ГоловнаАрхів АстрологіяПовня 3 липня 2023 в знаку Козерога – що вона несе кожному...

Повня 3 липня 2023 в знаку Козерога – що вона несе кожному знаку зодіаку?

Повний Місяць, який настає 3 липня 2023 року в знаку зодіаку Козеріг називають «Супермісяць». Що ж ця Повня несе кожному знаку зодіаку? Яке духовне значення цієї астрологічної події

Повний Місяць 3 липня 2023 року: точний київський час, коли настає Повня в знаку Козерога, яке духовне значення цієї астрологічної події

Яскравий Повний Місяць майже в своєму повному об’ємі можна спостерігати за три дні до й три дні після настання цієї Повні.

Повний Місяць в знаку Козеріг настає 3 липня 2023 року о 14-39 за київським часом.

Це буде 16 місячний день.

Ця Повня відбувається в Домі Козерога, а Сонце управляє Домом Рака. В духовному плані цей союз є однією з ідеальних фаз для всіх зодіаків, оскільки вони почуватимуться більш зосередженими, спокійними та умиротвореними, тому що легко справляються як зі своєю домашньою, так і з робочою обстановкою.

Причина цього полягає в тому, що Козеріг, який є останнім із зодіакального кола, який перебуває під управлінням Сатурна, виступає за дисципліну, працьовитість та своєчасність. Рак, з іншого боку, є водним знаком, який більше тяжіє до своєї домівки та рідних людей.

Повня 3 липня 2023 в знаку Козерога – що вона несе знаку зодіаку Овен, Телець, Близнюки та Рак

В астрології вважається, що Повний Місяць може висвітлити якісь таємниці, прояснити ситуацію, зробити все більш зрозумілим

Овен

Цей кардинальний вогняний знак, в період Повні буде повністю зосереджений на питаннях кар’єри. Представники Овна будуть мотивовані, щоб скористатися новими можливостями та досягти великих успіхів в професійній сфері. До всіх завдань Овен буде ставитися з честолюбством й з певною мірою безстрашності, що зрештою створить диво та принесе бажаний результат.

Телець

Стійкий земний знак Тельця, буде прагнути покинути свою зону комфорту. Представники цього знаку зодіаку в період цієї Повні можуть вирушити в якусь подорож. Це може бути міжнародна робоча поїздка або навіть переїзд на навчання. Астрологи вважають, що для Тельця цей Повний Місяць справді схоже на позитивний період трансформації.

Близнюки

На представників повітряної стихії – знак зодіаку Близнюки, Повня 3 липня 2023 в знаку Козерога принесе необхідність приймати важливе рішення щодо кохання та партнерства. Скоріше за все, Всесвіт запропонує, щоб Близнюки позбулися старих відносин, які більше не мають сенсу і лише тягнуть назад. Крім того, Близнюкам слід бути обережними з грошима, тому що їх фінанси можуть сильно постраждати.

Рак

Період Повні – це вирішальний період для цього емоційного водяного знаку, яким управляє Місяць. Знак зодіаку Рак, нарешті, ухвалить рішення про стосунки. Представники цього знаку або підуть на довгострокові відносини – такі як шлюб або заручини, або вирішать зробити крок назад і уникнути токсичних відносин.

Що несе Повний Місяць в Козерозі 3 липня 2023 знаку зодіаку Лев, Діва, Терези та Скорпіон

Прогноз астрологів не обов’язково здійсниться, але фахівці радять в такі періоди звертати увагу саме на ті сфери життя, про які вони попереджають.

Лев

Харизматичний Лев, яким управляє наша яскрава зірка Сонце, на цей Повний Місяць повинен особливо дбати про своє здоров’я та фізичну форму. Астрологи рекомендують всім представникам знаку зодіаку Лев намагатися підтримувати розумний баланс роботою, відпочинком та особистим життям.

Діва

Цей час для багатьох Дів стане приємним сюрпризом. Вибагливий, дисциплінований і цілеспрямований земний знак Діви в цю Повню буде думати тільки про романтику! Є шанс, що самотні люди цього знаку зодіаку нарешті зустрінуть свою другу половинку. А ті представники Діви хто вже перебуває в серйозних стосунках, можуть чекати хороших новин, наприклад, звістку про вагітність.

Терези

У цей Повний Місяць 3 липня повітряний знак Терези, який любить баланс, буде повністю зосереджений на своїх домашніх справах. Вони будуть примати участь в облаштуванні житла – хтось робитиме ремонт, а хтось створювати затишок за допомогою декоративних речей. Інші представники Терезів будуть допомагати хворим чи старшим членам своєї родини. Загалом для Терезів це час сімейного щастя.

Скорпіон

Багато хто вважає Скорпіона жахливим знаком та великим маніпулятором. І Скорпіону подобається залишатися у своїй містичній, але привабливій тіні, рідко довіряючи людям. Але в цей Повний Місяць в знаку Козерога, Скорпіон захоче відкритися і встановити значні зв’язки. У цей рідкісний період Скорпіони перетворяться на соціальних метеликів.

Повня 3 липня 2023 в знаку Козерога – що вона несе знаку зодіаку Стрілець, Водолій, Козеріг та Риби

Зазвичай, вплив Повні відчувається до наступного за ним Молодика. Але пік цього впливу припадає саме на день Повні та 3 дні потому.

Стрілець

В центрі уваги цього харизматичного представника стихії вогню в період Повні в знаку Козерога 3 липня буде їх кар’єра та багатство. Важливо, щоб Стрілець ретельно розрахували свої фінанси та ухвалили рішення про зміну роботи, якщо це планувалося. Якщо зміна роботи для Стрільця не на часі, астрологи радять максимально використати всі можливості, які надає їм поточна робота (діяльність).

Козеріг

Найбільший вплив ця Повня матиме на знак зодіаку Козеріг. Для людей цього знаку настав час піднятися і сяяти, оскільки ті, хто народився під знаком землі, швидше за все, здійснять усі свої мрії. Найбільше це стосується роботи роботу та кар’єри. Ті представники Козерога, хто має справу з кризою особистості, завдяки Повні в знаку Козерога, віднайдуть себе, знайдуть для себе справжню мету.

Водолій

Непростий час може бути для Водолія. Ця Повня в знаку Козерога може пробудити у Водолія бажання та потребу закритися від усіх. Астрологи рекомендують таким представникам Водолія серйозно ставитись до піклування про себе та зосередитися на самоаналізі, щоб зрозуміти свою поточну реальність – розібратися в собі.

Риби

Представники цього медитативного знаку водяної стихії – Риби, будуть схильні спілкуватися та заводити нових друзів. Багатьом представникам знаку зодіаку Риби ця Повня 3 липня 2023 в знаку Козерога принесе бажання оцінити всі свої стосунки на особистому фронті та в професійній сфері.

Це Повня 3 липня 2023 року демонструє завзятість Козерога, висвітлюючи наше життя глибокими одкровеннями, які сприяють зростанню, силі та непохитній стійкості.

Гороскоп липень 2023: кожен знак зодіаку має важливу пораду щодо найважливіших ситуацій

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст