфери.

Ретроградний Меркурій лютий-березень 2020 року, поради астрологів на цей час

У ретроградний Меркурій не можна розпочинати нові справи, започатковувати нові проекти. В цей період краще займатися рутинними справами. Потрібно бути уважними і обачними. Астрологи радять притримуватися своїх планів, і ні в якому разі не ділитися з ними направо і наліво. Звірятися можна тільки найближчим людям, яким Ви вірите.

Астрологи рекомендують доводити справи до кінця. Дуже корисно буде частіше залишатися вдома, не виїжджати за місто або з країни. Під час ретрогралдного Меркурія не бажано здійснювати великі покупки. Перед тим, як купувати вартісні речі, варто звірятися з місячним календарем покупок на 2020 рік.

Ретроградний Меркурій лютий-березень 2020 року, позитивні моменти

У період ретроградного Меркурія, є багато позитивних речей. Наприклад, ця планета в стані ретроградності допомагає побачити своє життя зі сторони, зробити позитивні висновки щодо тих чи інших вчинків, скоєних раніше.

На ретроградний Меркурій також можна буде зрозуміти, хто з оточення є другом і соратником, а кому цікава лише особиста вигода. Для цього можна зробити добру справу, а потім просто почекати реакції у відповідь. Справжні друзі не залишать Вашу доброту без уваги.

Ви не можете копіювати текст