ГоловнаАрхів АстрологіяРетроградний Меркурій – це складний період з 27 вересня по 18 жовтня...

Ретроградний Меркурій – це складний період з 27 вересня по 18 жовтня 2021

Ретроградний Меркурій – це рух планети у зворотному напрямку і – це складний період з 27 вересня по 18 жовтня 2021 року. Відомий астролог Анжела Перл дає поради для всіх знаків зодіаку, як краще діяти чи навпаки – уповільнити своє життя в період ретроградного Меркурія.

Що таке ретроградний Меркурій і на що він впливає

Всі небесні тіла рухаються у певному напрямку, у тому числі і планети. Але періодично, планета зупиняє свій хід і розвертається, рухаючись вже пройденим раніше шляхом. Тобто рухається назад. Такий рух і називають ретроградним. Тобто

Ретроградний Меркурій – це рух планети назад, вже пройденим шляхом

У стані ретроградності Меркурій буває кілька разів на рік, адже це досить «швидка» планета, яка при цьому має суттєвий вплив на життя і події.

Планета Меркурій в першу чергу відповідає за комунікації, спілкування, торгівлю. Коли Меркурій ретроградний, тоді ці сфери життя ніби уповільнюються. Часто справи ніби «зависають».

На період ретроградного Меркурія астролог дає загальні рекомендації:

  • не починаємо нові справи, але можна планувати їх, збираючи інформацію;
  • краще не відкривати фірму в цей час;
  • не рекомендується робити дорогі покупки;
  • підписуючи документи слід ретельно і неодноразово перевіряти їх;
  • якщо є змога, підписання важливих угод краще перенести, коли Меркурій вийде з ретроградності;
  • не варто ділитися своїми планами зі сторонніми;

Найкраще займатися простими, рутинними справами.

Ретроградний Меркурій — це його орбіта, яку видно з Землі

Наукове пояснення ретроградного Меркурія: такий зворотній рух планети рух виникає через різні швидкості Землі і самого Меркурія відносно нашої зірки — Сонця.

В кінці вересня 2021 року – 27 числа Меркурій починає свій ретроградний рух. Це по-своєму складний час для представників кожного знаку зодіаку. Тому поради відомого астролога Анжели Перл стануть в пригоді. Адже фахівець акцентує увагу на найголовніших речах, на які слід зважати.

Ретроградний Меркурій з 27 вересня по 18 жовтня 2021: поради Анжели Перл для Овна, Тельця, Близнюків і Рака

Отже, про головні події в життя цих знаків зодіаку в період ретроградного Меркурія

Овен

Поради Анжели Перл для Овна

Ретроградний Меркурій знаходиться в 7 Домі гороскопу Овна, який відповідає за партнерство, шлюб, відносини з рідними. Таке розташування планети, на думку Анжели Перл, вказує ймовірність повернення Овна у минулі події. Можливо станеться возз’єднання з рідними або примирення після серйозного конфлікту.

Анжела Перл радить Овну на період ретроградного Меркурія: готуйтеся планувати і продовжувати діючі угоди, можна планувати нові проекти. Але не можна в цей період підписувати нові важливі документи, якщо є хоч найменші сумніви.

Телець

Вплив ретроградного Меркурія на знак зодіаку Телець

У Тельця Меркурій в ретрограді знаходиться в 6 Домі гороскопу – Дом здоров’я та віддалених родичів. Якщо було розпочато лікування, астролог рекомендує його продовжити – не переривати. Але треба відмовитися від планового хірургічного втручання, крім гострих випадків. Всі заплановані операції, за змоги, краще перенести на другу половину жовтня. Цей час для Тельця буде вдалим для ремонту техніки, починаючи від дрібних домашніх поломок, зламаних гаджетів і закінчуючи ремонтом автомобіля.

Близнюки

Поради Анжели Перл для Близнюків

Для Близнюків ретроградний Меркурій, перебуваючи у 5 Домі гороскопу, змусить людей цього знаку зодіаку більше зосередитися на дітях. В цей період у діти будуть повільніше розвиватися або навчатися, вони потребуватимуть більше уваги і сил. Близнюки можуть відчути проблеми у розумінні і спілкуванні зі своїми нащадками.

Анжела Перл не виключає, що дорослі діти, які живуть окремо, можуть приїхати погостювати або переїхати жити до вас.

Рак

Вплив ретроградного Меркурія на знак зодіаку Рак

Досить непогано пройде час ретроградного Меркурія для Рака. Звичайно, якщо прислухатися до загальних порад на цей період. Справа в тому, що ретроградний Меркурій буде в 4 Домі Рака. А це вказує на чудову можливість для Рака завершити ремонт, змінити меблі, переробити щось в домівці, щоб стало більш затишно.

Застереження для Рака від Анжели Перл: Рак повинен бути терплячим і не зриватися, не вчиняти імпульсивно, якщо щось піде не за планом. Інакше не уникнути сварок. Також, в період ретроградного Меркурія Раку краще не купувати техніку, щоб не розчаруватися. Наприклад, може бути виробничий брак, або новий гаджет не підтвердить ваших сподівань.

Поради Анжели Перл для знаку зодіаку Лев, Діва, Терези і Скорпіон на період ретроградного Меркурія з 27 вересня по 18 жовтня 2021

Як все у Всесвіті тримає рівновагу, так і ретроградність Меркурія має і позитивні моменти. Наприклад, багато людей завершують справи, на які махнули рукою. Чи більш уважно додатково перевіряють інформацію, документи, що у майбутньому їм зберігає не тільки час, але й часто – і кошти.

Лев

Ретроградний Меркурій – це складний період з 27 вересня по 18 жовтня 2021 для знаку зодіаку Лев

Ретроградний Меркурій знаходиться у 3 Домі натальної карти Овна. Це Дом комунікацій і спілкування. Виходячи з цього, Анжела Перл вважає, що люди знаку зодіаку Лев можуть відновити спілкування з людьми зі свого минулого. Також, Лев продовжить перемовини і обговорення проектів, які раніше з якихось причин були відкладені. Можна буде переглянути документи, змінити плани, які стосуються поїздок. Якщо раніше була запланована подорож, Лев може її розпочати.

Діва

Поради Анжели Перл для Діви на період ретроградного Меркурія

Представники Діви будуть зустрічати ретроградний Меркурій у 2 Домі гороскопу, який відповідає за фінансову сферу і ресурси. Тому порада Анжели Перл полягає у тому, що Діва повинна зосередитися на вирішенні фінансових питань. Це може бути відновлення контрактів, повернення на робоче місце, збір і аналіз фінансової інформації. Діва повинна вирішувати свої питання самостійно, щоб мати фінансову стабільність і незалежність.

Терези

Поради Анжели Перл для знаку зодіаку Терези на період ретроградного Меркурія

Ретроградний Меркурій знаходиться в 1 Домі гороскопу Терезів і це вказує на зміни. Терези будуть шукати баланс, відновлювати рівновагу, планувати і готуватись до чогось важливого. В період ретроградного Меркурія з 27 вересня по 18 жовтня 2021 астролог Анжела Перл радить Терезам зайнятися своєю зовнішністю. Терези можуть повернутися до свого старого образу, стилю. Можна продовжити фізичні вправи після перерви. Також, буде добре відновити дієтичне харчування, на якому ви були раніше.

Скорпіон

Вплив ретроградного Меркурія на Скорпіона

Знак зодіаку Скорпіон приймає ретроградний Меркурій в останньому Домі гороскопу – дванадцятому. На думку Анжели Перл це вказує на те, що слід позбутися минулого, яке тяготить вас. Скорпіон має всі можливості закінчити питання, які «підвисли», зачинити двері у минуле і розібратися з обставинами, які не дають йти вперед, а тягнуть назад – у минуле.

Ретроградний Меркурій – це складний період для  Скорпіона, але пройти його треба самостійно, щоб позбутися всього, що заважає. Це певні уроки долі, які Скорпіон повинен вивчити і здати залік Всесвіту.

Ретроградний Меркурій з 27 вересня по 18 жовтня 2021: поради Анжели Перл для знаку зодіаку Стрілець, Риби, Водолій і Козеріг

Меркурій в цей період буде в ретроградному стані востаннє в 2021 році. Кожного року ми маємо 3 або 4 періоди ретроградного Меркурія, а тривалість кожного ретроградного періоду триває близько 20 днів.

Стрілець

Вплив ретроградного Меркурія на Стрільця

Завдяки перебуванню ретроградного Меркурія в 11 Домі, Стрілець має гарний шанс в період ретроградного Меркурія з 27 вересня по 18 жовтня 2021, мати зустріч з минулим. Представники Стрільця можуть зустрічатися з друзями. Також ви можете відновити свої стосунки і спілкування з людьми, кого давно вже втратили з свого поля зору. Астролог не виключає, що Стрілець відновить групові заняття, в яких раніше барв участь або повернеться у групу по інтересам.

Козеріг

Ретроградний Меркурій – це складний період з 27 вересня по 18 жовтня 2021 для знаку зодіаку Козеріг

Планета Меркурій, перебуваючи у 10 Домі гороскопу, вказує на статус кар’єру і досягнення Козерога. Представники цього знаку зодіаку в ретроградний Меркурій можуть змінити свої плани на роботу, відкласти якийсь проект. Може передумати або відкласти звільнення. Меркурій в 10 Домі має серйозний вплив на ділову сферу і фінанси. Тому Козеріг ні в якому разі не повинен прийматися поспішні рішення в цих сферах життя. Не підганяйте події, а терпляче чекайте на їх розвиток і ви будете винагородженні.

Водолій

Ретроградний Меркурій – це складний період з 27 вересня по 18 жовтня 2021 для знаку зодіаку Водолій

У представників Водолія можу виникнути необхідність перездавати іспити, переробляти наукову роботу, міняти навчальний план. А все це через ретроградний Меркурій, який оселився у 9 Домі гороскопу, який відповідає за освіту і «закордон». Не виключено, що Водолій може відправиться у далеку подорож. Щоб поїздка під час ретроградності Меркурія була приємною і без ексцесів, астролог Анжела Перл Радить Водолію бути пильними. Треба перевіряти документи і квитки. Інакше ви можете переплутати дати або взагалі забути квитки вдома.

Риби

Ретроградність Меркурія 2021 і знак зодіаку Риби

Останній ретроградний Меркурій в цьому році проходить у 8 Домі фінансів Риб. Астролог вказує, що люди цього знаку зодіаку можуть збирати документи, наприклад, для іпотеки або кредиту. На ретроградний Меркурій дуже добре проводити перефінансування свого кредиту,  переоформлювати фінансові документи або отримати кошти, які раніше давали у борг. Головна порада астрологи Анжели Перл для Риб – ретельно перевіряти документи, щоб уникнути фінансових труднощів у майбутньому.

Дома гороскопу і їх значення – короткий огляд

Астрологічний календар покупок 2021 рік від Катерини Солоняк підкаже найкращі і найгірші дні для призбання речей, техніки, нерухомості

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

error: Контент захищений авторським правом!