ГоловнаАрхів АстрологіяПовний Місяць травень 2022, дата, коли настає Повня в травні

Повний Місяць травень 2022, дата, коли настає Повня в травні

Повня – це період максимальної активності Місяця, астрологи розповіли, коли настає повний Місяць травень 2022, точна дата, коли настає Повня і в чому особливість? Справа в тому, що в цей день відбувається повне місячне затемнення, яке завершує коридор затемнень.

Коли буде Повня в травні 2022? яка завершує коридор затемнення, повне місячне затемненняКоли буде Повня в травні 2022?

Астрологи нагадують, що день Повні – пік активності нашого супутника, Місяця. І в цей день може відбуватися багато важливих подій.  Як правило, саме на Повню відкриваються різні таємниці, щось приховане, стає явним. Повний Місяць ніби висвітлює те, що намагалися держати в секреті. Ця травнева Повня насичена астрологічними подіями, тому небесні сфери будуть збуджені, що, безумовно позначиться на людях і подіях.

Повня в травні відбувається 16 травня 2022 року

Повний Місяць проходить в знаку Скорпіона (це через декілька годин він переходить в знак Стрільця – див. Фази Місяця в кожен день травня 2022). Це буде дуже емоційний день.

Важливо на цю Повню в травні 2022

16 травня в день Повного Місяця буде важливо не те, як Місяць впливає на людей, а те, як самі люди будуть поводитись по відношенню до себе та один до одного.

Справа в тому, що 16 травня на повний Місяць відбувається повне місячне затемнення, яке завершує коридор затемнень. На думку астрологів, це повне місячне затемнення поставить крапку у наших спробах змінити себе та своє життя.

Астрологічне значення цього дня буде дуже велике для того, щоб просто плисти за течією. Це буде день, коли щось змінити буде непросто, але можливо. Місяць намагатиметься зрозуміти нас, але щоб йому вдалося це зробити, вам потрібно буде відкрити свою душу і прислухатися до голосу серця.

Поради астрологів на Повний Місяць (Повня) травень 2022Поради астрологів на Повний Місяць (Повня) травень 2022

Як вже зазначалося, на цей день будуть впливати різні астрологічні чинники, у тому числі й Повня у знаку Скорпіона. Саме Скорпіон буде підбурювати на емоції в цей день. Тому фахівці рекомендують прислухатися до порад, що не варто робити в цей день

Не можна поспішати з прийняттям рішень

Не слід приймати поспішні рішення. Тому що омана на очах висвітлить ситуацію чи людей, чи справи зовсім не так, як воно є насправді. Реальність може бути викривлена і обманювати нас, тому люди можуть не до кінця усвідомлювати своє становище. 16 травня дуже важливо прислухатися до свого внутрішнього голосу – до своєї інтуїції. Крім того, якщо ці рішення доленосні і спрямовані на щось нове, треба дочекатися виходу Меркурія з ретрограду.

Власницькі почуття треба стримувати

В день завершення коридору затемнень, на Повню 16  травня, багато людей проявлять свої власницькі почуття. Мається на увазі, що багато кого накриє потужною хвилею ревнощів і бажання володіти вами. Ви також можете опинитися на їхньому місці. Але не можна випускати цього джина на волю. Тому що ніхто не захоче зізнатися у своїх ревнощах і таким людям буде здаватися, що вони вчиняють правильно. Хоча насправді це не так.

Відповідальність

В цей день у багатьох можуть поламатися плани, щось піде не так. І в такій ситуації не можна перекладати відповідальність на інших людей, тому що Всесвіт відповість на такі підступні вчинки. Це може спровокувати шквал невдоволення та нових негараздів.

Дуже важливо заздалегідь налаштувати себе і на цей Повний Місяць 16 травня 2022 року сприймати критику і не занурюватися в негативні емоції, якщо щось піде не за планом. І це допоможе завершити коридор затемнень без негативу

Взагалі,

кожна фаза Місяця важлива по-своєму. Період Повного Місяця – це час, коли варто переосмислити все, що сталося раніше, а також знайти в собі сили, щоб знайти мотивацію для майбутніх звершень. Цей день підходить для енергетичних практик, перегляду цілей та постановки нових завдань.

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст