ГоловнаАрхів АстрологіяПовнолуння липень 2022: дата суперлуння і що несе ця Повня

Повнолуння липень 2022: дата суперлуння і що несе ця Повня

В липні 2022 року буде не просто повнолуння, а суперлуння і дата цієї події припадає на 12 число. Гороскоп на липень дає поради кожному знаку зодіаку як поводитися, коли настане Повня, на що звертати увагу, а чого слід остерігатися в дні повного Місяця

Суперлуння в липні 2022 – дата Повнолуння, що припадаэ на липень і що це означає?

І хоча суперлуння не часте явище, однак і не саме рідке – їх буває декілька протягом року.

Повня настає 13 липня 2022 року в 21-38 за київським часом в знаку зодіаку Козеріг

Є астрологічне трактування і астрономічне терміну «суперлуння». Цікаві факти про дану астрологічну подію з різних точок зору – наукової та езотеричної, допоможуть краще зрозуміти це явище.

Астрономічне тлумачення Суперлуння

Зі школи ми знаємо, що Місяць «ходить» навколо Землі на по колу, а витягнутою орбітою – еліпс. При цьому Земля знаходиться не в центрі цього еліпсу, а дещо зміщена убік. Тому відстань між Місяцем та Землею постійно змінюється. Супермісяцем (суперлунням) вважається період, коли повний Місяць знаходиться на найближчій відстані від Землі.

Перебудування небесного тіла на навколоземній орбіті на найближчій точці до Землі має назву – перигей. Тобто супермісяць (суперлуння) в астрономії – це перигей.

Що таке суперлуння (супермісяць) з точки зору астрології

Супермісяць – це період Повного Місяця з надзвичайно потужною енергетикою.  Дні такої Повні можуть істотно впливати на людей, у тому числі і негативно. Під час супермісяця людина схильна втрачати почуття стабільності, її енергетика різко йде на спад, а емоції переважають над розсудливістю.

Під час суперлуння, Місяць здаватиметься на 14% більше і на 30% яскравішим, ніж зазвичай.

Повний Місяць 13 липня 2022 – що очікувати від цього Суперлуння?

Повний місяць в знаку Козерога 13 липня 2022 року знаходиться у складному аспекті з Меркурієм, але корисному аспекті з Ураном. Таким чином, духовний зміст астрології повного Місяця липня 2022 року полягає в тому, щоб прислухатися до своєї інтуїції та мислити нестандартно, щоб вирішувати розбіжності та вирішувати проблеми.

Повня в липні 2022 року принесе нову інформацію та нові ідеї, щоб подолати будь-які розбіжності та знайти новий шлях уперед. І цьому сприяє нерухома зірка, яка робить вас більш відкритими для нових ідей та менш упередженим.

Значення цього Супермісяця

Сонце в опозиції з Місяцем привертає увагу до вашого будинку, сім’ї та інтимних відносин протягом наступних двох тижнів цієї місячної фази – до липневого Молодика. Протиборчі сили, такі як робота та домівка, або те, що вам потрібно, і те, чого ви хочете, створюють внутрішню напругу та зовнішній тиск. Це може призвести до конфліктів та криз, які виснажують вашу енергію.

Місячні якості емоцій та інстинктів досягають свого піку на Повний Місяць. Тому використовуйте свою збільшену емоційну силу та інтуїцію, щоб подолати будь-які проблеми у відносинах. Підсвідоме розуміння дозволяє неупереджено і виважено поглянути на ваші особисті стосунки. Ви будете ясно бачити будь-яку динаміку відносин чи негативні почуття, що викликають дисгармонію.

Повня в опозиції до Меркурія створює внутрішній конфлікт між раціональним мисленням та інтуїтивним почуттям.

Ваше серце може говорити одне, а голова інше, і вам буде важче зрозуміти свої справжні почуття та поділитись ними.

Спотворене сприйняття реальності може призвести до замішання, занепокоєння, змішаних почуттів, нерішучості та невірних міркувань. Нездатність розслабитися може призвести до сильного збудження та схильності до залежності.

Поради на Повню в липні 2022

Суперечки можливі через емоційну упередженість чи нерозуміння. Ви також можете стати самовпевненим, обмеженим чи упередженим. Особливу увагу слід приділити переговорам, важливим рішенням та делікатним темам для обговорення. Медитація буде корисною. Як і вивчення будь-яких почуттів чи відносин, які, як ви відчуваєте, стримують вас.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст