ГоловнаАрхів АстрологіяНебезпечні дні травня 2021 можуть принести зміну планів і появу неочікуваних проблем

Небезпечні дні травня 2021 можуть принести зміну планів і появу неочікуваних проблем

Інколи у нашому житті відбуваються певні події не так, як ми їх планували. В небезпечні дні травня 2021 року вірогідність таких ситуацій зростає, тому що несприятливе розташування небесних світил у знаках Зодіаку можуть принести зміну планів і появу неочікуваних проблем. Знаючі дати енергетично нестабільних днів, можна перенести важливі справи на більш слушний час. В небезпечні дні варто мати при собі талісмани і обереги, які допоможуть пережити неприємності.

Небезпечні дні травня 2021: 9 травня Венера переходить у знак Близнюків

Перебування планет в певних знаках Зодіаку має потужну позитивну дію, а в інших – навпаки, несуть негатив і негаразди. Через те, що Близнюки досить легковажний знак, планета Венера може почувати себе в ньому не дуже комфортно.  9 травня якщо і не стане небезпечним днем, то несприятливим його вважають більшість астрологів.

Така ситуація склалася, тому що після стабільної енергетики Тельця, де була Венера, після переходу у Близнюки вона втрачає багато своїх позитивних властивостей. Астрологи назвали 9 травня непередбачуваним днем.

23 травня внесли в небезпечні дні травня 2021, тому що Сатурн розвертається у ретроградний рух

З 23 травня Сатурн стає на ретроградний напрямок руху, що підсилить активність токсичних людей. Такий період триватиме аж до 11 жовтня, проте астрологи застерігають: 23 травня потрібно бути особливо пильними, спілкуючись з тими, хто вам не подобається.

Сатурн у період своєї ретроградності, може примусити забути про свої головні пріоритети, заманивши вас обабіч вірного шляху. Астрологи рекомендують в цей день керуватися тільки голосом розуму і не зважати на інтуїцію і голос серця.

Небезпечні дні травня 2021 в місячне затемнення і суперлуння 26 травня

Самий небезпечний день останнього місяця весни – 26 травня 2021 року. В цей день відбудеться повне місячне затемнення у сузір’ї Стрільця. Більшість людей протягом всього дня будуть відчувати підвищене роздратування і злість. Багато людей без особливої причини будуть нервувати, проявиться злопам’ятність і проявиться запальний характер. Через негативну енергетику, астрологи рекомендують 26 травня не сідати за кермо і не подорожувати. Чи, принаймні, зменшити кількість поїздок і бути пильними.

26 травня наш місячний супутник максимально близько підійде до Землі. Через це негативний вплив повного місячного затемнення суттєво зросте. Фахівці не радять робити покупки, починати нові справи. А участь в авантюрних заходах може привести до сумних наслідків.

Поєднання Венери і Меркурія 29 травня створює певні небезпеки

Через те, що поєднання Венери і Меркурія 29 травня відбувається у знаку Близнюків, це створює певні небезпеки. Астрологи вважають, що 29 травня стане

  • днем обману;
  • облуди;
  • негативних емоцій;
  • злості.

Астрологи наполегливо радять в цей день не поринати в неприємні спогади, відганяти минуле, яке несе сум’яття в душу, не займатися самоаналізом і самокопирсанням.

Небезпеку цей день несе ще й тому, що 29 травня можна легко втратити друзів, розчаруватися в коханій людині. Але, як не парадоксально, астрологи рекомендують розцінювати розчарування і неприємні події як спробу Всесвіту протягнути руку допомоги. Буде набагато гірше, якщо в такий день, як цей, не відбуватиметься взагалі нічого.

Дні сили у травні 2021

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст