ГоловнаАрхів АстрологіяКоли Повня в жовтні 2021 і які особливості цього Повного Місяця

Повний місяць – це час кульмінації і обіцянка виконання того, що було розпочато на Молодика. Це емоційне час – час романтики, запліднення і відносин. Коли настає Повня в жовтні 2021 року, відбуваються певні астрологічні події, які зумовлюють особливості цього Повного Місяця.

Дата, коли в жовтні 2021 настає Повня і що він нам принесе

Після вересневого рівнодення, Повня настає 20 жовтня 2021 року. Ця подія відбувається в знаку Овна.

Цей Повний Місяць спонукає нас знайти баланс між задоволенням наших особистих потреб і увагою до потреб важливої для нас людини. Також – між незалежністю або автономією і залежністю або товариськістю.

Повний Місяць висвітлює конфлікт між «мною» і «вами», а також між автономією і поділом. Коли на небі повний і яскравий Місяць, в нашому житті відбувається символічне осяяння. Однак ці нові почуття і одкровення носять емоційний характер, тому що почуття, що емоції – прориваються в нашу свідомість.

Прийшов час виразити себе і випустити назовні стримувані відчуття. Звичайно, ми можемо проявити деяку обережність при цьому, знаючи, що те, що з нас виходить, є новим і не особливо раціональним.

Повня 20 жовтня 2021 пов’язана з емоційними заявами. Щось будувалося всередині нас, ймовірно, особистого характеру, і зараз час, коли енергія космосу справедливо вимагає, щоб ми випустили її назовні. У найближчі тижні після цієї Повні, ми дізнаємося, що означає для нас ця заява. Поки ми не можемо стримувати свої почуття. Нам потрібно їх висловити.

Які особливості Повного Місяця в жовтні 2021

У цьому році з 22 вересня по 23 жовтня 2021 року наша зірка – Сонце перебуває у знаку Терезів. Повний місяць настає, коли Сонце в Терезах утворює опозицію Місяця в Овні.

Полярність Овен-Терези – це вісь відносин, де Овен представляє «себе», а Терези – «іншого». Якщо Овен говорить про самоствердження, то Терези – про компроміс.

Завдяки енергії Сонця Терезів ми усвідомлюємо необхідність відносин і все, що пов’язано з тим, щоб їх підтримувати:

  • компроміс;
  • переговори;
  • милосердя;
  • врівноваженість.

З іншого боку, Місяць в Овні – самовпевнений, керуючий і відважний.

Терези-Сонце дипломатичні, рівноправні і справедливі. Однак Місяць в Овні цінує автентичність вище такту і отримує енергію від незалежних зусиль. Повний Місяць висвітлює цей конфлікт.

В ідеалі ми знаходимо баланс між двома енергіями, і це те, до чого нас спонукає Повня.

Коли Сонце вибудовується в лінію з Марсом і знаходиться в квадраті з Плутоном біля цієї Повні, може виникнути тиск і невелика параноя, пов’язані з нашим усвідомленням, а також сміливістю і пристрастю до дії.

Нові одкровення можуть статися зараз, особливо в областях нашого фізичного тіла, лідерських навичок, нашої здатності ініціювати та починати нові справи, а також нашого тісного партнерства. Ми можемо боротися з перешкодами, адже ми хоробрі, рішучі і винахідливі.

Місячний календар жовтень 2021: яка фаза Місяця в кожен день місяця

Як повний Місяць впливає на знаки Зодіаку, поведінку і емоції людей

Гороскоп на Повню 20 жовтня для кожного знаку зодіаку

Ви не можете копіювати текст