ГоловнаАрхів АстрологіяПовня 29 вересня 2023: ритуал і афірмація для кожного знаку зодіаку

Повня 29 вересня 2023: ритуал і афірмація для кожного знаку зодіаку

29 вересня 2023 року проходить останнє Суперлуння – Повня в знаку зодіаку Овен. Кожен знак зодіаку може ознайомитися з тим, який ритуал рекомендується провести на цей Повний Місяць та яка афірмація надихатиме наступі дні

Що підготувати, щоб провести ритуал на Повний Місяць в Овні 29 вересня 2023?

Останній Супермісяць – Повня в Овні ще називається Урожайний Місяць. В багатьох культурах на цей період вже закінчується збір врожаю, який символізує благополуччя й добробут до наступного сезону.

В Україні Повня29 вересня 2023 року настає о 12-58 за київським часом.

Для створення затишної атмосфери та очищення енергетики, езотерики рекомендують на Повний Місяць запалити свічку з ароматом імбиру й посипати її корицею.

Елементи, що використовуються для ритуалу на Повню

  • Вплив зодіаку Овен, стихія Вогонь.
  • Найкращий час для ритуалу: вечори 29-30 вересня.
  • Трави: базилік, розмарин, імбир, коріандр.
  • Ефірні олії: лимон, м’ята перцева, ладан, лаванда.
  • Ладан: Бергамот
  • Кристали: червона яшма для заземлення, сердолік для пристрасті, цитрин для позитиву.

Інші предмети та аксесуари для проведення ритуалу можна дізнатися нижче, прочитавши поради до вашого знаку зодіаку.

Ритуал і афірмація для знаку зодіаку Овен на Повню 29 вересня 2023

Нехай Повня вселить у вас упевненість у ваших рішеннях. В дні Повні запаліть свічку червоного кольору, посипте базиліком для достатку, наступний крок – підтвердити свою впевненість. Ваша сміливість підживлює ваші рухи, і ви створюєте життя, яке любите.

Ця Повня проливає світло на вашу впевненість у собі та спонукає довіряти своїм інстинктам. Запаливши свічку, слід прочитати текст афірмації індивідуально для Овна

Афірмація для Овна

Я впевнена/ий у собі та своїх мріях, тому що створюю життя, яке люблю.

Коли ви приймете свою внутрішню силу, ви виявите, що ваш шлях стає яснішим, і ви без особливих зусиль залучаєте достаток.

Повня 29 вересня 2023: ритуал і афірмація для Тельця

Езотерики вважають, що Повня допоможе активує інтуїцію Тельця. Для проведення ритуалу краще залишитися наодинці. На сонячне сплетіння слід нанести ефірну олійку розмарину, також розмаринову олію наносимо на скроні, третє око. В ємності для пахощів (благовоній) чи просто в красивій посудині треба запалати пахощі з ароматом бергамоту. Потім сідаємо спокійно, поклавши руки на серце, і читаємо афірмацію для Тельця

Афірмація для Тельця:

Я поважаю свою інтуїцію, дозволяючи їй перетворити мої мрії на реальність.

Це Суперлуння спонукає Тельця дослухатися до свого внутрішнього голосу і прийняти свої глибокі знання.

Повний Місяць в Овні 29 вересня 2023: ритуал і афірмація для знаку зодіаку Близнюки

Повня в Овні надихає Близнюків мріяти про більше. Близнюки повинні відпустити все, щоб звільнити місце для новизни, вітаючи новий погляд життя. Повний Місяць в Овні закликає поглянути на життя по-новому.

Для проведення ритуалу слід записати свою афірмацію на папері й потім провести ритуал: запалити помаранчеву свічку з ароматом перцевої м’яти та повторюйте текст афірмації

Афірмація для Близнюків:

Я відкриваю новий погляд на життя, поважаючи свою внутрішню істину.

Поки свічка горить, треба уявити, як ви відпускаєте старі звички та використовуєте нові можливості. Потім листок  з текстом афірмації слід спалити а попіл розвіяти на дворі (за вікном).

Ритуал і афірмація на Повню для Рака

Для знаку зодіаку Рак для проведення ритуалу на цю Повню в пригоді можуть стати поради щодо візуалізації мрій – створення Карти Бажань (беремо як приклад візуалізації, а саму Карту краще створювати на зростаючий Місяць або на Молодик).

Цей Повний місяць в Овні підкреслює кар’єру Рака й приносить успіх і достаток. Ритуал проводимо наступним чином: беремо свічку зеленого кольору, на ній вирізаємо те, що для Рака являється символом успіху. Саму свічку треба обкласти гілочками базиліку та м’яти.

Запалюючи свічку слід повторювати позитивне твердження

Афірмація для Рака:

Мені уготований успіх, і я готова/ий отримати винагороду за свої зусилля.

Важливо для Рака візуалізувати реалізацію своїх кар’єрних цілей та повірити в свою здатність їх досягти.

Повня у вересні 2023, який ритуал проводиться та яка афірмація читається для Лева?

Повний Місяць в Овні висвітлює духовний сектор і сектор достатку Лева. Езотерики рекомендують зосередитися на створенні внутрішнього почуття, яке втілить ваші бажання у ваше життя. Слід зробити підношення Всесвіту, використовуючи базилік, м’яту, червону яшму, сіль та корицю.

Проведення ритуалу: Лев повинен вийти на місячне світло та спалить свої подарунки вищим силам, і в цей час читається афірмація:

Афірмація для Лева:

Моя душа сповнена достатку, і я продовжую залучати все, що забажаю.

Поверніть охолоджений попіл вітру, щоб донести свої наміри до Всесвіту.

Повний Місяць в Овні 29 вересня 2023: ритуал і афірмація для знаку зодіаку Діва

На цю Повню Діві рекомендується звільнитися від того, що заважає відчувати красу та радість життя. Слід зосередитися на звільненні від усього наносного та непотрібного. На ритуал знадобляться дві свічки – червона та фіолетова, які треба намастити ефірною олією бергамоту. Потім білою стрічкою зв’язуємо свічки білою, запалюємо їх, і повторюємо індивідуальне твердження.

Афірмація для Діви

 Я віддаюся глибокій трансформації життя і дякую за все, що я створила/в.

Поки віск тане, треба візуалізувати (чітко уявити) звільнення від минулого та глибоку трансформацію. Як тільки свічки повністю догорять, поверніть розплавлений віск на землю під рослиною базиліка, щоб позначити оновлення.

Суперлуння у вересня 2023: афірмація та ритуал для знаку зодіаку Терези

Повний місяць в Овні активує романтичний сектор Терезів, вносячи ясність у найближчі стосунки. Афірмація повинна бути записана на красивому аркуші паперу. Починати ритуал Терези повинні з запалення червоної свічки та розрізуючи ананас, що символізує енергію Овна. Обидві половинки ананаса треба посипати корицею, лавандою та пелюстками троянд. Далі слід покласти письмове підтвердження всередину, а потім знову зв’язати ананас червоною стрічкою, повторюючи своє твердження.

Афірмація для Терезів

Я відкриваю своє серце та очі, щоб розуміти романтичну ясність у своїх стосунках з коханою людиною.

Закінчивши ритуал, ананас треба помістити на стіл поруч із червоною свічкою, щоб наповнити стосунки любов’ю та ясністю.

Повня 29 вересня 2023: ритуал і афірмація індивідуально для знаку зодіаку Скорпіон

Повний Місяць в Овні зміцнить рішучість Скорпіона здійснити свої мрії. Треба написати своє позитивне твердження (афірмацію) на листочку паперу й вкласти його всередину листа з дерева. Потім слід перев’язати кленовий (кизиловий) листочок червоною стрічкою та покласти під подушку перед сном.

Афірмація для Скорпіона

Я сповнена/ий рішучості й створюю життя, яке демонструє моє зцілення та зростання».

Дозвольте цьому ритуалу надихнути вас на рішучість і дати можливість діяти відповідно до своїх прагнень.

Ритуал і афірмація для Стрільця на Повний Місяць в Овні 29 вересня 2023

Стрілець досліджує свою справжню радість. Потрібно дати собі простір, щоб пізнати свою її. Ритуал на цю Повно допоможе в цьому. Треба запалити жовту свічку і створити ланцюжок намірів, використовуючи кристали лаванди, базиліка, м’яти та цитрину. Повторюючи своє твердження, перев’яжіть предмети помаранчевою стрічкою та помістіть їх на вікно, що виходить на південь, на знак поваги до енергії Овна.

Афірмація для Стрільця

Я прагну дізнатися, хто я і що запалює мою душу радістю.

Цей ритуал надасть представникам Стрільця сили відкрити свою унікальну радість і стати на шлях самопізнання.

Повний Місяць в Овні 29 вересня 2023: ритуал і афірмація індивідуально для знаку зодіаку Козеріг

Козеріг повинен написати на одному аркуші список того, від чого він звільняється через прощення та прийняття. На іншому аркуші паперу слід записати позитивне твердження – афірмацію. Аркуш зі списком того, що вас засмучувало, треба розірвати на маленькі шматочки та скласти їх у неглибоку ямку в саду (можна використати квітковий горщик без рослини), посипавши зверху розмарином для одужання. Після чого сміливо спалюйте клаптики розірваного списку, повторюючи своє твердження, а потім посипте базиліком та корицею своє письмове підтвердження достатку.

Афірмація для Козерога

Я приймаю зцілення і прощення минулого, працюючи над тим, щоб отримати все, що заслуговую

Після ритуалу Козеріг повинен засипати холодний попіл землею, щоб символізувати оновлення.

Повня 29 вересня 2023: ритуал і афірмація індивідуально для знаку зодіаку Водолій

Повний Місяць в Овні активує сектор спілкування Водолія, залучаючи прозорість та правду. Для проведення ритуалу Водолій повинен створити місячну воду: помістити у красиву чашу (миску) шматочки ананаса (можна взяти консервований) та кристали сердоліку. Повторюючи свою афірмацію, дозвольте цим елементам заповнити воду прозорістю.

Афірмація для Водолія

Я приймаю повну прозорість та захищаю свої потреби та мрії.

Використовуйте цю заряджену водою воду, щоб забезпечити прозорість та відстоювати свої потреби та мрії у всіх ваших взаємодіях. Нехай енергія цього ритуалу надихне Водолія відстоювати свої потреби та мрії з повною прозорістю та чесністю.

29 вересня 2023: ритуал і афірмація для Риб на Повний Місяць в Овні

Повня в знаку зодіаку Овен активує сектор цінностей та фінансового благополуччя Риб. Деякі дії ритуалу слід проводити в садку чи, якщо ви проживаєте в квартирі, можна використати квітковий горщик.

Ритуал Риби повинні почати з написання свого твердження на купюрі (1 долар чи 1 гривня). Після чого цю купюру треба згорнути, обернути її листям базиліка, додати паличку кориці та зав’язати зеленою стрічкою. Риби запалюють зелену свічку і потім слід перед нею свій намір. Це закріпить прагнення знаку зодіаку Риби без надмірних зусиль залучити фінансовий достаток.

Афірмація для Риб

Я магніт фінансового багатства, оскільки без зусиль залучаю все, що мені призначено.

Езотерики вважають, що Риби – це магніт для багатства та процвітання.

Гороскоп на Повню 29 вересня 2023 дає поради кожному знаку зодіаку – на що звертати увагу, на що можна очікувати в наступні пару тижнів.

 

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст