ГоловнаАрхів АстрологіяНебезпечні дні травня 2023 можуть спровокувати чимало проблем

Небезпечні дні травня 2023 можуть спровокувати чимало проблем

Астрологи назвали самі небезпечні дні травня 2023 року, коли через певні астрологічні події існують ризики зростання проблем. Тому варто прислухатися до порад, які дали астрологи, щоб убезпечити себе та своїх рідних. Всього передбачається три небезпечні дні й вони припадають на першу половину травня.

Небезпечні дні травня 2023: 1 травня Плутон розвертається в ретроградний напрямок руху

Вже першого числа останнього весняного місяця цього року планета Плутон розвертається в ретроградний напрямок руху. З 23 березня 2023 року Плутон перейшов у знак Водолія (останній раз там він перебував в далекому 1777 році!), а з 1 травня до 10 жовтня 2023 він стає ретроградним. Плутон управляє трансформацією, відродженням та монументальною метаморфозою, в ретроградному стані його негативний вплив буде дуже відчутним, особливо в перші кілька тижнів місяця.

Перший день розвороту Плутона буде складним та небезпечним. Цього дня великий ризик сварок. Тому астрологи радять за можливості провести цей день на самоті. Не варто прислухатися до коментарів сторонніх людей та краще ігнорувати критику малознайомих осіб.

5 травня 2023 – це напівтіньове місячне затемнення, що входить до небезпечних днів травня

Дуже складний день астрологи передбачають 5 травня, коли відбувається місячне затемнення в знаку зодіаку Скорпіон. Знак зодіаку Скорпіон представляє водну стихію й вплив цього затемнення, на відміну від попереднього, буде тривалим.

5 травня день місячного затемнення в Скорпіоні – це день зрад, обману, шахрайства. Багато людей будуть намагатися маніпулювати або відчують вплив маніпуляцій на собі. Активізуються енергетичні вампіри, які ще більше забиратимуть вашу енергію. Цього дня треба бути уважними щодо своїх бажань, тому що деякі можуть здійснитися не так, як ви про це думали. Крім того, астрологи застерігають від марнотратства, авантюр та від конфліктів. Якщо з кимось посваритися, особливо з впливовою людиною, то ця особа може почати мститись, але не відразу.

5 травня астрологи рекомендують бути недовірливими до слів оточуючих, особливо, якщо це офіційні особи, політики. Взагалі людям буде легше брехати заради особистої вигоди.

05.05. – це дзеркальна дата, завдяки цьому збігу негативний вплив затемнення частково може бути нівельовано.

Небезпечні дні травня 2023: аспект Сонця та Урана відбувається 9 травня

Цю дати астрологи внесли в небезпечні дні травня, тому що Сонце поєднується з Ураном, вони вишикуються в лінію. Сонце і Уран будуть виборювати одне одного право керувати нами й нашим життям. Астрологи вважають, що через це змагання за лідерство багато людей відчують негаразди, що може негативно позначитися на настрої.

Слід бути готовими до непередбачуваності, лінощів і спонтанних рішень. Щоб мінімізувати негативний вплив цього небезпечного дня, астрологи рекомендують намагатися бути спокійними та стриманими, щоб не створити нові проблеми та не спровокувати хаос.

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст