ГоловнаАрхів АстрологіяМісячний календар на червень 2020 року вказує сприятливі дні для кожного знаку...

Місячний календар – найкращий помічник у різних сферах життя, який дає поради на кожен день. Наприклад, Місячний посівний календар – рекомендує найкращі дні для посадки і догляду за рослинами. Також, Місяць і Сонце у своїй взаємодії мають великий вплив і на астрологічні події, як і інші планети. Місячний календар на червень 2020 року вказує сприятливі дні для кожного знаку Зодіаку. Існує календар Днів силина червень і небезпечних днів першого літнього місяця.

Даний Місячний календар на червень 2020 року вказує сприятливі дні для кожного знаку Зодіаку. Можна ознайомитися з ним, щоб максимально використати сильні дні свого знаку для вирішення важливих справ. Астрологи нагадують: у червні відбувається два затемнення: місячне і сонячне. Ці дні будуть однозначно складними і негативними, варто взяти це до уваги.

Місячний календар на червень 2020 року вказує сприятливі дні для Овна, Тільця і Близнюків

Овен

Для Овна червень буде часом великих таємниць і непростих загадок. Шукати відповіді на свої запитання завжди краще на зростаючий Місяць, який перебуває у своєму знаку. В даній ситуації – зростання Місяця в знаку Овна у червні не буде. Тому, на заміну прийде ще один дієвий знак – можна питати відповіді, коли Місяць перебуває у знаку Лева.

Самі сильні дні для Овна: 24 і 25 червня

Небезпечні дні для Овна: 3 і 4 червня та дні затемнень.

Тілець

Представникам Тільця Місяць допоможе і надасть шанс закінчити все заплановане у червні раніше, ніж звичайно. Червень варто використати для планування справ на майбутнє, для нових починань.

Позитивні дні червня для Тільця: 7 і 8 червня.

Близнюки

Цей знак можна назвати везунчиком, адже у червні він матиме аж 6 сприятливих днів для різноманітних справ. А ось у несприятливі дні Близнюкам краще не ризикувати і не конфліктувати з оточуючими.

Сприятливі дні для Близнюків: 1, 2, 12, 13, 28 і 29 червня

Несприятливі дні: дні затемнень та суміжні з ними дні (день до і день після затемнень).

Місячний календар на червень 2020 року вказує сприятливі дні для Рака, Лева і Діви

Рак

Червень для Рака очікується досить неспокійний і динамічний. Проте у дні сили для цього знаку, можна активно втілювати у життя важливі для себе проекти. У небезпечні дні, краще мінімізувати активність, тому що можна стріти багато неприємностей на своєму шляху.

Дні сили для Рака: 12 і 13 червня, коли Місяць перебуває у знаку Риб

Небезпечні дні для Рака: 26 і 27 червня, коли Місяць перебуває в знаку Діви.

Лев

У Лева в червні відкривається період неймовірного творчого злету і емоційного розквіту, особливо у сприятливі дні для цього знаку. В негативні дні Лев буде відчувати значний спад позитивної енергії. В такий період краще проводити час наодинці або з найближчими людьми – коханою людиною і вірними друзями.

Сприятливі дні для Лева: 1, 2, 28 і 29 червня

Несприятливі дні для Лева: 9, 10 і 11 червня.

Діва

Діва матиме ідеальні дні для роботи, пошуку мотивації і для домашніх справ. На відміну від інших знаків Зодіаку, яскраво виражених негативних днів на Діву не очікується. Крім тих, які негативні для всіх – дні місячного і сонячного затемнення.

Дні сили для Діви: , 8, 17, 18, 26, 27 червня.

Місячний календар на червень 2020 року вказує сприятливі дні для Терезів, Скорпіона і Стрільця

Терези

У червні Місяць перебуватиме у рідному знаку Терезів. Саме цей час найкращий і найсприятливіший для представників цього знаку. Терези отримають підтримку у вирішенні нагальних проблем, у пошуку нових прагнень у житті. У дні затемнень потрібно бути уважними при прийнятті важливих рішень. А краще – перенести  ці питання на інші дні

Сприятливі дні для Терезів: 1, 2, 28 і 29 червня

Несприятливі дні: 5 і 21 червня.

Скорпіон

Астрологи наполегливо рекомендують Скорпіону прислухатися до своєї інтуїції. Саме вона стане важливим порадником у прийнятті рішень, вибору шляху. Фахівці радять слухати свій внутрішній голос і не реагувати на поради оточуючих людей. Найсильніше інтуїція проявляється, коли Місяць перебуває у Вашому знаку – Скорпіона. Це найпозитивніші дні.

Дні сили для Скорпіона: 3, 4 і 30 червня

Стрілець

Червень принесе успіх Стрільцю у фінансовій сфері. А от в особистому житті поки не варто проявляти надмірну активність. Коли Місяць буде у знаку Козерога, у Стрільця буде найвища продуктивність. Також, в ці дні добре робити різноманітні покупки.

Сприятливі дні для Стрільця: 7 і 8 червня

Несприятливі дні: дні затемнень – 5 і 21 червня

Місячний календар на червень 2020 року вказує сприятливі дні для Козерога, Водолія і Риб

Козеріг

Місячний календар передбачає для Козерога позитивний період, коли Місяць зростає. Успіх в ці дні ймовірний у всіх сферах життя. Козерог буде сповнений сил та енергії. Також, ця ситуація повториться, коли Місяць перебуває у знаку Терезів. Отже, можна з упевненістю назвати гарні дні у червні для Козерога

Сприятливі дні для Козерога: з 1 по 4 червня, 28 і 28 червня

Несприятливі дні: у дати затемнень – 5 і 21 червня

Водолій

Як і на сусідній знак – Козерога, на представників Водолія добре вплине зростання Місяця. У перші дні червня у Водолія буде енергетичний сплеск, що допоможе вийти за межі зони комфорту і зробити безліч цікавих і важливих для себе справ.

Дні сили для Водолія: з 1 по 4 червня

Небезпечні дні: дні затемнень – 5 і 21 червня

Астрологи застерігають Водолія: у дні затемнень краще відійти від справ і відпочити. У дні затемнень Водолій повинен бути вкрай обережним, тому що ці затемнення для них будуть більш небезпечними, ніж для інших знаків Зодіаку.

Риби

Найсильніші дні для Риб будуть, коли Місяць перебуває в їх знаку. Тоді можна вирішувати будь-які справи. А ось перебування Місяця у сузір’ї Терезів 1 і 2 червня принесе успіх в особистій сфері життя. Під час перебування Місяця у знаку Тільця 17 і 18 червня – добре займатися домашніми справами.

Сприятливі дні для Риб: 1, 2, 12, 13, 17, 18 червня

Небезпечні дні для Риб: 5, 6, 21 і 22 червня.

Ви не можете копіювати текст