ГоловнаЕзотерика і магіяМагічні ритуали на Повний Місяць, щоб залучити кохання і гроші

Магічні ритуали на Повний Місяць, щоб залучити кохання і гроші

Повний Місяць – це фантастичний час магічної енергії, яку він випромінює. Тому магічні ритуали, які виконуються на Повний Місяць, мають надзвичайну силу. Ці ритуали виконуються у ніч на Повний Місяць (Повня) і у Місячне затемнення. Також, їх можна проводити за день і день після точної астрономічної фази місяця. Тобто протягом трьох днів. Повний Місяць по-своєму впливає на знаки Зодіаку.

Магічні ритуали на Повний Місяць на кохання

Цей ритуал може згодитися для тих, хто перебуває у пошуку своєї другої половинки або хоче зміцнити своє кохання. Повня – вдалий час для проведення ритуалу на кохання.

Для проведення ритуалу на кохання потрібно підготувати червоні або рожеві камені (можна взяти з малюнком), три свічки червоного кольору, керамічну або скляну ємність.

Проведення ритуалу на кохання

Підготовлені червоні (або рожеві) камені потрібно покласти у червону ємність і залити водою.

Потім ця ємність ставиться на місячне світло і навколо неї ставляться три свічки, які запалюємо. Полум’я свічок повинно бути на фоні Місяця. Навіть, якщо хмарна погода, Місяць на небі все одно присутній і ритуал буде дієвим.

Дивлячись на Місяць через полум’я свічки, потрібно зосередитися на своєму бажанні знайти свою другу половинку або зміцнити своє кохання. Бажання потрібно сформулювати заздалегідь і простих і чітких фразах. Попросіть Місяць здійснити бажання, промовляючи його вголос дев’ять разів. Важливо витримувати ритм – кожна фраза прохання промовляється на видиху. Після того, як 9 разів проговорили своє бажання, дайте свічкам догоріти.

Магічні ритуали на Повню, щоб залучити гроші

Астрологи вважають, що Повня сприяє багатству і процвітанню. Тому в цей час можна провести ритуал на гроші, щоб залучити добробут у своє життя. Цей ритуал виконується на вченні фен-шуй. Для ритуалу беремо символ багатства у фен-шуй – фігурку жаби. Ставимо фігурку на ніч на місячне сяйво, а вранці потрібно повернути символ багатства на його звичайне місце або не деякий час навпроти вхідних дверей. А вже потім поставити фігурку жабки на місце.

Магічні ритуали на Повний Місяць на здійснення бажання

Повний Місяць надає надзвичайний потенціал на виконання бажання. Для цього потрібно на білому папері написати своє бажання і потім спалити його у полум’ї свічки. Важливо: цей ритуал проводиться тільки в одну ніч Повного Місяця.

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст