ГоловнаАрхів АстрологіяКоли повне місячне затемнення в травні 2022 року

Коли повне місячне затемнення в травні 2022 року

В травні в нас буде досить помітна і значуща астрологічна події – затемнення. Астрологи назвали дату, коли буде повне місячне затемнення в травні 2022 року. Воно завершує коридор затемнень і фахівці розповіли, що воно може принести, яку роль це затемнення буде відігравати в житті людей.

Коли відбудеться повне місячне затемнення в травні 2022 року?

Протягом цього року в нас буде чотири затемнення – по два: два місячних і два сонячних.

Повне місячне затемнення в травні 2022 року відбувається 16 травня

Повне місячне затемнення 16 травня 2022 року відбувається в знаку Скорпіона. І Скорпіон безумовно вплине на ситуація і події. Астрологи передбачають, що день затемнення буде вкрай небезпечним.

Спілкування між людьми буде дуже ускладнено, тому що Скорпіон пов’язаний зі сферою спілкування. Будувати стосунки в цей період буде також досить складно і проблематично.

Астрологи передбачають, що 16 травня треба остерігатися обману та ревнощів. В парах, стосунки в яких далеко не ідеальні, не виключені зради,  з’являться любовні трикутники.

Про такий день можна сказати: «Чому бути, того не оминути». Якщо любовним, дружнім чи діловим відносинам судилося зруйнуватися, вони остаточно зруйнуються.

Повне місячне затемнення в травні 2022 року завершує коридор затемнення

Завершення стосунків чи інші незворотні події ймовірні через те, що відбувається завершення – місячне затемнення завершує коридор затемнень. Це той самий час, коли вищі сили вирішують за людину, підштовхуючи її, направляючи туди, куди по життю їй треба рухатися далі.

Багато змін, які відбудуться в цей час під впливом місячного затемнення в Скорпіоні, можуть бути на користь. Хоча спочатку багато людей будуть сприймати такі зміни як несвоєчасні, недоречні і негативні. Й інша сторона – деякі зміни, навпаки, будуть здаватися хорошими та позитивними, але насправді нестимуть у собі особливий прихований сенс.

Підсумовуючи, можна сказати, що повне місячне затемнення 16 травня 2022 року буде найважливішим днем травня, а може – й всього першого півріччя. Ця астрологічна подія вкаже вектор розвитку і допоможе розставити пріоритети. Тобто стане зрозуміло, які справи першорядні, а які можна відкласти на потім.

Період місячного затемнення завжди відбувається на Повний Місяць, а сонячне затемнення – на Молодик. Отже, в цей день можна проводити ритуали на Повню

Повний Місяць у знаку Зодіаку, які магічні ритуали можна проводити

Календар астрологічних подій 2022

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст