ГоловнаАрхів АстрологіяПовня 10 вересня 2022: знаки зодіаку, які можуть відчути душевний біль

Астрологи вважають, що Повня 10 вересня 2022 принесе негаразди деяким представникам знаку зодіаку Лев, Терези та Скорпіон, тому що ці знаки можуть відчути душевний біль через кохання.

Кохання та душевний біль на Повний Місяць вересень 2022

Бути людиною важко, а коли йдеться про кохання, легко побачити та відчути, наскільки це все важче. Кохання – непроста гра, і, зрештою, це свого роду гра двох людей.

Ніхто не починає щирі стосунки, плануючи розрив. Людина не знає, що буде з відносинами, не може передбачити горе, яке на нас чекає. Ми просто припускаємо, що, якщо ми вчинимо правильно, то і наша кохана людина вчинить правильно, ми разом будемо йти по життю, ділячи на двох і радість, і горе…

10 вересня Повний Місяць проходить в знаку зодіаку Риби о 12:59 за київським часом. Це означає, що настав час для усунення. Для багатьох із нас цей транзит прояснить дещо, а саме те, що наше кохання не триватиме вічно і навіть не триватиме тиждень. На жаль 10 вересня 2022 року, під час Повного місяця в Рибах, три знаки зодіаку зазнають душевного болю.

Повня 10 вересня 2022: знак зодіаку Лев

Лев може думати про себе як про людину, яка надто добре знає про розбите серце. Тому, коли це станеться знову, як це станеться сьогодні, ви вже загартуєте своє серце, щоб вам не довелося відчувати біль, яку приносить розбите кохання.

Сьогодні Лев може здаватися холодним і безсердечним, але це все тому, що він не можете дивитися правді в очі.

Під час Повного Місяця в Рибах правда для Лева – жахлива реальність, тому що це прощання з коханням.

Це означає, що ваша історія кохання добігла кінця, і як би ви не намагалися її врятувати, ви також розумієте, що, можливо, насправді ви не хочете її рятувати.

Нове життя без вашого партнера поряд з вами здається лякаючим , але ви також усвідомили, що просто звикли до того, що хтось є, і що кохання давно закінчилося. Нині час розлуки. Це нестерпно і сумно, але це необхідно зробити.

Повний Місяць 10 вересня 2022: знак зодіаку Терези

Під час Повного Місяця в Рибах деякі представники знаку зодіаку Терези можуть відчути душевний біль іншого роду, і це не буде чимось, що відбувається між вами та коханою людиною.

У знаку Терези може виникнути серйозна сварка з другом, на яку вони не очікували.

Здається, що цей друг звинувачує вас у чомусь, про що ви не знали, і що б це не було, це стало для вашого друга повним порушенням умов угоди. Вони більше не довіряють вам, і вони відчувають, що вони вищі вибачень, які ви можете запропонувати.

Ви образили цю людину до глибини душі, і, мабуть, вона невблаганна більше, ніж ви очікували.

Ця людина більше не хоче, щоб Терези були в її житті. І, хоча це може змусити вас сміятися з безумства всієї ситуації, знайте: це реально. Хоч би що знак зодіаку Терези не зробив, знайте, вас за це не пробачать.

Повня 10 вересня 2022: знак зодіаку Скорпіон, може відчути душевний біль

Як кажуть, часто Повня виявляє божевільних. У даному випадку, на думку астрологів, це «божевілля» завдасть непоправної шкоди особистому життю Скорпіона.

Сьогоднішній день – Повня 10 вересня, принесе Скорпіону чудовий приклад того, як «зайти надто далеко».

Знак зодіаку Скорпіон – імпульсивна людина. І, оскільки він також дуже привабливий, т о часто Скорпіон вважає, що все, що він зробить – зійде йому з рук.

Іншими словами, Скорпіони звикли робити все, що заманеться і робити вигляд, начебто нічого не сталося.

На Повний Місяць в Рибах 10 вересня Скорпіон якимось чином образить людину, яка кохає його більше за все на світі.

Цей вчинок посіє насіння в душу вашої другої половинки, з якого виросте дерево образи. Зрештою, схоже, що це не зійде з рук, Скорпіоне, і це не тільки стане тобі величезним тривожним дзвінком, а й розіб’є твоє серц.

Цього не можна виправити, але потрібно добре засвоїти урок, щоби більше цього не робити.

Як пережити ретроградний Меркурій у вересні 2022

Ви не можете копіювати текст