ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп жовтень 2021: на Терези чекають серйозні випробування

Гороскоп на жовтень 2021 року передбачає, що на знак зодіаку Терези чекають серйозні випробування. Тому людям цього знаку слід оцінити свої можливості, ситуацію, активи і перспективи. У Терезів в жовтні персональний новий рік. Пам’ятайте, ви закладаєте підґрунтя для свого життя на наступні 12 місяців.

Гороскоп для знаку зодіаку Терези на жовтень 2021Гороскоп для Терезів жовтень 2021: прогноз на першу половину місяця

Як вже зазначалося, жовтень стане непростим періодом для знаку зодіаку Терези. Астрологи радять зважати на те, що практично половину місяця (до 18 жовтня) Меркурій буде ретроградним, що, безумовно, позначиться на планах і роботі Терезів.

Перша декада жовтня 2021 року – дуже динамічний і позитивне час для більшості Терезів. У цей час вони зможуть діяти рішуче і сміливо, що допоможе їм дати відсіч своїм недоброзичливцям і ефективно відстояти свої інтереси.

Однак в цілому ситуація буде нестабільною, багато що зміниться, багато буде перероблено, і удача вислизне з рук Терезів.

І, перш за все, їм буде дуже складно підтримувати фінансову стабільність. Несподівані події, поломки в будинку, а також помилки в роботі потребуватимуть додаткових виплат.

Можуть виникнути проблеми з податковими або контролюючими органами, а також труднощі з отриманням спадщини або прав власності.

В цей час небажано підписувати важливі документи, подавати позови до суду, пред’являти претензії, тому що хвиля, піднята Терезами, може накрити їх самих.

У другій декаді жовтня 2021 року збільшиться зухвалість і агресивність, як з боку оточуючих, так і з боку самих Терезів.

Бажання керувати, диктувати умови, а також труднощі, які можливі в цей час, можуть виникнути через непослідовність, безпринципності і поспішності, що також загрожує травмами, конфліктами, особливо з 12 по 18 жовтня.

Терезам потрібно поводитися дуже обережно, так як події, що відбуваються можуть похитнути ситуацію. Дуже серйозні неприємності можуть виникнути в родині, з близькими.

У той же час непримиренна позиція з боку Терезів може посилити розкол у відносинах з близькими.

Терези мають прогноз на другу половину жвтняГороскоп жовтень 2021: Терези мають прогноз на другу половину жвтня

Однак уже в кінці другої декади жовтня 2021 року Терези будуть діяти більш гнучко і злагоджено, тому третя декада буде сприятливою для запуску нових проектів, для переходу на іншу роботу і для розширення кола ділових і особистих зв’язків.

Інтереси Терезів можуть переключитися на матеріальну сферу, вони будуть шукати нові джерела доходу і у них може це вийти. Астрологи не виключають, 9що Терези отримають додаткові кошти, що покращить добробут.

Терези в другій половині жовтня будуть більш заповзятливими і активними, що буде необхідно для реалізації їх планів і успішних контрактів.

Деякі фінансові проблеми можуть виникнути після 28 жовтня, однак до кінця третьої декади Терези зможуть впоратися з проблемами, труднощами в бізнесі і кар’єрі.

Жовтень 2021 року – складний місяць для багатьох представників Терезів, що вимагає не тільки далекоглядності, а й уміння витягати правильні уроки з минулих помилок.

Для вересневих Терезів доля може згадати, що було в квітні-травні цього року.

Для Терезів, які народилися 10 – 15 жовтня, важливо «не наступити на ті граблі», які були у них в лютому-березні цього року.

Терези, народжені 18 – 21 жовтня, повинні уважно проаналізувати, що сталося в лютому.

Тим представникам знаку зодіаку Терези, хто народився 22 – 23 жовтня, корисно згадати, про що вони говорили 23 – 27 вересня.

  • Сприятливі дні для Терезів в жовтні 2021 року: 2, 7, 11, 15, 20, 24, 28.
  • Несприятливі дні для Терезів в жовтні 2021 року: 5, 13, 17, 22, 26, 31.

на знак зодіаку Терези очікує непоганий період в діловій сферіГороскоп жовтень 2021: на Терези очікує непоганий період в діловій сфері

Кар’єра і робота більшості Терезів будуть успішними, багато з людей цього знаку зодіаку доб’ються професійного успіху. Будуть успішно реалізовані масштабні проекти.

В першій половині жовтня Терези повинні звертати увагу на інформацію, що надходить – можливо, хтось захоче дезінформувати і дискредитувати вас перед владою. Колеги будуть дивитися на вас знизу вгору, а деякі навіть захочуть скинути вас з «Олімпу» – так що будьте обережні з незнайомими людьми.

Безробітні Терези стануть впевненіші в собі і почнуть активно шукати роботу. Спроби знайти роботу увінчаються успіхом в середині місяця. Гороскоп радить не впадати у відчай, якщо не вдається досягти мети з першого разу.

Терези, які працюють найманими співробітниками, будуть цілеспрямованими і енергійними.

Гороскоп на жовтень рекомендує Терезам: погодьтеся на нове завдання і не звертайте уваги на недоброзичливців.

Деякі з них отримають нову посаду, завдяки винахідливості і наполегливості у вирішенні робочих завдань.

Терези вміють поводитися з грошима, і в цьому місяці гороскоп не прогнозує великих проблем   з фінансами. Не виключені приємні сюрпризи у вигляді повернення старого боргу або відкриття кредитування для бізнес-проекту на велику суму. В середині місяця з’явиться шанс вкластися в авантюрний проект, від якого краще відмовитися.

Терези не повинні розповідати всім про свій фінансовий стан і про перспективні проекти, які приведуть вас до хорошого грошової винагороди.

В кінці жовтня настане сприятливий момент для фінансових операцій і інвестицій. Вкладаючи гроші в великий проект, прислухайтеся до порад близьких друзів.

Любовний гороскоп для жінки Терези на жовтень 2021 рокуЛюбовний гороскоп для жінки Терези на жовтень 2021 року

Вільні від стосунків представниці знаку зодіаку в жовтні можуть завести кілька вдалих романтичних знайомств.

Для того, щоб вибрати собі супутника життя, до кінця місяця необхідно визначитися, хто з чоловіків, що привернули увагу Терезів-жінки, найбільш гідний.

І продовжувати відносини тільки з ним. Ревнощі з боку потенційного кандидата можуть зіпсувати відносини не тільки з ним, але й з іншими партнерами.

Для незаміжніх жінок Терезів жовтень – прекрасний місяць для заміжжя.

Не варто очікувати пропозиції від партнера – ви можете взяти справу в свої руки. Наполегливість і впевненість Терезів жінок не відлякає партнера, а тільки додасть впевненості в щирості почуттів.

Терези жінка, яка не так давно почала відносини, повинна придивитися до себе. Стрес на роботі або проблеми зі здоров’ям можуть бути надзвичайно згубними для відносин, приводячи лише до великих сварок і розчарувань.

Для заміжних представниць знаку зодіаку Терези ситуація з чоловіком в жовтні буде досить спокійною. За єдиної умови – поки сама жінка не почне створювати проблеми. Докори без вагомої причини, спроба вилити гнів на партнера або банальне небажання чути співрозмовника і враховувати його бажання і інтереси, можуть спричинити не тільки сварки, але і розрив відносин.

Тому, якщо ви хочете зберегти свій шлюб, не намагайтеся зняти свій негатив на коханій людині.

Терези чоловік має прогноз на особисте життя і стосункиГороскоп жовтень 2021 року: Терези чоловік має прогноз на особисте життя і стосунки

Якщо чоловік Терези познайомиться з жінкою до середини місяця, то їх відносини будуть м’якими і плавними. Такі стосунки дозволять Терезам чоловічої статі досягти внутрішньої гармонії і розслабитися після року, повного злетів і падінь.

З такою жінкою відносини можуть швидко перерости в щось більш серйозне і навіть дійти до шлюбу.

Гороскоп на жовтень вважає, що боятися цього не варто – з такою супутницею ви відчуєте справжній психологічний захист і домашній затишок.

Чоловіки-Терези, які перебувають у сталих стосунках, не побачать помітних змін в жовтні. Можливо, вони стануть трохи більше турбуватися про своїх партнерів і свою поведінку на публіці, але це буде викликано не стільки невпевненістю в своїй другій половинці, скільки в собі.

Терези чоловік повинні подбати про себе, свою зовнішність і духовний розвиток, щоб стати впевненіше в собі.

Одружені представники знаку зодіаку Терези, які не зраджували свою другу половинку і не піддавали відносини іншим критичним стресам, будуть винагороджені в жовтні – їх половинка поверне їм бажане кохання і ніжність сторицею. По можливості, ці моменти слід використовувати, намагаючись проводити якомога більше часу з дружиною. Якщо є можливість відправитися у відпустку зі своєю другою половинкою, то чоловіку Терези вистачить отриманої в цей час енергії і кохання на наступні півроку, а то й довше.

 здоров'я і спосіб життя знаку зодіаку ТерезиГороскоп для Терезів на жовтень 2021: здоров’я і спосіб життя

У жовтні астрологи  радять звернути увагу на здоров’я. Будьте особливо обережні під час подорожей і поїздок. Є висока ймовірність отримати побутові та виробничі травми. Несприятливий час для подорожей – остання декада місяця.

Нервозність, психологічна нестабільність можуть призвести до непотрібних сварок з близькими. Трав’яні заспокійливі засоби можуть допомогти заспокоїти нерви. Перебування на самоті також допоможе стабілізувати внутрішній стан Терезів.

В середині місяця багато людей знаку зодіаку Терези зрозуміють, що тяга до фаст-фуду привела до проблем з вагою. Зірки радять якомога швидше переглянути своє меню, додавши в нього більше білка і клітковини і виключивши надмірну кількість вуглеводів.

Порада для Терезів на жовтень 2021 року

Не зациклюйтеся на своїх проблемах. Частіше допомагайте своїй родині і друзям підтримувати хороші відносини.

Ретроградний Меркурій – це складний період з 27 вересня по 18 жовтня 2021

Терези: правильне харчування і дієта

Дні сили в жовтні 2021

Небезпечні дні жовтня 2021

Гороскоп на жовтень 2021

Овен

Телець

Близнюки

Рак

Лев

Діва

Скорпіон

Стрілець

Козеріг

Водолій

Риби

Ви не можете копіювати текст