В залежності від астрологічних подій, бувають небезпечні дні і успішні. У червні 2020 року небезпечні дні припадають на різні дати. Дві з цих дат — період затемнення: Місячного і Сонячного. Небезпечні дні — це не катастрофа, але астрологи радять бути більш пильними і обачними. Адже нічні світила несприятливо налаштовані і тому зростає ризик негативного впливу на життя людини.

Небезпечні дні червня 2020 року: 5 червня Місячне затемнення

На початку першого літнього місяця відбувається напівтіньове місячне затемнення – 5 червня 2020 року. Затемнення в астрології вважається одним з найнебезпечніших астрологічних подій. Тому потрібно бути обачними, особливо тим, хто збирається подорожувати або розпочинати нову справу. Також цього дня потрібно остерігатися спілкуватися з незнайомцями. Не варто взагалі заводити нові знайомства цього дня. Не можна розповідати про свої плани на майбутнє, тим більше, якщо немає довіри до людини. Астрологи рекомендують ще й утриматися від великих покупок на місячне затемнення 5 червня.

Небезпечні дні червня 2020 року: 16 червня найбільш непередбачуваний день

Непередбачувані події можуть бути як позитивними, так і негативними. На жаль, 16 червня буде складним днем – Місяць спадає у знаку Овна і у поєднанні з іншими астрологічними параметрами, це негативно позначиться на житті багатьох людей.

Астрологи попереджають: 16 червня ймовірні зриви планів, те що задумувалося, не здійсниться. Доведеться підлаштовуватися під різни ситуації, які неможливо передбачити. Через це будуть розчарування як у справах, так і в особистому житті.

Небезпечні дні червня 2020 року: 19 червня Місяць покриває Венеру

В астрології покриття – це коли одне небесне тіло затуляє (покриває) інше. 19 червня буде відчутним сильний упадок сил, тому що Венера відповідає за енергетику. А Місяць, перекривши Венеру, заблокує надходження енергії до людей, що не дасть змогу підживити свої сили.

Через енергетичну і емоційну слабкість, можуть виникнути труднощі на роботі. Тому варто братися за найпростіші, рутинні справи, які не потребують багато сил і уваги. Астрологи рекомендують не навантажувати себе фізично – ні на роботі, ні у спортзалі. Якщо різко погіршиться настрій, краще вийти на повітря і пройтися – це трохи стабілізує емоційний фон.

Венера, покрита Місяцем, буде чинити перешкоди для побачень і романтичних зустрічей. Краще перенести їх на інший день.

Небезпечні дні червня 2020 року: 21 червня відбувається сонячне затемнення

Друге затемнення за один місяць – сонячне, 21 червня 2020 року відбувається у знаку Рака. Це дуже небезпечний день, коли треба остерігатися сварок, конфліктів і непорозумінь. Особливо це стосується родини. Тому що навіть найдрібніша сварка у майбутньому може перерости у серйозні проблеми. Через непорозуміння, можна так розсваритися з близькими людьми, що не розмовляти з ними тижні, місяці, а іноді – навіть роки! Тому краще проявляти дипломатичність, стримувати гнів і дошкульні слова. Інакше просте непорозуміння може перерости у справжню війну між близькими людьми. Астрологи вважають сонячне затемнення 21 червня, одним з найнебезпечніших з 6 затемнень року. Логічно вважати 21 червня самим небезпечним днем першого літнього місяця.

Небезпечні дні червня 2020 року: 30 червня день негативних емоцій

На думку астрологів, зростаючий Місяць у знаку Скорпіона, зробить останній день червня досить невдалим для багатьох людей. 30 червня може бути сплеск негативних емоцій, з’являться почуття заздрощів, жадоби і образи. Все це негативно вплине на особисте житті і на відносини між друзями.

Астрологи рекомендують, за можливості, 30 червня провести в усамітненні. Якщо поведінка оточуючих людей не сподобається, то краще уникати критики і бажання розказати все, що Ви думаєте. Спілкуючись з близькими варто ретельно добирати слова, щоб Вас правильно зрозуміли і щоб нікого даремно не образити.

У кожної людини існують особисті небезпечні дати місяця. За допомогою рекомендацій нумерологів, їх можна вирахувати самостійно. Як це зробити, можна дізнатися ТУТ