ГоловнаАрхів АстрологіяКоли Повня (Повний Місяць) в серпні 2021 року?

Коли Повня (Повний Місяць) в серпні 2021 року?

Місячний календар на серпень 2021 вказує точну дату і час, коли настає Повня (Повний Місяць) в серпні. Як правило, на Повню фахівці не радять турбувати рослини чи проводити деякі косметичні процедури, що відображено в посівному календарі і календарі краси на серпень відповідно. Але на Повню можна проводити магічні ритуали для залучення щастя, удачі і кохання

Дата, коли новий Повня (Повний Місяць) в серпні 2021 року

Повня (Повний Місяць) настає 22 серпня о 15 годині 02 хвилині у сузір’ї Водолія, а вже о 15-42 Місяць переходить у знак Риб.

Як вже зазначалося, день на Повню входить до заборонених днів по догляду за рослинами згідно порад місячного посівного календаря. В цей день не слід взагалі турбувати рослини через їх вразливість.

Коли Повня (Повний Місяць) в серпні 2021 року і який магічний ритуал можна проводити

Період, коли Місяць набуває свого максимуму – Повня або Повний Місяць – це магічний період, коли його сила і вплив найбільші. Період Повні в давні часи вважалися періодом, коли оживає все таємниче і невідоме, чарівне. В астрології період Повні – момент, коли таємне може стати явним, коли проясняються ситуації, стають зрозумілими багато речей.

Які магічні ритуали можна проводити на Повню в серпні 2021 року?

Отже Місяць на небосхилі набуде свого максимального розміру в знаку Водолія о 15-02. Відповідно, коли Повня в Водолії, фахівці рекомендують проводити ритуали націлені на навчання чи науку. Коли Повня у знаку Водолія, люди легше спілкуються, налагоджують дружні стосунки.

Енергія знаку зодіаку Водолій сприяє розвитку інтуїції.

Для проведення ритуалів у Водолії, потрібно використовувати колір – електрик.

Магічні ритуали на Повний Місяць, щоб залучити кохання, гроші і обряд на здійснення бажання

Місячний календар на серпень 2021

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст