Талісмани – це обереги, які допомагають справлятися з життєвими складнощами і проблемами. Правильно підібраний талісман, забирає негативну енергію на себе, даючи можливість своєму володарю відновити сили і не підпасти під вплив пристріту. 2020 рік Білого Металевого Щура передбачає багато складнощів через велику кількість астрологічних подій. Астрологи розповіли, як знаки Зодіаку можуть підібрати талісмани, які підходять саме для цього, 2020 року.

Талісман для Овна на 2020 рік Білого Металевого Щура

Знаки Зодіаку і їх талісмани на 2020 рік Білого Металевого Щура
Срібні прикраси стануть гарним талісманом для Овна у 2020 році

Активні Овни можуть бути не дуже обачними протягом 2020 року. Фахівці вважають, що в рік Білого Металевого Щура для Овна найкращим талісманом будуть срібні прикраси. Срібло має заспокійливий ефект, вони оберігає від ворогів. Овен повинен остерігатися пристріту, прокльонів, порчі. Срібло допоможе Овну пригасити неймовірну енергетику зірок.

Гороскоп для Овна на 2020 рік.

Талісман для Тільця на 2020 рік Білого Металевого Щура

Знаки Зодіаку і їх талісмани на 2020 рік Білого Металевого Щура
Тілець і його талісмани з сапфіром будуть захищати особисте життя у 2020 році

Кохання і особисте життя для Тільця буде дуже важливим протягом всього 2020 року. Тому астрологи рекомендують для талісману використовувати каміння, яке залучає кохання: гранат, рубін, турмалін, бірюза, сапфір, лазурит. Астрологи радять спробувати кожен з них і подивитися, який мінерал надасть найкращий ефект, посилить любовну інтуїцію і спрямує Тільців по самому вірному шляху.

Гороскоп для Тільця на 2020 рік.

Близнюки і їх талісмани на 2020 рік Білого Металевого Щура

Знаки Зодіаку і їх талісмани на 2020 рік Білого Металевого Щура
Гловний талісман для Близнюків у 2020 році — він сам і його віра в себе. З каменів віддайте перевагу бірюзі і магічному родоніту

Існують камені, які підходять Близнюкам завжди. Для жінок-Близнюків це – бірюза, родоніт, для чоловіків-Близнюків – тигрове око і яшма. Астрологи радять Близнюкам використовувати їх максимально часто у 2020 році. Загалом, в рік Білого Металевого Щура, фахівці радять Близнюкам просто бути собою, не прикидаючись і не зраджуючи своїм принципам і установкам. Це неймовірний час, коли представники даного знаку Зодіаку зможуть відчути свободу.

Гороскоп для Близнюків на 2020 рік.

Талісман для Рака на 2020 рік Білого Металевого Щура

Знаки Зодіаку і їх талісмани на 2020 рік Білого Металевого Щура
Вишукана золота підвіска стане чудовим талісманом для Рака

Срібні і золоті прикраси додадуть сили представникам Рака. Є одне важливе застереження: золото не варто носити разом зі сріблом. Перший метал має найпотужнішу силу, яка часто неприборкана і допомагає Ракам рухатися вперед. Срібло ж, навпаки, робить їх обережними і віберігає від різного роду неприємностей, посилюючи захист від негативної енергетики. Поради, як доглядати за такими виробами, допоможуть мати талісмани-прикраси у гарному вигляді. Крім цього, після чистки, талісмани відновлюють витрачену енергетику.

Гороскоп для Рака на 2020 рік.

Леви і їх талісмани на 2020 рік Білого Металевого Щура

Знаки Зодіаку і їх талісмани на 2020 рік Білого Металевого Щура
Прикраси з золота будуть чудовим талісманом-оберегом для Лева у 2020 році

Представникам цього знаку варто користатися талісманами для залучення грошей. Це можуть бути – грошове дерево, вироби з золота, топазу, хризоліту, гранату, цитрину, авантюрину. Адже у 2020 році для Лева фінансова сфера буде дуже важливою. У житті Лева можуть виникнути дрібні негаразди, які можуть позначитися на ефективності праці, позбавлять його позитиву. Талісмани допоможуть виправити ситуацію і надихнуть Лева чинити опір невдачам.

Гороскоп для Лева на 2020 рік.

Талісман для Діви на 2020 рік Білого Металевого Щура

Знаки Зодіаку і їх талісмани на 2020 рік Білого Металевого Щура
Талісмани і оздоблення житла відповідно до фен шуй вбережуть Діву від злого ока у 2020 році

В цілому 2020 рік для знаку Діви буде досить сприятливим і вдалим. Це означає, що їм більше буде потрібно не удача, а підтримка стабільності. У цьому Дівам допоможуть талісмани фен-шуй, які залучають благополуччя. Дівам більше підходять такі камені як яшма, нефрит, змійовик, лазурит і хризоліт. Представникам цього знаку Зодіаку потрібно більше часу проводити з сім’єю або в оточенні приємних людей, щоб краще себе почувати і не втрачати позитивну енергію.

Гороскоп для Діви на 2020 рік.

Терези і їх талісмани на 2020 рік Білого Металевого Щура

Знаки Зодіаку і їх талісмани на 2020 рік Білого Металевого Щура
Талісман для Терезів — підвіска у вигляді серця

У представників цього знаку у 2020 році можуть з’явитися нові недоброзичливці, тому Терезам потрібні обереги від пристріту і порчі. Вороги можуть чинити перешкоди у кар’єрі, наводити порчу на невдачу, на сім’ю. Тому краще заздалегідь підготуватися до таких подій. Астрологи передбачають, що Терези стануть успішніше у всіх сферах, тому потрібно подбати про те, щоб не розгубити свою удачу.

Гороскоп для Терезів на 2020 рік.

Талісман для Скорпіона на 2020 рік Білого Металевого Щура

Знаки Зодіаку і їх талісмани на 2020 рік Білого Металевого Щура
Прикраси з гранату будуть допомагати Скорпіону

Фінансове життя Скорпіона може потребувати наведення порядку і серйозного коригування у 2020 році. У цьому можуть допомогти талісмани для залучення грошей з використанням гранату. Саме цей камінь допоможе Скорпіону заводити нові знайомства, які будуть корисними для покращення матеріального стану. Астрологи не виключають, що в середині 2020 року у багатьох Скорпіонів будуть незаплановані покупки. Це буде гарний час, коли фінансовий успіх і стабільність приносять задоволення і гарний настрій.

Гороскоп для Скорпіона на 2020 рік.

Стрільці і їх талісмани на 2020 рік Білого Металевого Щура

Знаки Зодіаку і їх талісмани на 2020 рік Білого Металевого Щура
Кемені червоного кольору у прикрасах потрібно використати у талісманах для Стрільця у 2020 році

Астрологи в поточному році радять Стрільцям використовувати камені, які добре підходять для всієї вогняної стихії — це будь-які камені червоного кольору, наприклад, циркон, рубін або червоний гранат. Також вогняна стихія любить алмази. Гороскоп для Стрільця на 2020 рік передбачає досить сприятливий період, коли удача часто супроводжує представників цього знаку. Талісмани з використанням каменів вогняної стихії допоможуть вирішувати непередбачувані проблеми як в коханні, так і в ділових справах.

Гороскоп для Стрільця на 2020 рік.

Талісман для Козерога на 2020 рік Білого Металевого Щура

Знаки Зодіаку і їх талісмани на 2020 рік Білого Металевого Щура
Талісман Козерога — черепаха, завжди підтримає і допоможе

Козерогам, якщо вони ще не мають, варто потурбуватися і придбати талісман, який підходить для їх знаку Зодіаку. В даному випадку  – це фігурка черепашки. Протягом року можуть виникати дрібні непорозуміння, які будуть псувати настрій і відлякувати удачу. Щоб зарадити цьому, Козерог повинен постійно мати з собою свого талісмана. Звичайно, не забувати ретельно і зважено продумувати свої плани.

Гороскоп для Козерога на 2020 рік.

Талісман для Водолія на 2020 рік Білого Металевого Щура

Знаки Зодіаку і їх талісмани на 2020 рік Білого Металевого Щура
Талісман з аметисту допоможе Водолію зберегти енергію і відновити сили

Представникам Водолія у 2020 році варто користатися каменями-оберегами, які мають особливий вплив на їх долю, характер і здоров’я. Їм підходять гранат, аметист, аквамарин, кварц і циркон. Протягом року на Водолія можуть чатувати несподівані неприємності, яки вимагатимуть багато сил та енергії. Щоб впоратися зі складнощами, Вам потрібно підтримувати свою енергетику. Для цього варто не забувати відпочивати, приділяти час улюбленим справам, спілкуватися з приємними для Вас людьми і приймати допомогу. Прикраси з каменями-оберегами не тільки зроблять Ваш образ більш цікавим, а ще й будуть допомагати підтримувати енергетику.

Гороскоп для Водолія на 2020 рік.

Риби і їх талісмани на 2020 рік Білого Металевого Щура

Знаки Зодіаку і їх талісмани на 2020 рік Білого Металевого Щура
Талісмани і обереги для дому — пріоритет для Риб у 2020 році для захисту від негативу

Фахівці вважають, що Рибам крім тілісману для їх знаку, варто скористатися допомогою оберегу для дому. Наприклад, віник, магічні трави у мішечку, підкова або навіть штори (фіранки) на вікнах. Домашні обереги будуть захищати Риб від сімейних розладів і від пристріту. У рік Білого Металевого Щура для Риб буде головним не лише матеріальні статки і кар’єрний успіх, а й добро і людяність, якими потрібно ділитися. Астрологи радять Рибам проводити більше часу з коханими людьми, в оточенні друзів. Для людей цього Знака стосунки в родині, в домі будуть понад усе.

Гороскоп для Риб на 2020 рік.

Талісмани, які обрані у вигляді каблучок, потрібно правильно носити, щоб підсилити їх магічну дію.