ГоловнаАрхів АстрологіяНебезпечні дні вересня 2022: дата і в чому полягає негатив

Перший місяць осені досить привітний до нас, адже ми маємо всього 2 небезпечні дні вересня 2022 року, а таке буває досить рідко. Астрологи розповіли коли дата і чому такий день вважається небезпечним. Головна порада астрологів на ці дати – відкласти всі важливі справи на інші, сприятливі дні сили.

10 вересня – день початку ретроградного руху Меркурія

Поки Меркурій перебуватиме в ретроградному напрямку руху, на всіх очікують певні ускладнення в різних сферах життя, а особливо в сфері роботи, бізнесу та фінансів. Принаймні, багато людей відчують в цей час, як їх справи «зависли», не вирішуються навіть прості питання. І все це триватиме аж до 2 жовтня 2022, коли Меркурій розвертається і починає директний рух.

Планета Меркурій відповідає за торгівлю, інформацію, подорожі. В період ретроградного Меркурія зростає кількість чуток і пліток. Тому астрологи рекомендують довіряти лише фактам, перевіряючи кожне слово, почуте від сторонніх людей. Не рекомендується рушати в поїздки та подорожі в цей день, тому що можливі затримки, нестиковки та інші неприємності.

Крім того, що 10 вересня Меркурій розвертається у ретроград, відбувається ще одна астрологічна подія – Повня в знаку зодіаку Риби. Це несприятливе становище, яке може спровокувати у багатьох людей внутрішній дисонанс.

Астрологи попереджають, що в цей день буде вкрай важко зосереджуватися та працювати. Дуже складно знайти компроміс між людьми. Загалом, день буде навіювати складні думки, які пригнічуватимуть і пасуватимуть настрій. Тому варто обмежити спілкування, на скільки це можливо.

Небезпечні дні: 26 вересня – Меркурій у поєднанні з Венерою

Аспект Меркурія та Венери спровокує другий небезпечний день вересня. Ця астрологічна подія – аспект, це коли ці дві планети «з’єднуються», тобто розташовуються по один бік від Землі (на відміну від опозиції планет).  Цей аспект Меркурія у поєднанні з Венерою може призвести до великих неприємностей буквально в усіх сферах життя.

26 вересня складний день,  тому що буде складно налаштуватися на роботу, навіть повсякденні хатні клопоти будуть даватися дуже  важко. Багато людей будуть відчувати лінощі, відчують апатію, наповняться депресивними думками. Але астрологи застерігають: в такі небезпечні дні, як 26 вересня, не можна зневіритися, інакше це може зіпсувати життя на досить тривалий час.

Загалом астрологи радять в небезпечні дні вересня 2022, як й в інші місяці, використовувати різні захисні обереги. Також фахівці наполегливо радять бути уважними до дрібниць і не забувати про обережність. Всі важливі справи краще перенести і вирішувати в

дні сили вересня 2022 року.

Прикраси можна носити, як обереги і талісмани — це захист від негативу

Ви не можете копіювати текст