ГоловнаАрхів АстрологіяНовий Місяць листопад 2023, дата, цікаві факти про Молодика

Новий Місяць листопад 2023, дата, цікаві факти про Молодика

Важлива астрологічна подія – Новий Місяць листопад 2023 або як ще називають Молодик, народжується в знаку зодіаку Скорпіон. Яка дата та цікаві факти про Молодика в знаку Скорпіона, на що впливає ця астрологічна подія, розповідаємо в цій публікації

Новий Місяць листопад 2023, дата, цікаві факти про Молодика в знаку зодіаку Скорпіон

В астрології Молодик закликає до змін і нових починань. Молодик у листопаді цього року відбудеться в Скорпіоні.

Дата Молодика в листопаді 2023

Новий Місяць настає 13 листопада об 11-28 за київським часом

Молодий Місяць знаменує початок місячного циклу тривалістю 29,53 дня. Під час цієї фази місяць здається невидимим із землі, а місяць сходить і заходить разом із сонцем.

Наступний Повний Місяць буде у понеділок, 27 листопада 2023 року в знаку Близнюки. Наступний Молодик буде 12 грудня 2023 року в знаку зодіаку Близнюки.

На що впливає Молодик в Скорпіоні, що не можна робити?

Молодик 13 листопада відбувається в знаку зодіаку Скорпіон. Цей астрологічний знак пов’язаний із сильними пристрастями, незалежністю, полум’яними емоціями, статевими органами та кишечником. Ці органи тепер чутливіші, тому слід більш пильно слідкувати за ними. Хірургічні операції в молодик не рекомендуються. Тобто всі планові операції краще не проводити в три дні молодика (12, 13, 14 листопада). Звичайно, якщо це не випадок екстреної допомоги.

Інші атрибути включають воду, смерть, а також червоний та чорний кольори. Це знак восьмого Дому гороскопу, яким керують Марс та Плутон.

Місяць у Скорпіоні створює потребу якомога глибше вникати у свої почуття. Зараз ви бажаєте значного емоційного обміну більше, ніж будь-коли в інший час, навіть, якщо це нелегко і ви змушені багато чого змінити. Легковажні відносини вас не задовольняють, тому що вони недостатньо очищають.

Прихований вплив Молодика та Повні на нашу долю та енергетику

Фаза Місяця в кожен день листопада 2023

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст