ГоловнаАрхів АстрологіяНебезпечні дні жовтня 2022 зосереджені наприкінці місяця

Жовтень 2022 певною мірою цікавий періоду, тому що небезпечні дні жовтня зосереджені наприкінці місяця. З одного боку це добре, а з іншою – остання декада жовтня буде складною. Але, якщо слідувати порадам фахівців, ми можемо убезпечити себе від неприємностей

Що таке небезпечний день з точки зору астрології?

Астрологи та езотерики називають небезпечними ті дні, коли енергетика Всесвіту може негативно вплинути через певні астрологічні події. В такі дні слід бути обережними та пильними, варто використовувати обереги та талісмани. Зазвичай, в небезпечні дні фахівці радять не проявляти надмірної активності і вести більш пасивний, спостерігаючи спосіб життя.

Кінець жовтня 2022 може видатися досить складним, тому що небезпечні дні сконцентровані саме наприкінці цього місяця. Щоб знизити ризики негативного впливу, слід прислухатися до порад, які дають астрологи

Небезпечні дні жовтень 2022: 22 жовтня з’єднання Венери та Сонця

Перший небезпечний день жовтня припадає на 22 число. Це небезпечний день, тому що це небезпечний аспект Венери та Сонця. (Аспект –це коли небесні тіла розташовані по один бік відносно Землі). Планета краси та грошей Венера та зірка нашої сонячної системи – Сонце, будуть боротися за влив. Це позначиться у вигляді різких перепадів настрою в людей.

Астрологи радять в такі дні діяти зважено та продумано, не провокувати скандали. Краще притримати і емоції, і свій язик, тому що навіть дрібна сварка може призвести до величезних неприємностей та розриву відносин. Слід намагатися бути добрішими і не сперечатися, навіть, якщо ви впевнені, що праві.

23 жовтня настає наступний небезпечний день, коли Венера заходить в знак Скорпіона

В другий небезпечний день жовтня знову задіяна Венера – вона змінює знак перебування на Скорпіона. Ця планета поступово втрачає свої сили, що спричинить зменшення шансів на успіх та удачу. Астрологи зазначають, що 23 жовтня досить дивний, тому що збурена енергетика Венери буде породжувати непевність, сумніви та страхи.

Багато людей відчують апатію і небажання щось робити, перекласти відповідальність на когось іншого. Щоб не створити проблем своїми ж руками, варто не вчиняти цього нерозумного кроку.

Часткове затемнення Сонця в знаку Скорпіона 25 жовтня 2022 також входить в небезпечні дні місяця

Часткове сонячне затемнення відбувається під впливом знаку зодіаку Скорпіон. Цей знак зодіаку вважається головним маніпулятором серед всього зодіаку. Астрологи та езотерики вважають, що цього дня можуть статися незворотні події в особистому житті багатьох людей. І з новою ситуацією доведеться змиритися.

Цього дня важливо не розповідати нікому про свої плани та амбіції. Як вже зазначалося, з 23 жовтня Венера втрачає свій вплив, а часткове затемнення зробить це ще більш небезпечним, ніж міг би бути це період.

Не менше важлива ще одна порада фахівців – не можна довіряти своїй інтуїції в цей небезпечний день, тому шо це може бути омана. Пояснюється це так: багато людей відчують якийсь внутрішній голос, щось сколихне з середини і це змусить вибрати неправильний шлях, що негативно позначиться в майбутньому.

Небезпечні дні жовтня 2022, які зосереджені наприкінці місяця, а саме – 28 жовтня

Цього дня Юпітер повертається в знак Риб, в якому буде перебувати до 19 грудня. Цей день фахівці виділили в небезпечні дні, тому що ми будемо відчувати занепад духу, зникне натхнення. Це, у свою чергу, може змусити багатьох людей 28 жовтня й найближчі місяці захотіти кинути розпочаті справи. Ні в якому разі так не можна вчиняти. Не треба боятися перешкод, слід вирішувати всі проблеми і вірити в себе і свої сили.

Знак Скорпіона створює небезпечні дні в жовтні – 29 жовтня Меркурій переходить в знак зодіаку Скорпіон

Знов на нашому обрії відчуватиметься вплив Скорпіона, коли 29 жовтня Меркурій переходить в цей знак зодіаку і перебуватиме там до 16 листопада. Скорпіон не має гармонії з Меркурієм, тому ця астрологічна подія не несе майже нічого хорошого. Хоча є й позитивний момент – весь час перебування там Меркурія спростить отримання нових знань, тобто навчатися буде легше.

Чого варто побоюватися та остерігатися, так це подорожей, спонтанних поїздок. Загалом астрологи радять в цей день краще побути вдома, і без потреби нікуди не їздити, тим більше, що це вихідний день – субота. Крім того, цього дня слід обережно витрачати гроші –тільки на саме необхідне.

Небезпечні дні жовтня 2022 зосереджені наприкінці місяця – 30 жовтня Марс стає ретроградним

Войовнича та активна планета Марс наприкінці місяця, 30 жовтня, стає у ретроградний напрямок руху (зворотній). Через це наприкінці осені та на початку зими слід бути обережними, особливо тим, хто налаштований на швидкий успіх.

Астрологи категорично застерігають від поспіху, коли Марс у слабкій ретро-позиції. 30 жовтня також не варто робити поспішних висновків та ризикувати фінансами, марно витрачати час. Цього дня багато відчують втрату мотивації та волі до перемоги. Більшість людей стануть агресивнішими, не готовими до компромісів. Цього дня слід контролювати свої емоції, щоб не втратити хорошу репутацію в дружбі, на роботі та в бізнесі.

Дні сили в жовтні 2022

Ви не можете копіювати текст