ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп Водолія серпень 2021 передбачає напружений період

Гороскоп Водолія серпень 2021 передбачає напружений період

Гороскоп для Водолія передбачає напружений період на серпень 2021 року. Будуть складнощі як на роботі, так і в особистому житті. Проте, якщо представники знаку зодіаку Водолій зможуть контролювати свої емоції, то вже на кінець літа є шанс досягти значного прориву. Гороскоп для Водолія вказує сприятливі і несприятливі дні серпня.

Водолій: гороскоп на серпень 2021 дає загальну характеристику періоду

Водолій: гороскоп на серпень 2021 дає загальну характеристику періоду
На що може очікувати Водолій у серпні

Гороскоп на серпень 2021 року радить представникам знаку зодіаку Водолій не боятися змін і перетворень, які відбуваються з ними. Навчіться ловити вир подій, який вам потрібен.

Перша декада серпня 2021 року – дуже динамічна і хаотична. Навіть може в чомусь бути несприятливим періодом для Водолія. В першу чергу це стосується тих, хто робить ставку в своєму житті на кар’єру і творчість, розраховуючи на підтримку партнерів.

Відносини можуть бути дуже нестабільними, тому в першій декаді серпня 2021 року людям знаку зодіаку Водолій доведеться діяти дуже обережно.

Перетворення і зміни, що відбуваються, як в бізнесі, так і в любовному партнерстві, можуть збивати з пантелику Водолія і вселяти в людей цього знаку невпевненість. Через це можна втратити вдалі можливості. А в період з 2 по 9 серпня особливо нестабільні відносини, можуть бути зруйновані вщент. Водолії також можуть зіткнутися з судовими позовами, претензіями, проблемами партнерства і неправильними домовленостями.

Тому серпень 2021 року – час жити з мінімумом проблем, і краще за все провести його у відпустці і почекати, поки негативні тренди трохи вщухнуть.

З другої декади серпня 2021 року в бізнесі і відносинах Водолія настане більш спокійний і плідний період. Все покращиться, тому що енергія Водолія і його емоційний стан стануть більш стабільними, вони зможуть звільнитися від минулих боргів і зобов’язань. Це більш сприятливий період для довгострокового партнерства, шлюбу, кар’єрного зростання і пошуку нових джерел доходу.

Крім того, в цей час хтось з представників знаку зодіаку Водолій зможе успішно вирішити проблеми, пов’язані з розподілом доходів, майновими або іншими матеріальними суперечками. Також Водолій може завершити минулі проекти, які заважали його творчій діяльності.

Люди цього знаку зодіаку будуть почувати себе більш успішними і творчими, що дозволить їм в третій декаді серпня впевнено рухатися до поставлених цілей і спокійно реагувати на події.

У третій декаді серпня 2021 року Водолій може отримати старі борги, фінансову підтримку від друзів і таким чином компенсувати минулі втрати.

Це гарний час для початку нових проектів, приєднання до нових асоціацій і зміни роботи, переїзду, вирішення питань, пов’язаних зі спадщиною, з податковими або регулюючими органами.

І хоча Водоліям доведеться добре попрацювати, напружуватися і метушитися, але їхні старання можуть бути винагородженні.

Гороскоп Водолія на серпень 2021 вказує сприятливі і несприятливі дні серпня

Водолій: сприятливі і несприятливі дні серпня
Сприятливі і несприятливі дні серпня для Водолія

Перші п’ять днів серпня 2021 року можуть виявитися неспокійними для тих Водоліїв, які народилися з 29 по 31 січня або з 1 по 3 лютого. Загострена боротьба за владу (особливо в любовних відносинах) може зіграти злий жарт, адже, незважаючи на зовнішнє благополуччя, удача буде не на вашому боці.

Водолій, народжений з 8 по 17 лютого, ризикує невірно трактувати свої досягнення і зробить фатальну помилку. Остерігайтеся поспішних романів – великий ризик зіткнутися з шлюбним аферистом або бабієм. Особлива обережність потрібна в другій декаді серпня 2021 року – емоційні та фінансові спокуси в цей час можуть бути дуже великими.

  • Сприятливі дні для Водолія в серпні 2021 року: 3, 8, 13, 17, 21, 26, 31.

  • Несприятливі дні для Водолія в серпні 2021 року: 1, 6, 10, 15, 19, 23, 28.

Загалом у серпні 2021 року на Водолія очікує досить напружена пора. Ви будете змушені всім доводити свою правоту. У цій суперечці ви, швидше за все, програєте, а нерви витратите на рік вперед. У метушні ділових і світських заходів, багато представників цього знаку зодіаку можуть вирішити все кинути, виїхати, почати нове життя де-небудь подалі від рідного місця.

Доленосні події чекають на багатьох Водоліїв. Більш того, вони можуть бути як в сімейному житті, так і на роботі. Можливі навіть емоційні зміни. У всьому, що з вами відбувається, треба знаходити користь, ловити потрібну «хвилю». Якщо навчитися доводити почате до кінця, то багато ідей можна реалізувати до кінця літа.

Гороскоп Водолія серпень 2021: сім’я і родинні стосунки

Водолій: гороскоп на серпень 2021, сім'я і стосунки
Родинні стосунки

Сімейне життя багатьох представників Водолія в серпні буде нагадувати поле битви. Постійні сварки, скандали, навіть, можливо, бійки будуть відбуватися до кінця літа. Особливо важкими будуть відносини Водолія з Левом і повітряними знаками. Родичів буде дратувати неорганізованість і неуважність. Все, що ви можете зробити зараз, це проводити менше часу з сім’єю. Повертайтеся додому, коли рідні трохи охолонуть і пристрасті вщухнуть.

Ревниві Водолії звинуватять свого партнера в невірності. Ви станете підозрілим і повісите на кохану людину все гріхи людства.

Якщо ви хочете зберегти сім’ю, постарайтеся вислухати цю людину.

Цілком можливо, ви все придумали.

Відносини з дітьми покращаться, якщо ви будете уважні до дітей. Намагайтеся проводити з ними якомога більше часу, і ви зрозумієте, що ваші діти сумували без вас і потребують вашої уваги, підтримки і любові.

Гороскоп для Водолія на серпень 2021 року застерігає від бурхливого прояву емоцій в особистому житті

Водолій: гороскоп на серпень 2021, сім'я і стосунки
В особистому житті будуть вирувати шалені емоції

Для вільного від стосунків Водолія, гороскоп на серпень прогнозує приємні зміни. Ті представники цього знаку зодіаку, чиї серця довгий час були вільні, швидше за все, зустрінуть своє кохання. Самотні представники Водолія загоряться в пошуках другої половинки. Вони зареєструються на сайтах знайомств, почнуть зустрічатися в соціальних мережах і фліртувати з симпатичними людьми протилежної статі в компаніях. До кінця місяця астрологи прогнозують доленосну зустріч. Симпатія переросте в новий роман. Не виключено, що обранець буде з іншого міста або країни. Відстань буде найбільшим стримуючим фактором для таких відносин, і Водолій має всі шанси подолати цю перешкоду.

Ті представники Водолія, у кого є пара, будуть робити недоречні вчинки. Своїми словами і діями вони ризикують стосунками в парі і своєю поведінкою можуть відвернути від себе кохану людину. Можуть виникнути претензії, докори і гучні з’ясування відносин.

Щоб зберегти існуючі відносини, вам потрібно буде працювати над собою.

Пари, в яких планувався шлюб, відкладуть це рішення. Через емоційні сплески Водолія, заручини можуть бути розірвані.

Якщо ви хочете зберегти стосунки, що склалися, постарайтеся стримувати свої емоції.

Сім’ї знаку зодіаку Водолій будуть нестриманим і дратівливими. Вони будуть обурюватися через дрібниці і звинувачувати супутника життя в своїх проблемах. Від терпіння партнера Водолія залежатиме подальший хід подій. Якщо він зможе абстрагуватися від ситуації і зберегти баланс, можна буде запобігти скандалам.

Гороскоп на серпень 2021 радить, щоб Водолій був стриманішим і м’якшим по відношенню до люблячої людини.

Якщо ви хочете зберегти стосунки, що склалися, потрібно стримувати свої емоції, амбіції і агресію.

Як бачимо, головне застереження на особисте життя в серпні, яке отримав Водолій – контролюйте свої емоції і намагайтеся довіряти коханій людині.

Гороскоп Водолія серпень 2021: робота і фінанси

діловий гороскоп для знаку зодіаку Водолій на серпень 2021, фінанси
На роботі складнощі, але фінанси будуть у порядку

У серпні Водолій може втратити можливості, які підготувала їм доля. Безробітні представники цього знаку зодіаку будуть продовжувати шукати ідеальну роботу. Можливі конфлікти з потенційними роботодавцями під час співбесід. Гороскоп для Водолія радить заспокоїтися і не виливати свій негатив на інших людей.

Найманого працівника Водолія може підмінити колега, але це викличе незадоволення начальства. Можливо, таку заміну треба узгодити з керівництвом? Астрологи рекомендують обмежити спілкування з колегами і не ділитися з ними своїми планами.

Керівники-Водолії знайдуть вихід зі складної ситуації, що загрожувала підлеглим звільненням. Відрядження краще планувати на початок серпня через можливі проблем зі здоров’ям в кінці місяця.

Що стосується фінансової ситуації, то поки загроз ніяких немає, а у деяких представників Водолія фінансовий стан покращиться. В кінці місяця Водолій може отримати винагороду від менеджменту за успішну роботу. Або обіцянку розглянути вашу кандидатуру на чергове підвищення.

Наполеглива праця в другій половині місяця принесе свої плоди у вигляді додаткових коштів до основної заробітної плати. Великі витрати краще не планувати через те, що близькій людині може знадобитися матеріальна допомога.

У професійній сфері слід звернути увагу на свої стосунки з колегами або підлеглими, якщо тут виникли конфлікти, постарайтеся їх врегулювати. Тепер слід прагнути не до конфронтації, а до співпраці.

Гороскоп здоров’я серпень 2021 року для Водолія

Знак зодіаку Водолій: гороскоп здоров'я серпень 2021
Водолій повинен слідкувати за самопочуттям

Останній місяць літа може принести представникам знаку зодіаку Водолій серйозні проблеми зі здоров’ям. Найбільш уразливими органами будуть серце, печінка і підшлункова залоза. В кінці літа Водоліям варто звернути увагу на роботу серця і нирок. Тепер не варто перевантажувати серцево-судинну систему, а значить слід відмовлятися від інтенсивних тренувань у тренажерному залі. Якщо симптоми будуть повторюватися, не можна їх ігнорувати, а треба одразу звернутися до лікаря. Інакше можна запустити хворобу.

У цьому місяці їх шкідливі звички посиляться. Гороскоп радить не нервувати і вести здоровий спосіб життя. Робота на дачі і спілкування з природою стануть ефективними ліками від шкідливих звичок.

Серпень несприятливий для відвідування косметолога, лазні або сауни. Намагайтеся якомога менше перебувати у великому скупченні людей. Тепер ваша імунна система ослаблена, і вірогідний розвиток вірусних інфекцій. Якщо є можливість залишитися вдома, краще не відвідувати заходи з великою кількістю людей.

Астрологи вважають, що навіть хронічні захворювання будуть турбувати вас набагато менше, ніж зазвичай, за умови, що ви будете дотримуватися необхідної дієти і вчасно приймати прописані лікарем ліки.

Порада для Водолія на серпень 2021 року

  • Контролюйте свої емоції. Контролюйте себе і стримуйте напади агресії.

Водолію в серпні 2021 року слід прагнути до взаємодії з оточуючими, до досягнення взаєморозуміння з коханою людиною. Це допоможе йому отримати відповіді на багато питань і досягти певних успіхів на роботі і в особистому житті.

Гороскоп серпень 2021 для знаку зодіаку

Овен

Телець

Близнюки

Рак

Лев

Діва

Терези

Скорпіон

Стрілець

Козеріг

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст