ГоловнаАстрологіяЯк пережити ретроградний Меркурій у вересні 2022

Як пережити ретроградний Меркурій у вересні 2022

У вересні цього року Меркурій уже втретє розвернеться і піде назад. Астрологи дали поради, як пережити період, коли у вересні 2022 року Меркурій буде ретроградний. Також фахівці охарактеризували особливості цього ретроградного Меркурія, зважаючи, що частину часу він буде в знаку зодіаку Терези, а частину ретроградного періоду – в знаку Діви

Як пережити ретроградний Меркурій у вересні 2022: точна дата, характеристика періодуЯк пережити ретроградний Меркурій у вересні 2022: точна дата, характеристика періоду

10 вересня Меркурій починає свій третій ретроградний рух у 2022 році, розпочавшись у Терезах, а потім перейшовши до знаку зодіаку Діва 23-го числа, і не повернеться до прямого курсу до 2 жовтня. планувати на шляху.

Немає двох знаків, більш стурбованих об’єктивною досконалістю, ніж Терези і Діва, що робить роботу планети-обманщика, як інколи називають Меркурій, набагато простіше, а ваше життя набагато складнішим. 

У грецькій міфології Меркурій виступав безпосереднім вісником богів, поєднуючи їхню абстрактну волю з конкретною реальністю. Астрологічно Меркурій служить тій самій меті. Якщо Сонце представляє наш особистий досвід, то Меркурій, найближча до нього планета, збирає та синтезує вплив восьми інших небесних тіл, щоб ми могли їх зрозуміти.

Меркурій — планета не лише спілкування, а й поширення, зв’язку й матеріальної форми. Коли його вплив збивається з курсу, дрібні ланки, що утримують докупи нашу реальність, на мить розпадаються, оголюючи картковий будиночок, в якому ми живемо.

Період ретроградного Меркурія, це ніби Земля «наздоганяє» Меркурій на своїй геліоцентричній орбіті.

Ще п’ять інших планет зараз рухаються ретроградно — це  Юпітер, Сатурн, Уран, Нептун і Плутон — їхня дальша орбіта від Сонця посилює вплив. Але коли Меркурій, планета, що найшвидше обертається, зупиниться, це відчувається. Найпомітніше це проявляється, наприклад, втрачені електронні листи, скасовані рейси та загальне гальмування життя — все це має привернути вашу увагу.

Ретроградний Меркурій в знаку зодіаку Терези вересень 2022Ретроградний Меркурій в знаку зодіаку Терези вересень 2022

Ретроградний Меркурій перебуває в знаку зодіаку Терези з 10 по 23 вересня 2022. Терези — це знак удосконаленого кохання та реалізованих ідеалів.

Знак зодіаку Терези відкриває сезон осінніх знаків. Це налаштовує нас ставити мету і досягати її. Отже, коли Меркурій рухається ретроградно в цьому знаку, ваша фантазія про «нового вас» стає першою метою: мрія, за яку ви чіпляєтеся.

Повітряні знаки зодіаку, до яких належить і знак Терези, пов’язані з передачею інформації та ідей: радіохвилі, діалоги в Твіттері та динаміка віч-на-віч. Останні роки людство пережило глобальні кризи і зараз, в планетарному масштабі, починається відновлення.

Астрологи вважають, що ці ретрогради повітряних знаків показують, де наше спілкування зламалося та як його покращити.

Період в ретроградний Меркурій в Терезах у вересні 2022 варто присвятити інтимним відносинам – друзям, коханцям та співробітникам. Терези можуть бути безжальними, коли справа доходить до позбавлення від мертвого вантажу, але цей ретроград покаже, наскільки необхідні деякі закінчення, щоб нові зв’язки увійшли до вашого життя.

Якісь стосунки закінчаться, якісь перезавантажаться, а якісь тільки почнуться.

Тому слід бути готовими до такого повроту подій і прийняти зміни, щоб звільнити місце для нових дій і вчинків.

Як пережити ретроградний Меркурій у вересні 2022, коли він в знаку зодіаку ДіваЯк пережити ретроградний Меркурій у вересні 2022, коли він в знаку зодіаку Діва

Як відомо, знак зодіаку Діва – земна стихія. Коли Меркурій проходить через земні знаки, він вражає наше коріння, основи, тіла та індивідуальні стандарти.

Знак зодіаку Діва — знак самовизначення, жорстких кордонів та чітких ролей. Під час ретроградного Меркурія з 23 вересня по 2 жовтня 2022, Діва, яка вкрай схиблена на чистоті – як духовній, так і фізичній, ставить питання про те, як нас скомпрометували або розбестили інші, а де ми повинні взяти на себе особисту відповідальність.

Астрологи радять в той час, коли Меркурій рухається ретроградно в знаку зодіаку Діва, бути готовими до того, що все, що ми робимо в житті для відчуття контролю над своїм всесвітом, зруйнується.

Коли рутинна буденність розвалиться, вам доведеться передати контроль вищим силам — чи то богам, чи всесвіту — щоб ви могли зосередитися на загальній картині. Не варто намагатися врятувати звичний стан речей, коли він зникне, або перенести зустріч, яка постійно зривається. В ретроградний Меркурій це не вдасться, тому можна насолоджуватися тишею. Вдивлятися в деталі, подумати про те, що вас справді хвилює.

Порада астрологів на ретроградний Меркурій і знаках Терези і Діва з 10 вересня по 2 жовтня 2022

Щоб не відбувалося дивного у вашому житті, воно, швидше за все, було на межі розгадки. Спостерігайте за тим, що йде не так.

  • Візьміть на себе відповідальність за те, що ви приховували.
  • Будьте відповідальним.
  • І навчіться сміятися разом з людьми, яким довіряєте.

Меркурій і його вплив на життя знаків Зодіаку

10 вересня 2022 входить в небезпечні дні першого осіннього місяця 

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

error: Контент захищений авторським правом!