ГоловнаАстрологіяЯк повний Місяць впливає на знаки Зодіаку, поведінку і емоції людей

Як повний Місяць впливає на знаки Зодіаку, поведінку і емоції людей

Повний Місяць – найпотужніша фаза Місяця. В такий момент максимальної активності Місяця виділяється велика кількість енергії. Як Повний Місяць впливає на знаки Зодіаку розповіли астрологи, адже цей період дуже небезпечний, тому в такі дні потрібно бути дуже обережними.

Як повний Місяць впливає на знаки Зодіаку: Овен, Тілець, Близнюки

Вплив повного Місяця на знак Овен

Представники вогняного знаку Овна часто ризикують. Астрологи застерігають, що на Повний Місяць цього робити категорично не можна. Щоб легше було себе стримувати гнів, Овен може скористатися афірмаціями, медитувати. Також, для людини Марса – Овну, буде корисно скинути свій пил та агресію за допомогою активних фізичних навантажень.

Вплив Місяця в повній фазі на представників знаку Тілець

У Тільців у більшості випадків на Повний Місяць стаються негаразди в особистій сфері. Астрологи радять представникам цього знаку дотримуватися максимальної обережності у спілкуванні з людьми. Не варто йти на конфлікт там, де можна вирішити все мирним шляхом.

Вплив повного Місяця на знак  Близнюки

Період Повного Місяця дуже сильно впливає на Близнюків, повністю позбавляючи їх сил. Представниками цього знаку Зодіаку в такі дні варто посилювати свою енергетику. Це можна зробити за допомогою прогулянок, спілкування з приємними людьми, творчих занять, відпочинку, духовних практик. Найкраще, якщо Повний Місяць випадає на вихідні: в такому разі у Близнюків більше можливостей відновити сили.

Як повний Місяць впливає на знаки Зодіаку: Рак, Лев і Діва

Вплив повного Місяця на представників знаку Рак

Представники цього зодіакального сузір’я активізуються на Повний Місяць, бо він дарує їм силу і впевненість в собі. Але астрологи застерігають – Раки можуть стати більш агресивними на Повний Місяць через створення дисонансу вдома, що призводить до сварок і роздрату. У такому випадку Раку слід скористатися оберегами для домівки.

Вплив Місяця в повній фазі на знак Лев

Леви нервують і стають схильними до самоаналізу на Повний Місяць. Вони починають розбиратися у собі, у своїх прагненнях, шукають свою мотивацію і намагаються зрозуміти, куди рухатися далі. Для Лева подібні дні стають певними вузловими точками, в яких можна на час зупинитися і подивитися на пройдений шлях. За нові справи на Повний Місяць краще не братися, а завершити ті, які були розпочато раніше.

Вплив повного Місяця на знак Діва

Люди, народжені під сузір’ям Діви, під час Повного Місяця, стають схильними до нового життя. У такі дні Діві варто вирішувати свої найголовніші проблеми. Повний Місяць робить Діву більш наполегливою, але разом з тим — трохи більше образливою і ревнивою.

Як повний Місяць впливає на знаки: Терези, Скорпіон і Стрілець

Вплив повного Місяця на знак Терези

Найбільше на Повний Місяць у Терезів страждає фінансова сфера. А от в особистому житті, Терези можуть бути успішними на Повний Місяць. Головне для Терезів — не слідувати нав’язливим думкам оточуючих і не ставати надмірно сентиментальними, тому що на Повний місяць Терези чомусь частіше замислюються про минуле і прагнуть до самоаналізу.

Вплив Місяця в повні фазі на представників знаку Скорпіон

Повний Місяць позитивно впливає на Скорпіона. Представникам цього знаку варто проявляти максимальну активність у діловій сфері і в особистому житті. Щоб залучити удачу, можна скористатися афірмаціями на успіх. Астрологи не радять Скорпіону у такі дні братися за складні справи і не давати порожніх обіцянок. Можливо, інколи варто не поспішати, а зайняти вичікувальну позицію.

Вплив повного Місяця на знак Стрілець

На Повний Місяць Стрільці повинні бути раціональними у всіх справах. Вам не можна ризикувати і братися за ті справи, які Вам не до душі. Позитивна енергетика Повного Місяця допоможе зарядитися удачею на весь день. Приємне спілкування з близькими і однодумцями, буде дуже вчасним в такий день. Саме в Повний Місяць для Стрільців особливо актуальною є приказка: як день почнеш, так його і проведеш.

Як повний Місяць впливає на Козерога, Водолія і Риб

Вплив повного Місяця на представників знаку Козерог

Для Козерога Повний Місяць – дуже складний, стресовий і негативний день. Козероги не сприймають хаос в будь-якому його прояві, а Повний Місяць пов’язана з хаосом, з мінливістю і перепадами настрою. Тому Козерогам варто пам’ятати про те, що неприємності в такі дні ефемерні, і не зациклюватися на них.

Вплив повного Місяця на знак Водолій

На Повний Місяць представникам знаку Водолія слід остерігатися недоброзичливців і мстивих людей. Астрологи радять проводити такі дні у колі приємних людей, відсторонитися від образ і не йти на конфронтацію та конфлікти з оточуючими. На Повний місяць не варто приймати доленосні рішення, ставити амбіційні плани. Найскладніший час доби Повного Місяця – перша половина дня, коли панує хаос і сумбур. Якщо Повний Місяць відбувається на вихідні дні, це не так небезпечно для Водолія.

Вплив Місяця в повній фазі на представників знаку Риби

Цей знак Зодіаку має розвинену інтуїцію, а на Повний Місяць вона ще більше підсилюється. Інтуїція допомагає Рибам в роботі і в особистих справах, у пошуку другої половинки. Астрологи застерігають представників знаку Риби – на Повний Місяць варто перевіряти свої романтичні знайомства, адже Місяць може ввести в оману, показавши в новій людині лише плюси. У дні максимальної активності Місяця можна займатися прибиранням і позбавленням від мотлоху.

Як Місяць у знаку Зодіаку впливає на людей в залежності від його положення 

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

error: Контент захищений авторським правом!