ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп травень 2023 для кожного знаку зодіаку

Гороскоп травень 2023 для кожного знаку зодіаку

В останній місяць весни відбувають астрологічні події, які суттєво впливатимуть на різні сфери життя. Гороскоп на травень 2023 року дає поради для кожного знак зодіаку, вказує, на що в першу чергу звертати увагу.

Гороскоп травень 2023: астрологічні події відбуваються в травні та впливатимуть на наше життя

Щоб краще розуміти, на що можна розраховувати в останній весняний місяць, слід знати, які астрологічні події відбуваються. Ця інформація також врахована при складанні астрологічного прогнозу для сонячного знаку зодіаку.

Планета Плутон розвертається в ретроградний напрямок руху 1 травня 2023 і перебуватиме в ретрограді аж до 10 жовтня 2023 року.

5 травня відбувається напівтіньове місячне затемнення в Скорпіоні і це буде спонукати людей до розвитку.

Перехід Венери на знак зодіаку Рак 7 травня 2023 відкриває наші серця для ніжності.

Ретроградний Меркурій завершує свою зворотну подорож 14 травня 2023, яка розпочалася 21 квітня, усуваючи непорозуміння, які виникли в цей період.

Як називають астрологи Юпітер – планета великого щастя та збільшення всього, розширює свою здатність приносити успіх після того, як 16 травня 2023 року заходить в знак зодіаку Телець.

Наступного дня ретроградний Юпітер та Плутон будуть в протистоянні одне до одного, посилюючи наше прагнення влади та контролю.

19 травня 2023 року Молодик в знаку Тельця пропонує нам свіже перезавантаження та енергію заземлення.

Планета активності Марс 20 травня 2023 входить до харизматичного знаку зодіаку Лев. Це спричинить різке зростання нашої впевненості в собі.

Сонце входить до знаку Близнюки 21 травня, додаючи грайливості в останні дні весни та зближуючи зв’язки за допомогою лаконічного спілкування.

Гороскоп травень 2023 для знаку зодіаку Овен, Телець, Близнюки та Рак

Ось особистий гороскоп для цих сонячних знаків зодіаку.

Овен

Люди цього знаку зодіаку повинні бути чесними з собою в тому, що вам потрібно зараз. Що б не робило вас щасливим і підніймало вас з ліжка вранці, це те, чим ви маєте займатися зараз. Якщо ви відчуваєте, що не знаєте, чим хочете займатися, спробуйте записувати свої думки та емоції, щоб випустити їх назовні. Ви ніколи не знаєте, що слова або лист – від щирого серця, зроблять для вашого духу.

Телець

Прийдешній травень дає Тельцю шанс почати все спочатку і виправити те, що колись було не так. Хоча будуть моменти, коли ви засмучуєтеся, Всесвіт подарує вам період щастя та достатку. Поки Телець насолоджується кожним моментом і фокусуєтеся на позитиві, він зможе змінити своє життя на краще. При цьому гороскоп на травень 2023 для знаку зодіаку Телець застерігає: не варто критикувати та не слід сприймати ці чудові дні, як належне. Але треба насолоджуватися життям у всій його повноті.

Близнюки

З усім хаосом і драмою, що відбуваються за лаштунками внутрішнього світу багатьох Близнюків, важко знайти хвилинку для себе. Замість того, щоб бути другом і членом сім’ї, який завжди вислухає та підтримає, знаку зодіаку Близнюки слід повернути свою енергію та зосередитися на собі. Легко бути залученим у чуже життя, особливо якщо люди цього потребують. Річ у тім, що Близнюки теж потребують. Щоб допомогти комусь, треба переконатися, що ви можете зробити це, не відчуваючи емоційного вигоряння. Порада астрологів для Близнюків на травень 2023: відпочинь і зроби!

Рак

Травень – ідеальний час, щоб почати розкладати свої досягнення в рядок, коли Рак почне обмірковувати наступний етап свого життя. Гороскоп на травень рекомендує зв’язатися з колишніми колегами в соціальних мережах або/та в LinkedIn, щоб отримати уявлення про будь-які доступні в цей час можливості стосовно роботи. Хоча Рак можете не забажати робити жодних кроків, щоб піти з роботи, було б непогано зібрати інформацію про доступні вакансії, які можуть бути цікавими для нього. А якщо з’явиться якийсь цікавий варіант, астрологи радять знаку зодіаку Рак, спробувати. Адже ніколи не знаєш, куди тебе заведе співбесіда. Не позбавляйте себе можливості знайти нову та дуже цікаву роботу!

Гороскоп травень 2023 дає поради для знаку зодіаку Лев, Діва, Терези та Скорпіон

В яких сферах життя треба звернути увагу людям цих знаків. Поради астрологів можуть бути корисними для самореалізації

Лев

Багато представників знаку зодіаку Лев прямо зараз зосереджені на наступних кроках з диверсифікації та розширення можливостей свого бізнесу. Деякі представники Лева можуть взяти на себе додаткові обов’язки на роботі, щоб довести своєму керівництву, що ви хочете робити більше в офісі, але це не допоможе вашому професійному просуванню. Замість того, щоб натякати про підвищення та просування по кар’єрі для отримання додаткових можливостей, краще говорити прямо. Можливо, Леву слід подумати та надіслати керівництву електронного листа, в якому зазначити всі здобутки та опис всього, що ви зробили для компанії, і всього, що ви хочете зробити в майбутньому. Ваш драйв і пристрасть до того, що ви робите, буде незаперечним. І це може спрацювати.

Діва

Дуже цікавий період очікує на знак зодіаку Діва наприкінці весни. В травні багато представників Діви відкривають свій розум для свіжих ідей та розширюють свій особистий світогляд. Ваше бажання дізнатися про навколишній світ може призвести до створення чату або дискусійної групи, присвяченої вашим інтересам. Це не тільки послужить чудовим способом спілкування з інтелектуалами-однодумцями, але й уперше за довгий час Діва відчує, що колеги та близькі знайомі побачать вас – все це підвищить вашу впевненість та познайомить вас із «вашими» людьми.

Терези

Для знаку зодіаку Терези травень здебільшого буде періодом особистого життя. Багатьом відомо, що перебувати на вершині — це круто, але самотньо, якщо тобі нема з ким поділитися. Для тих Терезів, хто шукає кохання, цього місяця є великий шанс зустріти когось у найнесподіваніших місцях. А для Терезів, які вже взяли на себе зобов’язання, це буде період, коли ви зможете насолоджуватися життям, яке ви збудували зі своєю другою половинкою. Слід пам’ятати, що в цей час кордони можуть легко розмиватися, тому дуже важливо встановлювати обмеження та не заступати за особисті межі дорогої людини.

Скорпіон

Гороскоп на травень 2023 року дав важливу пораду знаку зодіаку Скорпіон. Наприкінці весни представники Скорпіона знаходяться в процесі перетворення на яскраву і впевнену в собі людину, якою хочуть бути. Єдина проблема в тому, що Скорпіон тримається за якийсь мертвий вантаж. Порада Скорпіону: відпустіть все, що зараз не служить вашому вищому «Я». Ви можете виявити, що, ставлячи певні ситуації та дружбу на паузу, ви дозволяєте собі стати більш душевною та енергійною людиною. Чим більше в житті Скорпіона людей, які святкують та підтримують його успіхи, тим краще він почуватиметься. Астрологи кажуть, що Скорпіон заслуговує на те, щоб його оточували ті, хто любить його і на піку, і в критичній ситуації.

Гороскоп травень 2023 для знаку зодіаку Стрілець, Козеріг, Водолій та Риби

Зовсім нестандартно можуть відчувати себе або поводитися ці знаки зодіаку в останній місяць весни. В багатьох навколишніх буде шок від змін цих особистостей.

Стрілець

Люди цього знаку можуть бути підозріливі щодо намірів свого партнера або коханої людини в найближчі тижні. Параноя формує певний наратив у голові Стрільця. Хороша новина полягає в тому, що як тільки Меркурій вийде з ретрограду, Стрілець зможе побачити, що ці страхи та фобії щодо ваших стосунків не є реальними, а є проявом ваших минулих проблем. Бути в змозі пройти через це з вашою близькою людиною буде непросто, але врешті-решт воно того варте. Представникам Стрільця слід бути готовими взятися за справу, щоб виправити стосунки на краще.

Козеріг

Будучи одним із самих консервативних знаків зодіаку у сфері фінансів, Козеріг рідко проявляє легковажність, коли справа доходить до того, як витрачати гроші. Однак цього місяця це може змінитися. Зв’язок зі своєю творчою стороною додасть Козерогу впевненості в тому, що він більше ризикуватимете в житті, що може означати безтурботне витрачання грошей. Проте гороскоп на травень рекомендує знаку Козеріг переконатися, що він залишається в межах бюджету або ж слід зберегти чеки на випадок, якщо ви передумаєте щодо нещодавно придбаних товарів.

Водолій

Представник повітряної стихії нарешті відчуває приплив натхнення, що дозволить працювати над старими творчими проєктами. Хорошою новиною є те, що Водолій так добре впораєтеся з цим завданням, що отримуватимете від свого керівництва більше схожих за характером завдань. Тим не менш, незалежна і зухвала вдача Водолія проявиться в середині травня, спонукаючи його займатися своїми справами. Незалежно від того, чи вирішите ви виконувати їх одночасно з робочими питаннями, вирішувати вам – просто переконайтеся, що у вашому розкладі є час для цього.

Риби

В останній місяць весни Риби будуть бігати містом по роботі та по особистим справам, залишаючи мало часу для відпочинку. Тому важливо, щоб вони знайшли час у своєму щільному графіку, щоб розслабитися та передихнути. Гороскоп на травень пропонує знаку зодіаку Риби спробувати завантажити програму для медитації, якщо вони постійно в дорозі. Або ж можна побалувати себе ванною з ароматичною сіллю перед сном, щоб очистити свою тривожну енергію. Чим більше уваги Риби зможуть приділити собі, тим легше виконувати проєкти й зберігати пильність на роботі.

Ретроградні планети 2023: дати

Місячне та сонячне затемнення 2023: точна дата і характеристика астрологічного явища

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст