ГоловнаАрхів АстрологіяКалендар астрологічних подій на червень 2021 року

Календар астрологічних подій на червень 2021 року

У червні 2021 року передбачається досить багато астрологічних подій, які серйозно вплинуть на різні життєві ситуації. Календар на червень 2021 року вказує дати цих астрологічних подій і розповідає про зміни на небосхилі і про те, як це може вплинути на життя. У червні цього року аж дві астрологічні події відбуваються під егідою зодіакального знаку Близнюків. І багатьом представникам цього знаку буде щастить, незважаючи ні на що, адже у червні багато з них святкують свій власний Новий рік – День народження.

Календар астрологічних подій на червень 2021: дати і передбачення подій

Даний огляд розповість, які важливі астрологічні події відбуваються в перший літній місяць та який вплив вони зчиняють на життя.

Сонячне затемнення

Молодик 10 червня 2021. В цей же день проходить відбувається сонячне затемнення у сузір’ї Близнюків. (Місячне затемнення відбувається на Повню). І хоча Близнюки означають гнучкість, через їх двоїстий характер, можуть бути і складнощі. Астрологи взагалі назвали 10 червня – день сонячного затемнення, самим небезпечним днем цього місяця.

Ретроградний Меркурій

У червні Меркурій продовжує свій ретроградний напрямок руху у сузір’ї Близнюків. Весь період ретроградного Меркурія з 29 травня по 22 червня. Меркурій – покровитель Близнюків. Календар астрологічних подій на червень 2021 року рекомендує в ці три тижні подумати і переосмислити те, як ми спілкуємося.

Венера у сузір’ї Рака

Планета кохання і фінансів Венера, з 2 по 27 червня перебуває у сузір’ї Рака – знаку спокою турботи про себе і рідних і харчування. У цей період календар астрологічних подій на червень 2021 року радить піклуватися про свій зовнішній вигляд і правильне харчування.

Перебування Юпітера в знаку Риб

Продовжується перебування великої і повільної планети Юпітер в зодіакальному сузір’ї Риб. Знак Риби уособлює трансцендентного співчуття і інтуїції, перш ніж він повернеться у знак Водолія в другій половині року. Це попередній перегляд транзиту Юпітера через Риби, який відбудеться протягом більшої частини 2022 року.

Отже, календар астрологічних подій на червень 2021 вказує точні дати і дає характеристику цих небесних подій. Слід враховувати цю інформацію, адже вона допоможе обирати відповідні дні для свої справ у різних сферах життя.

Дні сили в червні 2021 року

Знаки Зодіаку: дата народження, стихія, планета, символ і головні риси характеру

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст