ГоловнаЕзотерика і магіяШтори на вікнах можуть бути оберегом

Езотерики стверджують, що штори на вікнах можуть бути оберегом і в залежності від підібраного кольору фіранок, будуть залучати відповідні сили у домівку. Ще з давніх часів наші предки закривали вікна дерев’янами віконницями, а пізніше – шторами та фіранками. Це захищало домівку від погодних проявів та було оберегом від злих сил. В сучасному житті ми декоруємо наше житло для створення затишної атмосфери, але можна врахувати поради спеціалістів і створити ще й оберіг для своєї домівки.

Штори на вікнах зеленого кольору

Фіранки зеленого кольору сприяють відновленню енергетики, наділяють здоров’ям і гарним самопочуттям.

Фіранки синього кольору

Синій колір дарує гармонію і спокій. Такі штори краще вішати у місцях, де відпочиває родина, у спальні та ванній кімнаті.

Фіранки жовтого кольору

Жовтий колір символізує радість і щастя, оновлення та сміливість. Такі штори добре повісити на кухні.

Штори рожевого кольору

Рожеві фіранки – це ніжність, вони будуть залучати в домівку позитив, позбавляючи агресії. Добре рожевими шторами прикривати вікна у дитячій кімнаті.

Фіранки коричневого кольору

Коричневі штори придадуть доброзичливості та затишку кімнаті, де вони будуть розміщені.

Штори червоного кольору

Езотерики вважають, що такий колір принесе в оселю любов і радість, заряд бадьорості.

Фіранки білого кольору

Вважається, що фіранки білого кольору захищають від нечисті. Але важливо не перестаратися з їх кількістю, інакше вони можуть викликати тривогу і дратівливість. Тому білими краще робити тюлеві фіранки.

Важливо пам’ятати, що такий оберіг потрібно тримати в чистоті. Їх потрібно прати якомога частіше, щоб знімати з них негатив, який на них накопичується.

Від старих штор потрібно позбавитися чим швидше, тим краще.

Ви не можете копіювати текст