ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп жовтень 2021: Рак повинен тримати рівновагу і більше бути на природі

Рак повинен тримати рівновагу і більше бувати на природі, про це попереджає гороскоп на жовтень 2021, тому що люди цього знаку зодіаку відчують нестачу життєвої енергії та зниження тонусу. Астрологи зазначають, що в другий місяць осені представники Рака дуже вразливі і їм варто краще подбати про себе. Порада астрологів для Рака: зберігайте рівновагу в будь-яких ситуаціях і проводите більше часу на природі.

Гороскоп для Рака на жовтень 2021Гороскоп для Рака на жовтень 2021: астропрогноз на першу декаду жовтня

Жовтень 2021 року – період дисгармонії для більшості представників знаку зодіаку Рак, тому що вони будуть відчувати нестачу життєвої енергії, що може привести меланхолії, суму і, навіть, до хвороби. Тому інтуїтивно Рак почне берегти свої сили.

Прагнення посидіти вдома, не напружуватися, а також вдатися до ліні і улюбленим заняттям може сприяти згасання інтересу до колективної творчої діяльності. Проте індивідуальна активність, розробка нових планів і проектів можуть бути дуже корисними. Особливо, якщо будувати ці плани в першій декаді жовтня. Це дасть Раку можливість відновити і дещо підсилити свій життєвий тонус, озирнутися і подумати про свої подальші дії.

У цей час ситуація буде досить напруженою, багато плавнів і вчинків Рака, які були в минулому, потребують істотної трансформації. Багатьом людям цього знаку зодіаку доведеться переглянути свою позицію, чимось пожертвувати.

При цьому домашні справи і проблеми можуть раптово увірватися в життя Раку, що змусить його  змінити свої плани і пріоритети. Це також дуже травмонебезпечний період, тому на дорогах потрібно бути гранично обережними, не ризикувати і дотримуватися техніки безпеки при роботі з електрообладнанням.

Не виключені що у Рака станеться розчарування в особистому житті, не все буде добре у відносинах з коханими. Через це люди цього знаку зодіаку будуть відчувати себе самотніми і непотрібними.

Астропрогноз для знаку зодіаку РакГороскоп жовтень 2021: Рак в другу декаду жовтня повинен бути надзвичайно пильним

В середині жовтня – в другій декаді жовтня 2021 року, Рак відчує, що негативний зовнішній вплив посилиться, і деякі проблеми можуть досягти апогею. Тому людям цього знаку зодіаку, в першу чергу, бажано зайнятися зміцненням здоров’я, а також відносинами з рідними і близькими. Це важливо для того, щоб відчувати себе впевненіше і здаватися ефективніше, важливі будуть сильні тили. Адже в кар’єрі Рака і в стосунках з партнерами можуть виникати напружені моменти, відкриті протистояння і суперництво, які можуть похитнути його позиції.

Відносини з партнерами теж можуть стати більш напруженими, тому важливо в цей період зберегти те, чим дорожить Рак, а не доводити все до критичної точки.

У цей час може збільшитися кількість розлучень, скандалів, підвищеної агресії і небажання прощати.

В кінці другої декади жовтня 2021 року Рак активізується. У людей цього знаку підвищиться рівень життєвої енергії, тому після 21 жовтня вони зможуть навести порядок, розібратися в своїх почуттях і бажаннях і діяти більш успішно.

які сприятливі і несприятливі дні жовтня для РаківГороскоп для Рака на жовтень 2021: астропрогноз на третю декаду, які сприятливі і несприятливі дні жовтня

Результати своїх зусиль Рак зможе побачити на початку третьої декади жовтня 2021 року. Реакція оточуючих на їх дії буде позитивною і конструктивною, тому співпраця буде продуктивною.

Після 23 жовтня можливі успіхи у громадській діяльності Рака, хоча в спілкуванні, як і раніше, потрібно бути більш дипломатичним. Астрологи попереджають, що залишається багато напружених моментів, які можуть спровокувати скандали, супроводжуватися викриттями і розривом відносин.

Жовтень 2021 року може стати непростим місяцем для Раків, які народилися 18-23 липня.

Необхідність підкорятися, здавалося б, незмінним правилам і наказам, нескінченні затримки та інші прикрі неприємності, розбурхують душу і викличуть бажання дати відсіч реальним або уявним ворогам.

Будьте обережні в будь-який практиці – період екстрений і травматичний.

Успіху Рака, народженого з 10 по 14 липня, може перешкодити власна надмірна самооцінка, образлива поблажливість, блазнювання і невиправданий оптимізм. Остерігайтеся фанатизму в усіх його формах.

  • Сприятливі дні для Рака в жовтні 2021 року: 5, 10, 14, 18, 20, 22, 26, 31.
  • Несприятливі дні для Рака в жовтні 2021 року: 3, 7, 12, 16, 20, 24, 28.

Діловий гороскоп на жовтень 2021 для знаку зодіаку РакДіловий гороскоп на жовтень 2021 для знаку зодіаку Рак і передбачення на фінансову сферу

Можливо, у деяких представників цього знаку зодіаку в жовтні 2021 року буде велика боротьба з владою. І найкращим виходом, який побачить для себе Рак – це здатися і просто грюкнути дверима. Хоча робити цього точно не варто.

В професійній сфері Рак повинен набратися терпіння і не поспішати.

Знайти нову роботу буде непросто. І навіть якщо ви вже щось придивилися, швидше за все, ситуація там буде не такий вже й чудовою. Деякі безробітні Раки отримають бажану посаду, яка незабаром може розчарувати. Їх завищені запити не збігатимуться з реальним станом речей. Гороскоп радить не кидати роботу і якийсь час працювати на новому робочому місці.

Раки, які працюють за наймом, у жовтні можуть почати новий проект, який позбавить їх вільного часу. Залучайте однодумців.

Керівники знаку зодіаку Рак можуть втратити підтримку відповідальних і працьовитих співробітників. Цьому буде передувати конфлікт, в якому вони займуть позицію винного співробітника. Постарайтеся будь-яким способом налагодити контакт з колективом.

Жовтень буде не самим вдалим у фінансовому сенсі. Різкого зростання доходів не очікується.

Гороскоп для Рака на жовтень радить не давати гроші в борг. Повернути їх буде складно.

Фінансове становище Рака не погіршиться, якщо він правильно спланує свій бюджет. Основну частину витрат в цьому місяці складуть покупки для дому та сім’ї.

Любовний гороскоп для жінки Рак на жовтень 2021 рокуЛюбовний гороскоп для жінки Рак на жовтень 2021 року

Представниці знаку зодіаку Рак у жовтні відчують багато уваги з боку чоловічої статі, але вони можуть зазнавати труднощів з вибором кандидата. Не маючи звички кидатися від одного варіанту до іншого, така велика кількість перспективних партнерів може ввести їх в ступор. Щоб не упустити шанс знайти другу половинку, рак жінка повинна серйозно зайнятися самоаналізом і точно зрозуміти, чого вона хоче від стосунків, і що кожен партнер може їм дати. Після цього вибір «єдиного» не здаватиметься таким складним.

У жовтні представниці знаку зодіаку Рак, які перебувають у відносинах, будуть носити «рожеві окуляри». Партнер буде здаватися вам ідеальним, і це не так уже й погано. Важливо не розчаруватися в ньому пізніше, коли повернеться усвідомлення реальності. Адже звичайні повсякденні недоліки, які з’являються у повсякденному житті і раніше Рак жінка на них не зважала, почнуть дратувати і ранити.

Заміжні жінки-Раки також «потонуть» в своїх партнерах. Вони будуть готові заради них на все. Інтереси представниць знаку Рака відійдуть для них на другий план. Їх головною метою у жовтні стане задоволення побажань чоловіка. Іноді така підвищена увага вигідно для відносин, але в той же час супутник життя може бути «зіпсований». В майбутньому різке зменшення уваги, яка йому приділялася з боку Рака жінки, може здатися йому несправедливим або підозрілим.

Гороскоп на жовтень 2021 року для Рака чоловікаГороскоп на жовтень 2021 року для Рака чоловіка

Вільним від стосунків чоловікам знаку зодіаку Рак варто орієнтуватися не на нові обличчя, а звертати увагу на вже знайомих жінок. Швидше за все, серед подруг знайдеться людина, яка давно б не проти пов’язувати себе стосунками.

Деякі минулі стосунки можуть знову спалахнути почуттями, особливо, якщо розрив стався більше 2 років тому. Такий варіант теж може бути хороший для багатообіцяючих відносин Рака чоловіка.

Рак чоловік, який перебуває у відносинах, в жовтні відчує особливий прилив прихильності до свого партнера. Чоловіки цього знаку зодіаку подивляться на свої половинки під іншим кутом, відкриють для себе нові позитивні якості, які дозволять пристрасті розгорітися з новою силою.

Не соромтеся і не приховуйте своїх почуттів.

У жовтні пора сказати другій половинці, що саме вам в ній подобається, щоб підкреслити її чесноти і змусити відчувати себе красивою і бажаною.

Одруженим чоловікам знаку Рак слід приділяти своїй половинці більше уваги. Швидше за все, відсутність ніжності в парі поступово висушує шлюб, який з боку здається зразковим, майже ідеальним. Романтична вечеря, прогулянка в парку або спільний відпочинок можуть поліпшити ситуацію і це позитивно позначиться не тільки на стосунках, а й на житті в цілому.

Гороскоп жовтень 2021: Рак повинен попіклуватися про своє здоров'яГороскоп жовтень 2021: Рак повинен попіклуватися про своє здоров’я

У жовтні 2021 року на тлі нестабільності в бізнесі і пережитих стресових ситуацій самопочуття Рака може різко погіршитися. Гороскоп радить більше відпочивати і боротися з втомою. Слідуйте своєму розпорядку дня і лягайте спати раніше. Буде добре бувати на природі якомога частіше. При цьому активність Рака в цьому місяці повинна бути зведена до розумного мінімуму. Не намагайтеся змагатися з кимось в силі або спритності, швидше за все, ви програєте і вам доведеться пережити дуже неприємний стрес.

Гороскоп на жовтень 2021 року рекомендує представникам знаку зодіаку Рак зберігати необхідний баланс між відпочинком і роботою.

Старшим представникам Рака в жовтні доведеться звернути увагу на своє здоров’я – зростає ймовірність загострення хронічних недуг. Вчасно приймайте необхідні ліки і не нехтуйте відвідуванням лікаря.

Порада для Рака на жовтень 2021 року

  • Будьте самостійні. Не перекладайте відповідальність за свої проблеми на інших.

У жовтні 2021 є дні, які підсилюють нас і такі, які навпаки – приносять додаткові ризики

Дні сили в жовтні

Небезпечні дні жовтня

Гороскоп жовтень 2021 для знаку зодіаку

Овен

Телець

Близнюки

Лев

Діва

Терези

Скорпіон

Стрілець

Козеріг

Водолій

Риби

Ви не можете копіювати текст