ГоловнаАрхів АстрологіяКалендар астрологічних подій вересень 2021 і які ретроградні планети вересня

Календар астрологічних подій вересень 2021 і які ретроградні планети вересня

Календар астрологічних подій на вересень 2021 року вказує на важливі ситуації, які вливають на життя, також календар називає, які ретроградні вересня. Ця інформація допомагає краще розуміти вірогідність тих чи інших подій, що сприяє правильному плануванню своїх справ.

Календар астрологічних подій на вересень 2021 року

Потужна енергетика астрологічних подій кожна по-своєму матиме вплив на наше життя. І краще заздалегідь підготуватися до можливого повороту долі під впливом небесних світил.

Марс в опозиції до Нептуна стає 4 вересня

Активна взаємодія войовничого Марсу і планети містики і тонких матерій – Нептуна, може спровокувати яскраві прояви амбіцій, творчості, уяви, внутрішніх імпульсів. В період цього протистояння люди будуть схильні прислухатися до свого серця і внутрішнього голосу. У багатьох уповільниться темп життя і буде можна ще раз подумати і переконатися у правильності вибраного шляху.

Молодик у знаку Діви – 7 вересня

Народження нового Місяця, зазвичай, це гарний час для початку нових справ. У даному випадку, коли Молодик у знаку Діви, на думку астрологів, буде легше відчути і побачити внутрішнє світло кожної людини. Знак Діви уособлює в собі цілісність, чистоту і витонченість і тому в дні Молодика ці характеристики будуть переважати у житті. Період Молодика – це три дні: один до народження нового Місяця, день Молодика і доба наступна за ним. Астрологи вважають, що в період Молодика у вересні 2021 року буде гарний період, щоб подолати поразки, вирішити проблеми. І власна уява допоможе у пошуку власного шляху до успішного життя.

Планета Венера переходить у знак Скорпіона — 10 вересня

Планета кохання, краси і грошей – Венера, 10 вересня заходить до містичного знаку Скорпіона. На думку астрологів, цей період буде ідеальним, щоб поринути в глибини підсвідомості. Це допоможе розібратися з душевними переживаннями, звільнитися від  помилкових відчуттів. У багатьох з’явиться чи відроджиться здатність приймати кохання і кохати по-справжньому. Розвиток стосунків позитивно вплине на самореалізацію людини.

Повня в знаку Риб – 21 вересня

Повний Місяць часто висвічує щось те, що було приховано і утаємничено. На Повню все стає більш зрозумілим, а зосередити увагу стає легше. Повня у знаку Риб (2-55) принесе енергію Всесвіту. В цей час можна отримати жаданий спокій і внутрішню рівновагу. Астрологи рекомендують на Повню уникати надмірної емоційності, також слід бути обережними, щоб не потрапити в оману. Ілюзії можуть збити з правильного шляху.

Осіннє рівнодення 22 вересня і перехід Місяця у Терези 23 вересня

День осіннього рівнодення — це день астрономічного початку осені. В цей момент переходу, врівноважується ніч і дань, а далі, після 22 вересня ніч стає довшою за день. Загалом рівнодення прийнято вважати часом змін, вдячності минулому і початком нового. Це момент метаморфоз. І якими вони будуть багато в чому залежить від самої людини.

Календар астрологічних подій вересень 2021: які ретроградні планети вересня

У вересні цілих п’ять планет будуть у ретроградному напрямку руху. Що, безумовно позначиться на нашому з вами житті

Ретроградний Меркурій: 27 вересня – 18 жовтня 2021

З 27 вересня по 18 жовтня 2021 року швидка планета Меркурій знову розвертається на зворотній напрямок руху. Як правило, в період ретроградного Меркурія не можна розпочинати нові проекти чи справи, не можна робити великі фінансові вкладення. В цей період варто перевіряти документи, закінчувати те, що було розпочато раніше, збирати інформацію для аналізу тощо. Астрологи не рекомендують в такий період купувати дорогі речі.

В період ретроградного Меркурія у знаку Терезів значно легше заглянути у свою душу, подумати про сенс життя, про свої мрії, плани і бажання. Даний період ретроградного Меркурія, який, до речі, буде востаннє в цьому році, у знаку Терезів – гарний час для пошуку внутрішнього балансу.

Ретроградний Плутон: 27 квітня – 6 жовтня 2021

Плутон вважається планетою достатку і багатства, добробуту. Плутон вважається джерелом стихійної енергії, тому, на думку астрологів, це небесне тіло здатне посилювати дію інших планет. Ретроградний напрямок руху Плутон розпочав 27 квітня і він триватиме до 6 жовтня 2021 року. Ретроградний Плутон може спровокувати непорозуміння і конфлікти в сім’ї і на роботі. Час ретроградності цієї планети варто присвятити тому, щоб краще зрозуміти свої потреби і мотивацію. Загалом корисно більше задумуватися про свої вчинки і їх причини.

Ретроградний Сатурн: 23 травня – 11 жовтня 2021

Сатурн у ретроградній фазі перебуває з 23 травня по 11 жовтня 2021 року. Ретроградність Сатурна – досить неоднозначний період. З одного боку, цей період провокує певні загрози і неприємності в житті. З іншої сторони — це час, щоб долати труднощі, навіть через страждання і сльози. Але є такий вислів, який підходить для цієї ситуації: «То, що нас не вбиває, робить нас сильнішими!».

Астрологи рекомендують звернути увагу в цей час на матеріальну сферу і самооцінку. Можуть виникнути фінансові проблеми, які найбільше позначаться на представниках стихії води і повітря. Коли ретроградний Сатурн слід остерігатися токсичних людей і стосунків навіть більше, ніж в інші періоди.

Ретроградний Юпітер: 20 червня – 18 жовтня 2021

Найбільшу планету Юпітер, в астрології прийнято вважати планетою великого щастя. Ця планета відповідає за інтуїцію, натхнення. Тому в період ретроградності Юпітера з 20 червня по 18 жовтня, багато творчих людей відчують певний спад сил, енергії, думок і натхнення.

У ретрограді Юпітер буде в знаку Водолія і він запропонує переоцінити свої соціальні зв’язки і виявити ті, що вже перестали бути корисними, в якомусь сенсі тягнуть нас назад. В період, коли Юпітер в ретрограді, можна

  • завершити перерване раніше освіту;
  • відновити вивчення, наприклад, іноземної мови, яке було перерване з якихось причин;
  • поновити стосунки чи дружбу, яка розладилися тощо.

Тобто на ретроградний Юпітер добре завершити справи, які були призупинені чи перервані.

Ретроград Нептун: 25 червня – 1 грудня 2021

В астрології планета Нептун відповідає за все глибинне — наші ілюзії, ідеали, мрії, сновидіння, а також за все містичне і непізнане. Енергія Нептуна проявляється в тому, щоб змішати матеріальне і реальне, він дає натхнення, ідею, творчий порив, руйнує кордони. Як не дивно, саме в ретрогради планета стає навіть позитивною, хоча і не завжди.

Ретроградний Нептун повертає нас до себе і досить по-швидкому розбирається з нашим его. Точніше з усім тим, що ми про себе придумали.

В період ретроградного Нептуна у багатьох людей будуть відбуватися необгрунтовані напади апатії та зневіри. Астрологи рекомендують намагатися не піддаватися цим руйнуючим почуттям.

Бійтеся повернення старих залежностей — подолати спокуси наодинці буде набагато важче, а тому варто звернутися за допомогою до друзів.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

error: Контент захищений авторським правом!