ГоловнаАрхів АстрологіяМолодик у жовтні 2021, його особливості і вплив на кожен знак зодіаку

Молодик у жовтні 2021, його особливості і вплив на кожен знак зодіаку

Молодик у жовтні 2021 року має певні особливості через певні важливі астрологічні події і їх вплив на кожен знак зодіаку. Слід зазначаити, що збурення планет через ретроградність або моменті їх виходу на прямий напрямок руху, суттєво збурить небесний ефір, що безумовно буде відчутно всім на новий Мsсяць.

Астрологічні події, які впливають на Молодика 6 жовтня 2021

Сезон Терезів в самому розпалі, він сприяє встановленню балансу і краси.

Ретроградний Меркурій

Вплив ретроградного Меркурія може змусити почуватися застряглими в минулому. Через це Молодик у жовтні в знаку Терези може приховувати розчарування або недозволений гнів, який з народженням Нового Місяця може досягти апогею.

Одне можна сказати напевно: ця астрологічна подія, яка настає 6 жовтня 14 годині 06 хвилин за київським часом, буде сповнена пристрасті і може закінчитися феєрверком.

Цей конкретний Молодик націлений не лише на роздуми і медитації, але і для того, щоб здійснювати потужні рухи, завдяки тісному з’єднанню з Марсом — вогненно-червоною планетою, яка управляє нашими діями, сміливістю, і енергією. (На щастя, Марс розвертається в ретроградний й рух лише раз в два роки.)

Можливість направити весь цей вогонь в продуктивну і здорову віддушину — ключ до того, щоб максимально використовувати це інтенсивне поєднання.

Марс — великий любитель рухатися вперед, бути наполегливим, домагатися всього, що рухає і хвилює вас. І все ж, поки він рухається через миролюбний і миролюбний кардинальний повітряний знак Терези, йому може важко зробити що-небудь з цього. Адже знак зодіаку Терези — це завжди виваженість: треба зважувати обидва боки кожної проблеми, а не пірнати і прагнути до прогресу.

Складний аспект Марсу до Урану може сприяти бунтівним діям

Сам по собі Марс підтримує пристрасть, ентузіазм і здатність проявляти сміливість і ризикувати, що в кінцевому підсумку може сприяти вашому успіху. Але в день Молодика це буде майже точно квіконс. Квіконс в астрології – вказує на необхідність спільного пошуку шляху вирішення задач есенціальних природ планет, що його утворюють. Планети в квіконсі слугують дороговказом на те, що вирішити властиві їм завдання можна тільки спільно, об’єднавши зусилля. Часто людина опиняється в ситуації, коли треба об’єднати не просто неможливе, а взаємовиключне. Вимагає максимум духовної роботи. Це аспект Марсу і Урану на Молодик у жовтні 2021.

Планета революцій і повстань не виносить застою і може принести несподівані зміни, які викликають подив. І коли він стикається з Марсом, це зміна може бути пов’язано з гнівом, імпульсивністю та агресією.

Оскільки обидві планети є шкідниками або планетами, схильними до збурення і виникнення проблем, будь-яка напруга між ними має тенденцію зростати в прогресії. Коротше кажучи,

цей складний аспект вимагає особливої ​​уважності, пильності та обережності — особливо коли мова йде про технології, транспорт і комунікації, враховуючи, що ми вже маємо справу з ретроградним Меркурієм, що викликають головний біль.

Плутон виходить з ретроградності

Буквально через кілька годин після настання Молодика, Плутон, планета руйнування і відродження, закінчує своє ретроградний рух, який почався ще 27 квітня. З весни зворотний поворот Плутона спонукав нас піти всередину, щоб поміркувати і обробити глибоко вкорінені проблеми влади і контролю, подивіться на наші тіньові сторони і поміркувати про те, як викорінити токсичність в наших відносинах і поведінці.

Тепер, коли Плутон починає просуватися вперед, в працьовитому кардинальному земному знаку Козерога, пора насправді почати застосовувати ці уроки в практичних речах. Плутон — неймовірно повільна планета.

Людина найбільше відчуває зміну руху планети в ті дні, коли планети зупиняються, тобто переходять від прямого до ретроградного руху або навпаки.

Тому в день Молодика ви можете відчути в собі велику потребу припинити проблемний зв’язок або шаблон поведінки в зародку — один раз і для всіх.

Отже, який вплив матиме Молодик у жовтні на кожен знак зодіаку з урахуванням астрологічних подій і ретроградності планет.

Як Молодик 6 жовтня 2021 вплине на знак зодіаку Овен, Телець, Близнюки і Рак

Вивчаючи гороскоп, слід зважати на свій сонячний знак і на висхідний (асцендент).

Овен

знак зодіаку Овен

З настанням нового Місяця в вашому 7 Домі партнерства, напруженість у відносинах з коханою людиною або дорогим другом може вийти на поверхню. Зараз буде Овну складно не бути наполегливим, навіть агресивним. Але треба робити все можливе, щоб стримувати себе, необхідно враховувати потреби власні і дорогих вам людей — це дає найкращий результат.

Телець

Молодик у жовтні 2021, його особливості і вплив на знак зодіаку Телець

Настання Нового Місяця відбувається в 6 Домі гороскопу Тельця, який відповідає, у тому числі, і за здоров’я. Хороше самопочуття може спонукати людей цього знаку зодіаку до надмірної активності, заняттям спортом з перенавантаженням. Молодик може так вплинути, що Телець, що для нього не характерно, може «стрибнути» перш, ніж подивитися до чого це призведе. Тому астрологи радять Тельцю 6 жовтня робити все можливе, щоб не діяти імпульсивно, а поступово – крок за кроком.

Близнюки

Вплив Молодика у жовтні 2021 на знак зодіаку Близнюки

Молодик знаходиться в вашому 5 Домі романтики і самовираження, стимулюючи ваш творчий потенціал, пробуджуючи прагнення розслабитися з вашою другою половинкою або новим партнером. Просто пам’ятайте, що велика частина чого-небудь — навіть кокетства і веселощів — не обов’язково краще і не завжди приносить більше задоволення.

Рак

Вплив нового Місяця у жовтні 2021 на знак зодіаку Рак

 

Новий Місяць, потрапивши в 4 Дом сімейного життя Рака, може спричинити знервованість. Можливо Рак буде переживати, тому що розпочинає новий етап життя з близькими. Плануєте ви переїзд або сімейну зустріч, напруженість може наростати. Тому постарайтеся дотримуватися зваженого і обґрунтованого підходу.

Молодик у жовтні 2021, який його вплив на знак зодіаку Лев, Діва, Терези, Скорпіон

Як вже зазначалося, 6 жовтня, в день Молодика, повільна планета Плутон призупиняється і розвертається у прямий рух – виходить з ретрограду.

Лев

Молодик у жовтні 2021, який його вплив на знак зодіаку Лев

Молодик настає в 3 Домі гороскопу Лева – це Дом спілкування. І атмосфера може здаватися просто шаленою. Останнім часом ви, ймовірно, занадто сильно розгубилися, тому зміна пріоритетів в тому, як ви витрачаєте свою енергію, може запобігти вигорянню. Що зекономить сили і дасть змогу відновитися вашому творчому потенціалу.

Діва

Молодик у 2 Домі фінансів Діви може надихнути цей знак зодіаку на сміливі кроки

Молодик у 2 Домі фінансів Діви може надихнути цей знак зодіаку на сміливі кроки в цій сфері життя. Це може виглядати як відмова від клієнта, який більше не відповідає вашим довгостроковим цілям, або зміна вашого бюджету. Тільки не ображайтеся на себе, якщо відчуваєте, що трохи відстали від того, де хотіли б бути в даний момент.

Терези

Молодик у жовтні 2021 відбувається в знаку зодіаку Терези

Молодик проходить у вашому знаку, Терези. Але скільки б ви не хотіли ініціювати і просувати свої великі плани, дорога зараз може бути всипана різними перешкодами. Тому астрологи радять Терезам зосередити уваги на ваших улюблених заняттях і хобі. Завдяки цьому можна більш легко пройти цей період і зробити його більш духовним.

Скорпіон

Вплив нового місяця 6 жовтня 2021 на Скорпіона

6 жовтня завдяки новому Місяцю, який проходить в 12 Домі духовності, ця астрологічна подія може бути присвячена пошуку нового методу лікування. Мається на увазі, щоб побути наодинці з самим собою, відпочити і перезарядитися перш, ніж ви зможете сформулювати серйозні глобальні наміри. І з будь-яким гнівом, який тліє під поверхнею, також потрібно буде боротися.

Який вплив має Молодик у жовтні 2021 на знак зодіаку Стрілець, Козеріг, Водолій і Риби

Новий Місяць в астрології символізує щось нове, започаткування і старт проектів і справ. Але цього разу слід зважати і не поспішати розпочинати щось нове, адже Меркурій ретроградний до 18 жовтня.

Стрілець

Вплив нового місяця 6 жовтня 2021 на Стрільця

Молодик знаходиться в 11 Дому друзів Стрільця. Тому зараз особлива увага приділяється спільним зусиллям з друзями і колегами. І якщо ви виявите, що вас приголомшує різноманітність ударів головою і нездатність бачити очі в очі, дайте собі достатньо часу і місця, щоб охолонути, перш ніж повернутися до столу. Інакше кажучи, якщо ви відчуєте неможливість щось зрозуміти і побачити шлях вирішення питань, не треба надто хвилюватися. Дайте собі трохи часу і все стане на свої місця.

Козеріг

У Козерога Молодик проходить в 10 Дому кар'єри

У Козерога Молодик проходить в 10 Дому кар’єри. Це вказує на можливість прокласти новий шлях до досягнення професійних цілей. Проте Козеріг не повинен дивуватися, якщо не всі згодні з вашим шляхом. Поінформованість про свої потреби і бачення — це ключ до успіху Козерога.

Водолій

6 жовтня новий Місяць народжується в 10 Дому гороскопу Водолія

6 жовтня новий Місяць народжується в 10 Дому гороскопу Водолія. Це Дом подорожей і пригоду. Люди цього знаку зодіаку жадають нових яскравих вражень. Деякі навіть можуть відчути бажання перевернути своє життя з ніг на голову, щоб це сталося. Проте, незважаючи на певну легковажність цього повітряного знаку зодіаку, Водолій зробить все можливе, щоб знайти баланс між раціональністю і увагою до своєї інтуїції.

Риби

Молодик знаходиться у 8 Домі сексуальної близькості і спільних ресурсів

Молодик знаходиться у 8 Домі сексуальної близькості і спільних ресурсів. Тому Риби будуть сповнені рішучості почати нову фазу в спальні або з точки зору активів, якими ви ділитеся з коханою людиною. Найкращий результат може бути досягнутий, якщо звільнити місце для ваших потреб, страхів і особистісного зростання.

Знаки Зодіаку і асцендент, таблиця асценденту за часом народження

Дні сили в жовтні 2021 дають шанс здійснити неможливе

Небезпечні дні жовтня 2021 року

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами